Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.513
Cevap
327
Favori
1.700.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13091310131113121313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler. Bir sorun daha çıktı ortaya. Yalnız genel anlamda güzel ve stabil bir sürüm beğendim şimdilik. Pilde oldukça iyi gidiyor şuana kadar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: booming

İki ayarda (diyafram/enstantane) telefonda aynı sekmede yapıldığından tabiri diyafram olarak kullandım.Konuyu bu ayarla oynadığınızı belirterek yazsaydınız anlardım.
    Anladım. Bu arada prof modun gelmesi cidden çok iyi oldu. Loş ortamlarda da kaliteli video çekilebilecek artık. Hatta bu mod sayesine belki deneme amaçlı film çekenler bile olabilir.
  • Package Disablerde şöyle birsey gördüm sanki bu daha önce yoktu..
    EX 9820 Dev GPU Drive ne ola acep..

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    erken kartı sürücüsü olması lazım
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Bu uygulama ya da telefon kaynaklı bir durum değil daha google tema desteğini uygulamaya vermedi hala beta sürecinde ara ara uygulamanın içerisine server güncellemesi ile ekliyor sonrasında kaldırıyor. Ben bu durumu çok araştırdım hatta burada da dedim bazı arkadaşlarda tema modu varken bende dahil yoktu aynı sürüm kullanıyor olmamıza rağmen. Şu anda google beta yüklerseniz gelir tekrar ama onun haricinde ana uygulamaya ekleyene kadar ara ara gelip gidebilir.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Bence de çok iyi oldu fakat şu enstantane ayarı 60fps'yi bozmasa daha iyi olurdu.
    İso ayarı hariç geriye oynayacak pek birşey kalmadığından çok karanlık oluyor video.
    Bir ara s9 plus snapdragon varyantı kullanmıştım.Onun düşük ışıktaki otomatik video performansı mükemmeldi.
    Telefonu aldığımdan beri (s10e)düşük ışıkta video performansını hiç beğenmemistim.Bu güncelleme gerçekten çok iyi oldu.Belki sonraki güncellemelerde daha da geliştirirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi booming -- 28 Mart 2020; 23:12:32 >
  • quote:

Bence de çok iyi oldu fakat şu enstantane ayarı 60fps'yi bozmasa daha iyi olurdu.
    İso ayarı hariç geriye oynayacak pek birşey kalmadığından çok karanlık oluyor video.
    Bir ara s9 plus snapdragon varyantı kullanmıştım.Onun düşük ışıktaki otomatik video performansı mükemmeldi.
    Telefonu aldığımdan beri (s10e)düşük ışıkta video performansını hiç beğenmemistim.Bu güncelleme gerçekten çok iyi oldu.Belki sonraki güncellemelerde daha da geliştirirler.
    Ben de Nikon D3100 SLR var. Onla video perfornmans kıyaslaması yapınca S10e çok daha iyi video çekiyor. Gerçi Nikon 1080p çekiyor en fazla ama çektiği video çok temiz değil. Telefon 1.5 diyafram olduğu için önde olabilir tabi. Nikon D3100 3.5 diyaframlı objektife sahip. Ona da daha açık diyaframlı objektif taksam onun da kalitesi değişebilir.

Bu arada keşke Utra Geniş açı objektifte de video çekme desteği olsaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 28 Mart 2020; 23:19:57 >

• Arkadaşlar bir şey merak ediyorum. Telefonların kamerasını wepcam gibi kullanmak mümkün mü. Dizüstü pc kendi kamerası çok başarılı değil de.
  • stagemasterone kullanıcısına yanıt
    Ben de hep normal çalışıyordu. Meğer beta kullanıcısı olmuşum uzun süre önce :D

Betada sorunsuz çalışıyor da neden normal sürüme gelmiyor ilgin. Whatsapp'da böyle oldu, adamlar 1,5 sene karanlık mod dedi bir türlü veremedi. Beta 6 ay sorunsuz kullandı.

Onu geçtim chrome'daki tema ayarı çok boktan. Açık var Koyu var Sistem varsayılanı var birde. Ama telefonda güç tassarufu açıksa sürkeli karanlık modda kalıyor. Karanlık mod ayarı, sistemin saat ayarlı şekilde olan açık koyu durumunu dinlemiyor. Güç tasarrufunu öncelikli kontrol ediyor.

Hepsini bir yana bırak, lanet olası google asistan hala bir işe yaramıyor. Neden yaramıyor çünkü voice match yok hala Türkiyeye. Betada bile yok. Telefonu elime alıp, kilidi açıp ardından google'ı açarak asistana ulaşacaksam ne anladım bundan.

He ana ekranda google arama motoru varsa da algılıyor ama istemiyorum ben ana ekranda gereksiz bir widget. voice match ile ne zaman kilit açıp komut dinler hale gelir o zaman işlevseldir asistan. Bixby bence daha yetenekli ama TR desteği yok onda da

• ae468468 A kullanıcısına yanıt
    Az önce forumdan Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• quote:

Edit: Az önce ev de mutfakta ışığı yakmadan video çektim. Prof mod ile Enstantene ayarı 1/30 ve İso ayarını 800 getirdim bir de telefonun flaşını açtım. Flaşı ISO daha fazla yükseltmemek için açtım. Bilgisayara atıp baktım güzel çekmiş. Çok çok hafif bozulma var oda olacak artık. Normal bir kullanıcının fazla fark etmeyeceği bir bozulma. Hafif bozulmadan kastım otomatik video modunda ışıkların yandığı bir ortamda video çekince elde edilen görüntü seviyesinde. Böyle bir görüntüyü karanlık ortamda elde etmek güzel sonuç.

Prof modun gelmesi gerçekten iyi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 29 Mart 2020; 2:30:56 >

• yeni alanlara değil de uzun süredir kullananlara soruyorum s10 plus için. turkcellde durduk yere hat gitme sorunu var mı? pil ömründe ilk aldığınız zamana göre kötüleşme var mı? 1 günü rahat çıkarıp 2. güne gidiyor mu? muhtemelen ya bu telefon ya p30 pro alacağım 2-3 güne.
  • Telefonda spotify da müzik dinlerken 4-5 şarkıda bir program wifi de takılıyor. hücresel ağa alıp şarkının gelmesini bekliyorum. sonra 4-5 şarkı sonra bir daha takılıyor. böyle bir sorunla karşılaşan veya çözen var mı? telefon s10e son güncelleme yapıldı önceki versiyonda da yapıyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni öğrendiğim bir şeyi paylaşmak istiyorum. Bunu yapınca ekran kapalı iken parmak izi okuyucu çok daha hızlı tepki veriyor. Şarj süresine etkisi de sıfır gibi bir şey.

Ayarları açıp arama kısmına Pil kullanımını optimize et yazarak bu menüye giriyoruz. Orada "Tümü" seçip "com.samsung.android.biometrics" seçip kapalı hale getiriyoruz. Farkı anında göreceksiniz.

• Bende ekran kapalıyken anında açıyor daha nkdr hızlı olabilirki

• Bu güncelleme geliyor gelmesine ama klavyede ki sorunlar hala giderilmemiş. Samsung ne kadar çok güzel yapıyor işini :)

• yusufcan9292 Y kullanıcısına yanıt
    Samsung klavyeyi neden kullanıyorsunuz ki? Gboard varken Samsung klavye eziyetten başka bir şey değil.

• civcivx C kullanıcısına yanıt
    Alışkanlık hocam bir umutla eski haline getirip duruyorum düzelmiş mi acaba diye ama yine hüsran.
    SwiftKey kullanıyorum ve çok alıştım.
    Sizin klavye programını da indirip deneyeceğim teşekkür ederim

• striders kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam çok çok teşekkür ederim, eksik olmayın

• civcivx C kullanıcısına yanıt
    Bunun xdada gördüm yaptım çok fark etti aşırı hızlı parmak izi

• 
Sayfa: önceki 13091310131113121313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.