Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1398. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13961397139813991400
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkaşlar simge keşfettim çok da beğendim
    Tavsiye ederim

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sleeper -- 25 Haziran 2020; 20:37:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dogecoin

Ekran koruyucu takılı orijinal dışında bende temperli ekran koruyucu var.Belki bundandır. Çoğu kişide duyduğım için kronik sanıyordum gerçekten can sıkıcı ekran kapanıyor ama geri açılmıyor bazen.
    merhaba hocam. telefonu sıfır kutusundan ben açtım ve üzerine takılı bir ekran koruyucu cam ile çıktı kutudan. aynı sorun bende de var ve maalesef bende net bir cevap bulamadım.

cam çok iyi bu nedenle sökmek te istemiyorum. %90 bu koruyucu camdan kaynaklı. çünkü bu tür telefonlarda şu uzaklık sensörü artık üst kısımda değil, ekranın içinde.

dikkat edin sensör aslında çalışıyor. sadece telefonu diğer telefonlar gibi rahat kullanınca kulakta, bu defa farkında olmuyoruz ekran açılıyor (koruyucu camdan dolayı) ve bu kez telefon sanki kendini kulakta değilmiş gibi sanıp, samsung a özel saçmalık devreye giriyor (30 saniye sonra ekran kapanıyor)

benim fikrim ve tahminim bu. tecrübe etmiş arkadaş varsa ve bize bilgi verirse ben de sevinirim..

• LaZeRiSt kullanıcısına yanıt
    S10 kullaniyorum. Son güncelleme ile pil performansı kötüleşti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son zamanlarda Samsung mağazasında telefonunu kaplatan ve memnun kalan var mı?

Onun dışında farklı bir örnek:

Bir arkadaşım aylar önce Optimum Outlet'de cover tech adlı firmada mat kaplama yaptırmıştı S9 Plus'ı için. 150 TL fiyatı. Kendisi memnun fakat ben emin olamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MissMacHoOo

Arkadaşlar s10 plus telefonum için kırılmaz cam arıyorum. Nano istemiyorum yanlardan açılmasını istemiyorum. Sert temperli cam arıyorum. Öneriniz varmı ?
    ++++++++

Bu 25, 50₺'lik telefoncularda takılanlar ne ayak dostlar ? deneyimli biri mesajını eksik etmesin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 26 Haziran 2020; 2:25:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yaziyor

merhaba arkadaşlar. 2014 şubat ayında aldığım iphone 5s ile vedalaşma vaktim geldiği için telefon bakıyorum. 6099 tl den s10 plus gördüm almak için ama düşüncelerinizi de merak ettim.
    sizler uzun zamanda bu telefonu kullanıyorsunuz. sorum şu şimdi yerimde olsaydınız bu fiyat segmentinde s10 plus ı mı seçerdiniz? yoksa alternatiflere mi yönelirdiniz? mesela uzun zamandır iphone kullanan biri olarak iphone 11 i mi tercih etmeliyim?
    teşekkür ederim.
    Dynamic AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors | Liquid Retina IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors
    6.4 inches, 103.8 cm2 (~88.9% screen-to-body ratio) | 6.1 inches, 90.3 cm2 (~79.0% screen-to-body ratio)
    1440 x 3040 pixels, 19:9 ratio (~522 ppi density) | 828 x 1792 pixels, 19.5:9 ratio (~326 ppi density)

Şu güzelim sinema ekranı dururken pixel mi sayacaksın, dizi film maç çok izliyorsan kendine iyilik yapıp s10+ al sonra bana dua edersin. +Göz sağlığın için dynamic amoled ekranı sarartmadan kendiliğinden daha az mavi ışık verir. Samsung'un yeni ekranlarına sadece dokunmak bile haz veriyor o kaliteyi anında anlıyorsun.

iPhone'a çok alıştıysan sorun olabilir ama ona bir şey diyemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 26 Haziran 2020; 2:31:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Öncelikle geçmiş olsun. İkili güvenliği aktif etmişsiniz tahminen ve onu aktif ettiğinizi unutmuşsunuz.

Samsung'a kızıyorsunuz fakat burada samsung'un pek de yapabileceği bir şey yok. Bir çok sistemde bu işler böyle. Yani samsung'a özel bir durum değil.

Size böyle bir durumda samsung yardımcı olmuyorsa kimse yardımcı olamaz. Kısaca eski hesabınıza yeni numarayı tanıtma şansınız yok. O işi numara değiştirme kararı aldığınız zaman ikili güvenliği devre dışı bırakarak yapmanız gerekiyordu. Aktif olduğundan haberim yoktu diyebilirsiniz ama kontrol etmeniz lazımdı.

Alıntıları Göster
    Merhabalar sorunum haloldu.. Samsung Türkiyenin başka hesapla giriş yapmami söylediği Samsung hesabıma. Samsung Fransa iki günde çözüm buldu. Hesabımı sıfırladı. Ayni mail adresi ile hesabımı aktif ettim...

• Dün evden hiç çıkmadım s 10e var bende Wifi de 8 saat 5 ekran süresi aldım. Aslında bu telefon için çok iyi lâkin dışarıda 4 saat de kadar düşüyor. Mobil verinin şarjı bu kadar hızlı tüketmesi normal mi sizce?

• Bir hafta kadar takip edemedim forumu arkadaşlar s10 plus kullanıyorum ve haziran güncellemesini yapayım mı durum nedir ? İyileşme var mıdır veya kötüleşen bir şeyler ? Kararsız kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeus353

merhaba hocam. telefonu sıfır kutusundan ben açtım ve üzerine takılı bir ekran koruyucu cam ile çıktı kutudan. aynı sorun bende de var ve maalesef bende net bir cevap bulamadım.

cam çok iyi bu nedenle sökmek te istemiyorum. %90 bu koruyucu camdan kaynaklı. çünkü bu tür telefonlarda şu uzaklık sensörü artık üst kısımda değil, ekranın içinde.

dikkat edin sensör aslında çalışıyor. sadece telefonu diğer telefonlar gibi rahat kullanınca kulakta, bu defa farkında olmuyoruz ekran açılıyor (koruyucu camdan dolayı) ve bu kez telefon sanki kendini kulakta değilmiş gibi sanıp, samsung a özel saçmalık devreye giriyor (30 saniye sonra ekran kapanıyor)

benim fikrim ve tahminim bu. tecrübe etmiş arkadaş varsa ve bize bilgi verirse ben de sevinirim..

Alıntıları Göster
    Hocam sıfır telefonun üstünde sadece jelatin ekran koruyucu olur. Cam farklı bir şey ve sıfır telefonlarda cam olmuyor

• WatchAndLearnn kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir fark hissetmedim ben. Pil ve performans anlamında geriye gidiş yok.
    Ben yüklenmesi taraftarıyım.

• o zaman haziran güncellemesini ben de yapayım herhangi bir sorun ve geriye dönük gidiş yok ise.
  • Arkadaşlar selamın aleyküm. S10 plus kullanıcısıyım. bi sorunum var yardımcı olursanız sevinirim. Telefonun ekranı kapandığında 2-3 dakika sonra wifi kapanıyor. Ekranı açtığımda 2-3 saniye içinde de açılıyor. herşeyi denedim sıfırladım ama sonuç bulamadım whatsapp face instagram gibi bildirimler ekran kapalıyken gelmiyor nedeni ne olabilir. ve bu daha çok 5ghz wifi bağlandığım zaman oluyor
  • quote:

Hocam sıfır telefonun üstünde sadece jelatin ekran koruyucu olur. Cam farklı bir şey ve sıfır telefonlarda cam olmuyor

Alıntıları Göster
    evet cam olmayabilir ama normal ambalaj jelatini değil. ekran koruyucu jelatin.
  • quote:

evet cam olmayabilir ama normal ambalaj jelatini değil. ekran koruyucu jelatin.

Alıntıları Göster
    Biz de zaten ekran koruyucu jelatin olduğunu kast etmiştik.
  • quote:

Biz de zaten ekran koruyucu jelatin olduğunu kast etmiştik.

Alıntıları Göster
    slm. bende zaten "normal jelatin" olduğunu kast ettiğinizi kast etmedim :) cevabınız için tşk.
    bu yakınlık sensöründe sıkıntı yaratan mesele aşağıdaki sorunun cevabı ile mümkün olur ama samsung forum dahil cevap veren olmadı.

Samsung S10e cihazım var ve samsung telefonlarda diğer telefonlardan farklı olarak telefon ettiğinizde cihaz kulağınızda değilse 30 saniye sonra ekranı otomatik kapatıyor (cihaz ekran açık kalma süresi 5 dakika olsa bile) bu 30 saniyelik süreyi nasıl uzatabilir veya tamamen iptal edebilirim? teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeus353 -- 27 Haziran 2020; 14:9:49 >

• quote:

slm. bende zaten "normal jelatin" olduğunu kast ettiğinizi kast etmedim :) cevabınız için tşk.
    bu yakınlık sensöründe sıkıntı yaratan mesele aşağıdaki sorunun cevabı ile mümkün olur ama samsung forum dahil cevap veren olmadı.

Samsung S10e cihazım var ve samsung telefonlarda diğer telefonlardan farklı olarak telefon ettiğinizde cihaz kulağınızda değilse 30 saniye sonra ekranı otomatik kapatıyor (cihaz ekran açık kalma süresi 5 dakika olsa bile) bu 30 saniyelik süreyi nasıl uzatabilir veya tamamen iptal edebilirim? teşekkürler..

Alıntıları Göster
    Ayarlar/Gelişmiş özellikler/Hareketler ve işaretler kısmına girince Akıllı Bekleme diye bir ayar var hocam. Onu aktif ederseniz telefon elinizde konuşurken ekranı kapatmaz diye düşünüyorum. Ama başka zamanlarda ekrana bakarken siz ekranı kapatmaz.

• Arkadaşlar Gear VR icin type c adaptör lazım elinde fazla olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 13961397139813991400
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.