Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1392. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13901391139213931394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim gibi reklam işleriyle uğraşında bakalım 1 gün yetiyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sallami

Evkurdan uzak durun. Sıfır diye kullanılmış telefon satıp, yan çizdi. Forumda yazılanları okuyabilirsiniz.
    Normalde ben de almazdım fakat bizimkiler almış. Mecbur geri çeviremedim. Aldım sıkıntısız kullanıyorum çok şüphe ettim 2. el olur diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sallami

Hocam elimde 256 gb samsung evo plus u3 90-100 Mb/s hıza sahip microsd kartım var. Bu telefonu aldıktan sonra edindim. Bir önceki postta uygun hiza sahip kartlar listesinde görebilirsiniz. Her türlü yükü kaldırır. Öyle olması lazım. Ama pc de yaptığım testlerin (ki usb 3.0 desteklemeyen eski laptopumda bile 40 MB/s görmüş bir karttır) aksine 24 MB/s geçemiyor.

Bu arada aşağıdaki linkte de microsd ile okuma yazma testleri yapılmış. Benimkiler kadar kötü olmasa da iyi değil. Kullanılan kartı laptop sd kart okuyucu testlerinden hatırlıyorum. 177 MB/s leri gören bir kart olmasına rağmen 60 MB/s yazma 73 MB/s okuma da kalmış. Bu da kart okuyucunun en hızlı kartı da alsanız erişebileceğiniz hız sınırını apaçık ortaya koyuyor.

Buna rağmen 60 MB/s 4k 60fps kayıt için yeterli olmalı. Ancak kazın ayağı öyle değil sanırım. Cihaza göre farklı kart okuyucular mevcut. Nereden anladım derseniz nette farklı kullanıcılar testler yapmışlar sm-G970u1 cihazda 53-81 MB/s çıkmış, sm-G973F cihazda 49-77 MB/s çıkmış. İncelemede 60-73 çıkmış. Bende 21-66 MB/s.

Diğer arkadaşlarda sd kar testlerini paylaşabilirse sd kart okuyucu sadece bende mi sorunlu öğrenmiş oluruz...

https://www.notebookcheck.net/Samsung-Galaxy-S10e-Smartphone-Review.415212.0.html
    Bilgiler için teşekkür ederim. 60fp çekerken telefonun kendi hafızasına çekeriz artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: warofthe1

Normalde ben de almazdım fakat bizimkiler almış. Mecbur geri çeviremedim. Aldım sıkıntısız kullanıyorum çok şüphe ettim 2. el olur diye.

Alıntıları Göster
    Piyasadan daha mı uygun fiyata almışlar. Sorma sebebim evkur bir çok ürünü daha önceleri piyasadan daha yüksek fiyata satan bir yerdi. Kredi kartı yerine senet ile sattıkları için. 2.500 TL dizüstü bilgisayarları 4.000 TL filan satıyorlardı.
  • Arkadaşlar şarj konusu için önlem almaya çalışıyorum. eski telefonumun girişi micro usb olduğu için, yenisinde kullanamıyorum. hem powerbank, hem araç hem de iş yerinde pc için 3 tane type c kablo alayım diyorum. Teknik bilgim olmadığı için hızlı şarjı destekleyen fiyat/performans ürünü tavsiye edeceğiniz marka/model var mıdır? Ayrıca kablonun boyunun uzun olması güç kaybına neden olduğuna dair bir şey duşmuştum, mümkün olduğunca kısa kablolar mı tercih etmek gerekir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihannahic -- 18 Haziran 2020; 12:28:17 >
  • İki gündür telefonda çoğu uygulamayı uykuya aldım ve sonuç baya enteresan şarj çok çok az gitmeye başladı, kullandıkça öğreniyoruz sanırım :) ama şöyle bir durum var, örneğin uykuya aldığım uygulamalardan biri de donanım haber ve yeni mesaj gelince bildirim gelmiyor. daha doğrusu 10 mesaj gelirse 1 tane falan bildirim oluyor. Uykuya alma ve derin uykuya alma işlemlerinin farkı nedir? biz tekrar açana kadar uygulama çalışmıyor mu? yada açtık kullandık, tekrar kapattık diyelim uykuya geçiyor mu yoksa yine uykuya mı almak lazım?
  • cihannahic kullanıcısına yanıt
    E tabi canım kullanmadığın uygulamayı kapat, Cihaz bakımı > 3 nokta > Oto opt. ve oto yeniden başlatma bunları kendinize göre açın hep.

Bunlar hep önemli, cihazınıza bakım yapmazsanız, hor kullanırsanız en iyisini de alsanız mutlaka yavaşlar, takılır.

Baseus fp baya, orijinalin yanında kullanıyorum pc taktığımda biraz narin sadece kıpırdatmamak gerekiyor ama şarjda sorunsuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 19 Haziran 2020; 2:17:36 >
  • Son güncelleme ile ram kullanımı baya azalmış gibi.

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]
  • https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-airdots-tws-bluetooth-5-0-kulaklik-p-HBV00000K41EM

Arkadaşlar bu ürün alınmaya değer mi? Doğum günüm bu hafta ve Annem hediye almak istiyorum sana ama alacak bir şey bulamadım sen söyle ona göre bir şey alayım dedim. Alınmaya değer şuan bir şey bulamadığım için telefona kulaklık alayım bari diyorum.

Almışken de bluetooth olsun dedim.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Şimdiden doğum günün kutlu olsun hocam, kulaklığı ben kullanıyorum sorun varsa sorabilirsin
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Dışarı ses veriyor deniyor bu doğru mu. Ne kadar sürede şarj oluyor ve siz üründen memnun musunuz
    Kulağınıza uygun lastiği takıp kullanırsanız pek fazla dışarıya ses vermiyor, ses seviyesini yüzde seksen ve üzerinde kullanırsanız biraz ya ses veriyor dışarıya ama bana göre çok da rahatsız bu edecek kadar fazla değil
    Kutu yaklaşık 3 saatte doluyor tam olarak test etmedim
    kulaklıkları da işim bitince kutusuna koyuyorum ihtiyaç olduğu zaman geri çıkartıyorum
    bir ara kulaklığın hiç şarjı yoktu kutusuna 10 dakika koyduğum ve orta seste o şarj ile yarım saat kadar müzik dinledim
    telefon görüşmesi için tavsiye etmem sessiz bir ortamda idare eder ama hafif gürültülü ortamda bile etrafınızdaki sesleri direkt karşı tarafa geçiriyor
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevaplar için. Şuan beklemeye karar verdim. Belki daha fazla ihtiyacım olan bir şeyi alma durumu olur diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Piyasadan daha mı uygun fiyata almışlar. Sorma sebebim evkur bir çok ürünü daha önceleri piyasadan daha yüksek fiyata satan bir yerdi. Kredi kartı yerine senet ile sattıkları için. 2.500 TL dizüstü bilgisayarları 4.000 TL filan satıyorlardı.

Alıntıları Göster
    5.500 TL'ye almıştım hocam eklenmedi sanırım üstüne
  • Şu an s10e hb den 4388 tl geliyor ne dersiniz arkadaşlar???
  • quote:

Orijinalden alıntı: fox5578

Şu an s10e hb den 4388 tl geliyor ne dersiniz arkadaşlar???
    Samsung garantili ise ve satıcı güvenilirse iyi fiyat dır. Ben Hb den 4.599,00 TL almıştım. Şuan benim aldığım satıcı 5.099 TL satıyor.

Satıcı Samsung Türkiye sanırım sizin bulduğunuz fiyatta. Baktım o fiyata satan satıcı Samsung Türkiye görünüyor. Bizzat Samsung satıyor görünüyor. Bu durumda güvenerek alabilirsiniz. Fiyat gayet uygun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 19 Haziran 2020; 23:54:14 >
    Evet satıcı samsung türkiye. hb üzerinden. Alayım bari fiyat iyi.
  • Arkadaslar merhaba Telefon numaram degisti... Yeni hattimi telefona takip fabrrika ayarlarina aldim... Samsung Account girmeye calisiyorum mail adresimi sifremi yaziyorum eski telefonuma KOD gonderiyor... eski telefon kapandi yok arti oyle bir numara ben yeni numarami nasil tanitacagim...

Samsungu aradim eski numarayi degistiremiyorlar Yeni bir mail adresi ile yeeni hesap acmam lazimmis

Ulan davalar dunya kadar resim ve belgelerim var onlara nasil ulasacagim

Boyle mantiksiz bbirsey olabilir mi lutfen acil yardim edin bir yolu muhakka vardir nasil eski numarayi degistirecegim yenisi ile

Tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: extense

Arkadaslar merhaba Telefon numaram degisti... Yeni hattimi telefona takip fabrrika ayarlarina aldim... Samsung Account girmeye calisiyorum mail adresimi sifremi yaziyorum eski telefonuma KOD gonderiyor... eski telefon kapandi yok arti oyle bir numara ben yeni numarami nasil tanitacagim...

Samsungu aradim eski numarayi degistiremiyorlar Yeni bir mail adresi ile yeeni hesap acmam lazimmis

Boyle mantiksiz bbirsey olabilir mi lutfen acil yardim edin bir yolu muhakka vardir nasil eski numarayi degistirecegim yenisi ile

Tesekkurler
    geçmiş olsun normalde maile kod gondermiyorlardı sen 2adımlı doğrulamayı açtın sanırım bende şimdi denedim sms gönderiyor malesef emailde olsa iyiymiş )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliss -- 20 Haziran 2020; 16:15:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: extense

Arkadaslar merhaba Telefon numaram degisti... Yeni hattimi telefona takip fabrrika ayarlarina aldim... Samsung Account girmeye calisiyorum mail adresimi sifremi yaziyorum eski telefonuma KOD gonderiyor... eski telefon kapandi yok arti oyle bir numara ben yeni numarami nasil tanitacagim...

Tesekkurler
    Öncelikle geçmiş olsun. İkili güvenliği aktif etmişsiniz tahminen ve onu aktif ettiğinizi unutmuşsunuz.

Samsung'a kızıyorsunuz fakat burada samsung'un pek de yapabileceği bir şey yok. Bir çok sistemde bu işler böyle. Yani samsung'a özel bir durum değil.

Size böyle bir durumda samsung yardımcı olmuyorsa kimse yardımcı olamaz. Kısaca eski hesabınıza yeni numarayı tanıtma şansınız yok. O işi numara değiştirme kararı aldığınız zaman ikili güvenliği devre dışı bırakarak yapmanız gerekiyordu. Aktif olduğundan haberim yoktu diyebilirsiniz ama kontrol etmeniz lazımdı.

• 
Sayfa: önceki 13901391139213931394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.