Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13081309131013111312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,
    Evet bu ayar açık. Kardeşimde S7 var, o kablosuz hızlı şarjda sorun yaşamıyor istasyonda
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Yeni güncellemede ön kameraya 4K 60 Fps gelmiş süper
    Evet ön kameraya 4K 60fps geldi. Arka kameraya ise Prof Video çekim modu geldi ve bu sayede daha kaliteli video çekiliyor artık.

Yalnız Arka kamera da normal modda 4K 60 fps ile video çekebilirken prof modda 4K 30 fps ile sınırlandırılmış.
  • AtiMX4 A kullanıcısına yanıt
    Samsung members üzerinden hata bildirimi mümkün

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yalcines kullanıcısına yanıt
    Bu konuyla alakalı mutlaka daha bilgili, deneyimli arkadaşlar vardır. Başka kablosuz şarj kullananların cevaplaması daha sağlıklı olabilir. Ancak kendi bilgi birikimimle size bir kaç şey söylemek istiyorum.

Güncelleme sonrası olduğu için donanımsal olacağını hiç sanmıyorum tamamen yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Telefonu yeniden başlatıp denemenizi öneriyorum. Mümkünse büyük güncellemeler sonrası temiz kurulum yapmak cihazda daha güzel sorunsuz akıcı deneyimler yaşamanıza olanak sağlayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.A.R.U.B -- 28 Mart 2020; 15:35:19 >
  • Ses Kısma-Bixby tuşuna aynı anda basarken bilgisayara takılı Usb kabloyu telefona takın bu sayede Dowland moduna girecektir..

• Merhaba yeni gelen one ui 2.1 güncellemesinde klayvede dil çevirme varmı s10 plus kullanıyorum eğer pilde sıkıntı yoksa ve kamerası gece modu falan sizce nasıl güncellemeye değermi yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Yanlışınız var hocam. Pro modda 4k'da 60 FPS mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: LwDC

Yanlışınız var hocam. Pro modda 4k'da 60 FPS mevcut
    Hocam telefon ayarlarından bakıp diyorsanız orada 60fps görünüyor fakat benim s10e Pro modda 4K Video'yu 60fps çekmiyor. Video pc atıktan sonra dosya üzerine gelip sağ tıklayıp özellikler kısmından bakarsanız resim kare hızı değeri 29.90 Kare görünüyor.

Kısaca normal modda 60fps çekiyor pro da 30

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 28 Mart 2020; 18:52:34 >
  • belki bir bilen vardır diye sormak istedim.yaklaşık 2 3 aydır telefonun bildirimlerinde sıkıntı yaşıyorum...messenger whatsapp facebook programlarında sıkıntı yok.ancak gmail e gelen mail bildirim olarak gelmiyor aynı şey google play de bir dolu güncelleme geliyor ama hiç bildirim yok ben manuel olarak açınca bu kadar güncellemen var diyor.güncellenirken telefonun sağ üst köşeşinde güncellemenin indirildiği gösteriliyordu sonra güncelleme başarılı diyordu.anca 2 3 aydır play den güncelleme yaparken play açıksa gösteriyor.playı kapattığım zaman hiç bir bilgi vermiyor.bu bildirimle alakalı ne yapabilirim?
  • Önceki mesajlarda var mı bilmiyorum ama maalesef an itibariyle S10+ telefonumda klavye kısmında ve oynadığım bir oyunun hayalet şeklinde izi kaldığını fark ettim. MAALESEF DYNAMIC AMOLED'de DE EKRAN YANIĞI OLUŞTU. Servise verip değişebileceğini ya da alırken kasko yaptırdığım için onunla değişeceğini düşünüyorum ama bu sefer de su geçirmezliği gidecek, bilgisi ya da önerisi olan var mıdır bu konu hakkında. Teşekkür ederşm şimdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün telefonuma samsung dan bildirim geldi. Telefonun nasıl temizlenmesi ve temiz tutulması gerektiği ile ilgili. Sabunlu su kesinlikle kullanmayın, üstüne herhangi bir madde sıkmayın ve temizlemek için alkol bazlı ürünlerle ıslatılmış bir bez kullanarak temizleyebilirsiniz şeklinde.
    Hayır 4K/60fps çekiyor.İlk önce arka video boyutu ayarından 4K/60fps seçmeniz gerekiyor.Fakat diyafram ayarında manuel ayar yaptığınızda anlam veremediğim bir şekilde akıcılık 60fps değilde 24/30fps gibi görünüyor.Auto yaparsanız normale dönüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi booming -- 28 Mart 2020; 20:15:48 >
  • Arkadaşlar,

Güncelleme sonrası Google uygulaması bende siyah tema dan beyaza dönmüş durumda. Ayarlarda daha önce tema desteği vardi. Şuan görünmüyor. Herkeste böyle mi acaba?

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: matea3535

Merhaba yeni gelen one ui 2.1 güncellemesinde klayvede dil çevirme varmı s10 plus kullanıyorum eğer pilde sıkıntı yoksa ve kamerası gece modu falan sizce nasıl güncellemeye değermi yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
    Dil çevirme özelliği gelmiş. Pil kullanımı iyi. Telefon arayüzü hizlanmis.

• ae468468 A kullanıcısına yanıt
    Su geçirmezlik ile ilgili sıkıntı olmuyor diye çok yazı var forumda ve diğer konularda.

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı..

• AtiMX4 A kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim iyi akşamlar

• striders kullanıcısına yanıt
    Öyleyse durum değişmiş hocam, S7 kullanırken ekranı değiştiğinde su geçirmezlik özelliğinin gittiği yönünde bir vilgi kalmış aklımda nedense. Dediğiniz gibiyse çok mutlu olurum açıkçası. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: booming

Hayır 4K/60fps çekiyor.İlk önce arka video boyutu ayarından 4K/60fps seçmeniz gerekiyor.Fakat diyafram ayarında manuel ayar yaptığınızda anlam veremediğim bir şekilde akıcılık 60fps değilde 24/30fps gibi görünüyor.Auto yaparsanız normale dönüyor.
    Video ayarının 4K/60fps olduğunu zaten yazdım. Bu arada diyafram ayarı dediğiniz şey diyafram ayarı değil enstantane ayarı. Enstantene ayarını manuel yapınca 30fps çekiyorsa yine benim dediğimize geliyoruz çünkü o ayarı manuel yapmadıktan sonra prof modda çekim yapmanında pek bir anlamı bence kalmıyor.

Enstantene ayarını otomatik bırakınca 60fps çekiyor dediğiniz gibi ama onu otomatikte bırakınca bu defa gece çekilen video olması gerekenden daha karanlık oluyor. ISO yükseltmek gerekir ama bu defa kalite düşer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 28 Mart 2020; 21:20:46 >

İki ayarda (diyafram/enstantane) telefonda aynı sekmede yapıldığından tabiri diyafram olarak kullandım.Konuyu bu ayarla oynadığınızı belirterek yazsaydınız anlardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi booming -- 28 Mart 2020; 21:54:7 >
  • 
Sayfa: önceki 13081309131013111312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.