Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1302. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13001301130213031304
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2-3 haftayı bulur tahminimce çünkü mart güncellemesi 18 inde mi ne gelmişti güvenlik yaması.
  • Arkadaşlar sizce s10e mi yoksa s10 lite mi daha iyi? Fiyatları aynı görünüyor.
  • Bu güncelleme beklediğimden daha çabuk geldi. Bakalım Kuzey Amerika için ne zaman çıkacak, önceki gördüklerime dayanarak kafadan 1 ay diyorum 3 aya kadar yolu var
  • Mthan kullanıcısına yanıt
    S10 ailesinin en küçük vs en büyük aynı zamanda kalın telefonlarını karşılaştırıyorsun hocam.
    Lite modeli Snapdragon 855 ve 8 Gb ram ile S10e den daha performanslı olacaktır ancak ekran kalitesi S10e gibi kaliteli olmaz. Lite modeli kamera olarak emin değilim ama kırpılmıştır bence diğer s10 lara göre. Megapiksele de aldanmamak lazım. Lite modelinde karar kıldıysan bekle düşecektir kesinlikle. Teknoseyirden Murat Gamsız'da aynı şekilde yorumluyor.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    normal şartlar altında 2-3 haftaya gelir.
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    S10e boyut olarak ufak ve fiyat olarak daha uygun olsa da bir amiral gemisiydi. S10 Lite ise amiral geminin adını takip eden bir ürün.

Performans ve batarya ömrü olarak tabii ki daha iyi olacaktır S10 Lite. Ama su ve toza dayanıklığı yok S10e gibi. Ayrıca 3.5 mm kulaklık giriş de 2020 modası olarak S10 Lite modelinden çıkarılmış durumda. Bir de ekranında sarımsı alanlar ile ilgili şikayetler görmüştüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matherson

Kaca aldin hocam bende almayi dusunuyorda sarj nasil gidiyor bu arada

Alıntıları Göster
    4400 e aldım epttavmden.

Şarjı fazla kullanmasan 1 günü çıkarır ucu ucuna.

Tavsiye ederim boyut itibariyle güzel bir cihaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukleyeyim bari 2.1 i odinden

• Arkadaşlar, benim telefonum S10*, telefonumda tvetter yüklü değil ama sık tvetter mesajları alıyorum, bunu nasıl kaldırırım yardımcı olurmusunuz?
  • refikilhan kullanıcısına yanıt
    Chrome bildirimlerini kontrol edin.

• S10e Türkiye cihazı güncelleme geldi.

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RaGoN_ -- 26 Mart 2020; 12:0:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    İncelemelerde S10 Lite'ın ekranının S10 Plus ile çözünürlük dışında hiç bir farkı olmadığını söylüyorlar.

• _RaGoN_ _ kullanıcısına yanıt
    S10 lite super amoled ekran kullanıyor bizim cihazlarda ise dinamik amoled denilen yeni nesil ekranlar var. Görüntü kaliteleri çok benzer ama dinamik amoledde ekran yanması sorununu çözdüler gibi okumuştum ben. Hiç ekram yanığı şikayeti okumadım burda ya da başka bir platformda da. Bu önemli bir fark bana kalırsa.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu ne hız.. TR için Yeni güncelleme gelmiş bile..

Edit; Almanya ve İsviçre sonrası güncellemeyi ilk alan ülke olmakta ne bileyim. Gözlerim yaşardı.. Birde bu güncelleme 20 Martta oluşturulup hemen dağıtıma sunulmuş.. Bir tek bana mı tuhaf geliyor bu durum.?

Son güncelleme ile güzel güzel kullandığım cihazımın içine etmez umarım bu güncelleme. Özellikle pil konusunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dJ_bLoW -- 26 Mart 2020; 12:3:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: açmayın-bağıran-karı

Bu güncelleme beklediğimden daha çabuk geldi. Bakalım Kuzey Amerika için ne zaman çıkacak, önceki gördüklerime dayanarak kafadan 1 ay diyorum 3 aya kadar yolu var
    merhaba hocam sizin cihaz hangi operotor cihazı güvenlik hangi ay acaba
  • S10plus.a 1nisan yaması gelmiş şuan indiriyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: _RaGoN_

S10e Türkiye cihazı güncelleme geldi.

Haber verdiğin için sağol. Hemen indiriyorum. Sizin yavaş inmiş galiba. Bana 8 dakika dedi ama blutooth ile telefona bir dosya atıyordum atması bitince anında 4 dakika düştü
  • s10e'de nisan güncellemesi sonrası navigation bar sanki biraz yukarı çıkmış alt taraftaki çerçeve kalın gözükmüye başladı. aynı problemi yaşayan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13001301130213031304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.