Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: expressimo Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil
5 sn
46.464
Cevap
326
Favori
1.698.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13951396139713981399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Samsung positioning ve galaxy themes de güncelleme almış. Galaxy themes çalıştırınca güncelleme yapıyor. Update lerde görünmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sallami -- 24 Haziran 2020; 17:56:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sallami

Samsung positioning ve galaxy themes de güncelleme almış. Galaxy themes çalıştırınca güncelleme yapıyor. Update lerde görünmüyor
    Evet aynen. Belirtmek istemedim pek önemli olmadığı için.

• cihannahic kullanıcısına yanıt
    Pc usb port üzerinden 5v 1a gibi komik bir güç verir, şarj kaynağı çok önemli.

• judasthewhite J kullanıcısına yanıt
    Yeni type c portlar teknik olarak destekleyebiliyor ama üreten o desteği koyar mi koymaz mı bilemem

• merhaba arkadaşlar. 2014 şubat ayında aldığım iphone 5s ile vedalaşma vaktim geldiği için telefon bakıyorum. 6099 tl den s10 plus gördüm almak için ama düşüncelerinizi de merak ettim.
    sizler uzun zamanda bu telefonu kullanıyorsunuz. sorum şu şimdi yerimde olsaydınız bu fiyat segmentinde s10 plus ı mı seçerdiniz? yoksa alternatiflere mi yönelirdiniz? mesela uzun zamandır iphone kullanan biri olarak iphone 11 i mi tercih etmeliyim?
    teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicked1620

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Kullanmış olduğum s10e cihazımı pc ye bağlayamıyorum usb bağlantısı sürekli kopuyor daha önce bu sorunu yaşayan varmı yardımcı olabilir misiniz?(Farklı usb kablo ilede deneme yapılmıştır.)
    bendede öyle özellikle fotoları toplu atmaya çalınca mutlaka kesiliyor
  • golge4204 G kullanıcısına yanıt
    s10e aynı sorun var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.F.Hopper

Hocam sonucunu burada paylaşır mısınız? S10'larda soket anakart ile direk birleşik sanırım ve direk anakartın değişmesi gerek(soketin değiştiği durumlarda) diye biliyorum.

Alıntıları Göster
    sıcak hava tabancasıyla anakarttan söküp değiştiriyorlar.Tabiki yetkili servisi direk anakartı değiştiriyor çünkü lehimli karta.
  • sallami kullanıcısına yanıt
    Önce güçlü kaynak sonra kaliteli kablo. Kablonuz kaliteli de olsa güç kaynağınız yeterli değilse işe yaramaz

• quote:

Orijinalden alıntı: sallami

Galaxy themes bende çalıştırmadan sabah kendi kendine güncelleme yaptı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dogecoin

s10e aynı sorun var.
    Benim s10e de o iki sorunda yok. Kulağımdan çekince ekran açılıyor ve usb bağlantı kopmadı hiç.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Ben akşamüstü kontrol ettim güncelleme yoktu. Temaları kontrol edeyim dedim. Güncelleme var dedi. Güncelle dedim. Uğraştı Uğraştı indiremiyorum dedi. Ben şok. Tekrar dene dedim. Yine ayni. Kapatıp actim. Yok. İndiremiyorum diyor. Yarım saat Uğraştım sonunda indirmeye başladı. Nasıl çözüldü, sorun neydi bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Umarım arkadaşın telefonda soket değişe biliyordur. Anakart değişirse çok maliyet çıkar.

S10 serileri yeni olduğu için anakart değişim ücreti ne kadar bilmem ama eski samsung serilerinde baya ciddi rakam çıkarıyorlar.

Ocak ayından önce bende S6edge vardı telefon kapandı ve bir daha açılmadı. Daha doğrusu ekrana samsung yazısı geliyor ve ekran öyle kalıyordu. Yapmadığım işlem kalmadı. Servise gönderdim 5 gün sonra 1.500 TL onarım bedeli çıkardılar. Onay vermedim ve geri gönderdiler.

Alıntıları Göster
    Tabii ki. Anakart telefonun en pahalı parçası. Ekran ve kameralar hariç neredeyse herşey anakarta entegre. Bellek, hafıza, işlemci, yongalar vs...

Aşağıda bir arkadaş yetkili servis dışında sadece soketin değiştirildiğini söylemiş. Tabii o şekilde garanti yanacaktır.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Ekran koruyucu takılı orijinal dışında bende temperli ekran koruyucu var.Belki bundandır. Çoğu kişide duyduğım için kronik sanıyordum gerçekten can sıkıcı ekran kapanıyor ama geri açılmıyor bazen.

Ben de onu söylemeye çalışıyorum. Eski usb lerde teknik bazı sınırlamalar vardi. Bilen bilir. Eskiden çok güç çeken bazi harici hddler (özellikle 3.5 luklar) ve harici cd-dvd okuyucular ayni anda iki usb porta bağlanırdı. Bu yüzden.

Type c bu sınırları kaldırmak için tasarlanmış olsa da, üreticinin bu kapasitenin ne kadarını kullanıma açtığı belirleyici oluyor.

USB ile telefonu bağlayınca dediğiniz gibi oluyor 3 saatten fazla şarj süresi veriyor ama bana ilginç gelen yine USB ile kablosuz stantını pcye bağlıyorum ve telefonu stantın üzerine koyuyorum bu sefer yarısına yakın şarj süresi gösteriyor.

• Arkadaşlar herkese slm,ben s10e ile note 9 arasında cok kararsızım ,s10e nin pili iyi gitmediği yönünde soylentıler var,siz olsanız bu ıkılıden hangısını alırdınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dogecoin

Ekran koruyucu takılı orijinal dışında bende temperli ekran koruyucu var.Belki bundandır. Çoğu kişide duyduğım için kronik sanıyordum gerçekten can sıkıcı ekran kapanıyor ama geri açılmıyor bazen.
    Temperli ekran koruyucu camlar telefonlarda sıkıntı yaratabiliyor. Benim ilk akıllı telefonum s2 idi. 100 TL verip HB den cam almıştım. Tek marka üretiyordu o zamanlar ve o sebeple fiyatı yüksekti. Ama bir baktım geri tuşu 3 defa basarsam çalışıyor. Meğer o temperli camda öyle bir sorun varmış. Ama mecbur öyle kullandım. Ama zamanla bir baktım ekran ile arasına toz giriyor.

Söktüm camı. Merak edip test yaptım bir de. Makat bıçağı ile çizmeye çalıştım çizilmedi. Çekişle vurdum kırılmadı. Sonra camı test çevirip denedim yani telefona temas eden yüzeyini çevirdim. Oraya maket bıçağı ile çizik atayım dedim ve anında çizildi. Çekişle vurdum çatladı. Anladım ki temperli camın bir yüzeyi sadece çizilmeye ve darbelere dayanıklı diğer yüzeyi dayanıksız.
  • Yaziyor Y kullanıcısına yanıt
    Al gitsin
    Ben çok memnunum

• 
Sayfa: önceki 13951396139713981399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.