Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13051306130713081309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Klavyenin surumu kac oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba s10da şarj durumu nasıl oldu günü çıkartıyormu acaba bugün seçim yapmam gerekiyo sizce s9plusmı almalıyım yada daha yeni deyip s10mu şarj konusu s10a biraz soğuttu sanki

• 5.0.10.41
  • Son güncellemeden sonra duvar kağıdında sorun yaşıyorum. Youtube dan bir video izleyip geri ana ekrana döndüğümde duvar kağıdının sekli şemali bozulmuş oluyor. Zoomlanmış ve yan dönmüş gibi oluyor duvar kağıdı. Var mi bu sorunu yasayan?

• ahmckr kullanıcısına yanıt
    ben 3.5ta kalmışım. galaxy storeye daha sonradan geliyor mu bu güncelleme. ya da klavye ayarlarıdan
  • Ui 2.1 ile geldi bana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence kulaklarımda bir sorun yoksa ses kalitesi one ui 2.1 ile telefonu ilk aldığım haline geldi ve çok memnunum şu an. Ortaya kadar sesi açtığım zaman telefonun arkası titremeye başladı. ( hoparlör müzik kalitesinden bahsediyorum bu arada)

• Yeni güncelleme ile bataryada belirgin bir şekilde iyileşme var. Akşam %80 de şarjı bıratkım. Sabah sadece %79'a düşmüştü. S10e kullanıyorum.
  • Thrzgn T kullanıcısına yanıt
    Ben de fark hissettim. Ses seviyesinde ciddi artış var

• Merhaba hocam, yorumlardan seninde buds+ kullandigini anladim. Bu ses seviyesi degistirmeyi bir turlu beceremedim deneyebilir misin rica etsem? Kulaklikta mi sikinti bende mi anlayamadim.

@cemcem0;

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• GEOLOGIST kullanıcısına yanıt
    Aynen yatay ekran oyundan dönüşte duvar kağıdı yatay dönmüş kaldı. Yeniden yükledim. Bu defa çözünürlük düştü. Bulanık kaldı. Ben de başka duvar kağıdına geçtim.

• Arkadaşlar. Telefonda iki tane sim kartı var. Türk ve Fransız. Demem o ki türk romunu kullansam aramalarda mesajlar da sıkıntı yasarmiyim. Bir sorun çıkarır mı.

• quote:

Orijinalden alıntı: GEOLOGIST

Son güncellemeden sonra duvar kağıdında sorun yaşıyorum. Youtube dan bir video izleyip geri ana ekrana döndüğümde duvar kağıdının sekli şemali bozulmuş oluyor. Zoomlanmış ve yan dönmüş gibi oluyor duvar kağıdı. Var mi bu sorunu yasayan?
    Bir iki sayfa geriye bakarsan bu sorunun yaşandığını yazdım. Ne yazık ki böyle bir sorun var. Arka plan resmi ekran yatay pozisyonda kalmış, zoom edilmiş gibi duruyor.

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Dünden beri aynı duvar kağıdını kullanıyorum simdi baktım dünya yön değiştirmiş..
    Dünkü

Şimdiki

Edit:Telefonu kapatıp açtım düzeldi ilk hali gibi oldu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERKAN BEY -- 27 Mart 2020; 17:5:57 >

• Bende de o dünya az önce zoomlandı 🤣

• Fark bu şekilde hocam. Önceki klavye daha güzel duruyor sanki.

• sagropa kullanıcısına yanıt
    Bende fark yok. Akşam %47 de bıraktım. 7 saat sonra %41 ile aldım. Derin uykuya alınmış bir sürü program ve hemen hemen tüm programlar uyku modunda. Yaklaşık saatte %1 olan beklemedeki pil tüketimi aynı gibi. Belki 7 saatte, 1 saatlik iyileşme var denilebilir ki bu da derin uykuya alınan yazılımlar sayesindedir muhtemelen. Daha da düzelmez bu exynos sorunu. Yine aynı yere bağladık. Linç yemeden çıkalım.

• SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    Sizde tepe taklak olmuş ben ön kamera solda kalacak şekilde yatay izlerim. Siz sanırım sağda kalacak şekilde yatay izlemişsiniz.

Yine bir güncelleme ve zararı olmayan bir bug bulduk bakalım.

Bu arada klavyenin yeni halini bende beğenmedim. En güzeli mart güncellemesi ile gelen klavyeydi açıkçası. Hem tahminleri hemde kelime düzeltmesi kusursuzdu. Bunda yine hatalar yaşanıyor. Bazen düzeltme yapmıyor kelimelerde.

• Samsung members ile görüştüm Samsung wipe cache önermiyormuş fabrika verilerini sıfırla yi öneriyor. Yeni güncellemede kamera da gerçekten iyileşme var.

• Arkadaşlar yeni gelen güncelleme de selfoe tonu diye birsey gelmiş diyor bu ne oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkan388 -- 27 Mart 2020; 18:47:43 >
  • 
Sayfa: önceki 13051306130713081309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.