Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13031304130513061307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kenanmorbulut K kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

Bende durum bu. Wipe cache yaptım sadece. Ayrıca klavye ön belleğini sildim yine aynı. Telefon s10

• Telefonda akıcılıkta artış var bana öyle geldi son güncellemeyle

• ozkan388 O kullanıcısına yanıt
    Güncellemeyi yaptıktan sonra Ayarlar-Telefon Hakkında da en altta sıfırlama var oraya girip fabrika ayarlarına sıfırla diye yapacaksınız böyle oluyor ama bunu yaptıktan sonra telefondaki hersey silinir önce Ayarlar kısmında yedekleme var oradan yedek alın foto video vs şeyleri hafıza kartına veya bilgisayara yedekleyin ondan sonra sıfırlayın telefonu..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Bende normal şimdi yeni bi fotoyu ana ekran arka plan yaptım bi sıkıntı yok..

• SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    Bazıları açılışta tuşlara basılı tut felan diyor o ne oluyor bu ne oluyor

• Benim bahsettiğim hard reset bu soft reset temiz kurulum size anlattığım gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: SERKAN BEY

Bende normal şimdi yeni bi fotoyu ana ekran arka plan yaptım bi sıkıntı yok..
    Bende 3 4 kez daha oldu. Neden olduğunu çözemedim bir türlü.
    Farklı bir resim denedim olmadı. Sonra yine her zaman kullandığım arka planı bu sefer tema uygulamasına girip ayarladım. Şuana kadar bozulmadı..tekrar olur mu bilmiyorum.

Kullandığım duvar kağıdı bu.

http://apps.samsung.com/theme/ProductDetail.as?appId=BinodRay.HorizenUX.com.wallpaperpack
    Galaxy Themes içinde açılır.

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt

Bende böyle oldu başka fotolarda koydum sıkıntı yok..

• ozkan388 O kullanıcısına yanıt
    O recovery moda girip sıfirlama yöntemi yapabilirseniz öyle yapın ama beceremem derseniz anlattığım yöntemi deneyin..

• Güncelleme iyi mi kötü müdür bilmiyorum ben de yeni yapıyorum şimdi. Ama samsung'u bu yüzden seviyorum. Önce note 10 özelliklerini getirdi şimdi de s20 ile gelenler. İyi tarafından bakmak lazım biraz da. Belki ilk çıktığında pro video olsa güzel olurdu ama s20 de var size vermem demedi.

Eleştirilecek tarafları elbette var ben de eleştiriyorum yeri gelince ama şimdi yiğidi öldür hakkını yeme. Ben virüs yüzünden çoğu şey askıya alınır güncellemeler durur diyordum. 1,5 hafta önce oneui 2.1 s20ye geldi bize yazın gelir diye düşünüyordum D:
    Şu saat ve hava durumu nasıl oluyor acaba

• kenanmorbulut K kullanıcısına yanıt
    Bunu indirin..

• Çok tşkr edrm

vay be htc nin meşhur teması. Hala kullanılıyor mu ya :) Desire HD ile kullana kullana sıkılmıştım:D
  • Hala SS'ler DCIM içine kaydediliyor herhalde. Samsung şunları galeri içine kaydetmeyi ne zaman akıl edecek. Google fotoların içi çer çöp doldu yemin ediyorum ya
  • Yeni güncelleme ile eklenen Prof Video modunu az önce test ettim. Baya kaliteli video çekti yalnız enstantane ayarını 1/30 ile sınırlamışlar. Daha fazla açamıyoruz. Fotoğraf çekiminde ki gibi olsaymış süper olurdu. Ama hiç yoktan buda iyi. Bir ufak eleştirim olarak prof video için. Görüntüde hafif dalgalanma oluyor bu modda çekilen videoda. Ortam ışığı çok hafif göz kırpıyor gibi. Ama bu mod sayesinde görüntüde noise neredeyse yok.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    enstantane 1/30 altına inmiyor mu yoksa çıkmıyor mu? 1/30 altı zaten görüntüyü bozar ondan öyle yapmışlardır. 1/30 üstüne çıkamıyorsan o sıkıntı. Işıklarda dediğin gibi dalgalanma olur 50herz ile düşük enstantane çakışmasından. sınır 1/50 olaymış bari.

Ben daha yüklüyorum deneyemedim :D
    Tamam benimde ilk önce böyle oluyor. Neredeyse 8 aydır kullanıyorum. Ama son güncelleme sonrası bir sebepten zoom oluyor baya bir kırpıyor o fotoyu.

Bir süre kullanın bakalım. Ben temadan ayarlama yaptığım dan beri yaklaşık 2 saattir olmadı.

• S10e kullanıyorum. Bir çok kez telefon değiştirdim ama kullandıklarım arasında gerek boyut gerek işlev olarak en pratik telefon bana göre. İlk çıktığı günden beri kullanıyorum. Donanımsal herhangi bir sorun olmadığı sürece elimden çıkarmayacağım, gittiği yere kadar artık. S20 serisinde ilgimi çeken herhangi bir özellik yok benim açımdan. Galaxy Watch 2 ve buds+ ile çok güzel birliktelik yaşıyoruz zaten. Yeni gelen güncelleme ile ilgili ise bi tık daha akıcılık kazanmış gibi bir his var sanırım. Kameraya gelen yeni özellikler ise başarılı ve kullanışlı.

• 
Sayfa: önceki 13031304130513061307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.