Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12971298129913001301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

çözüm yok maaelsef. Herkes şikayetçi bu durumdan. HDR10 desteği var netflix de HDR10+ ile uyumsuz herhalde diyorum ben. Bazı tvlerde görüntü güzelmiş bazı tv lerde bizimki gibi oluyormuş.

Tablet teleofn, çoğu kişi şikayetçi. çamur gibi oluyor hatta hdr görüntüler.
    Televizyon Samsung smart tv. Onda harika görüntüler. Telefonda bi karanlık saçma bir görüntü oluyor hdr da. Aboneliği düşürsem sadece hd ye telefonda düzelir mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S20 için Bi dünya para istenince üstüne dedim o farka Bi tablet alayım 2 cihaz olsun. İpad pro 3 tablet aldım. En son iphone 4te bıraktım iosu. Abi hiç yol kat etmemiş adamlar. İphoneun büyüğü olmuş. Samsunga Androide kızıyoruz ediyoruz ama inanın şuan için en iyi işletim sistemini bunlar yapıyor. Yahu reklam engellemeyi bile bulamadım. Adamlar hesap makinesine kadar reklam koymuşlar her uygulama reklamlı. Kalan uygulamalar ücretli ücretler yüksek. YouTube vanced gibi bir nimet var Androidte. Her uygulamanın apksi mevcut. Hala daha şarkı video atamadım tablete 256gb boş yer var iTunes denen garabeti çözüp de. Uygulamaları tablete entegre etmemişler çoğu uygulama iphone için. Sirinin bir konuşması var robot gibi anlaşılmaz. Bir yazı bir video bir link paylaşmak bile imkansıza yakın. Google gerçekten çok ileride sadece desteği erken kesiyor. Kıymetini bilin cihazların

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apathetic -- 21 Mart 2020; 11:41:29 >
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    Bahsettijleriniz de haklısınız, üst segmentten beklentilerin çok uzağındalar.

Ama

100 milyar dolarlık şirketten bahsediyoruz. Dünyanın en büyük 5. Şirketi. Neredeyse ülke büyüklüğünde bir şirket kafasını kuma gömmez.

Stratejisini böyle belirlemiştir.

Misal. Aynı yatırımla Üst segmentten 3 kazanırken orta ve alt segmentten 5 kazanıyorsa piyasa araştırmalarını yapar, verileri inceler, tercihini yapar, ona göre plan program geliştirir. (bu şekildedir demiyorum, örnek olarak bahsediyorum)

Geçen sene de hatırladığım kadarıyla %4 büyüdü.

Bu şirketler ceo lara boşuna o kadar para vermiyor. Zar atarak, bahane bularak iş yapmazlar.

Ama dediğiniz gibi. Üst segmentten beklentilerin çok uzağında. Özellikle 10dan itibaren birçok kullanıcının şikayetleri arttı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turkcell 4.5G gitti

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

Telefonu kapatıp açtım H+ oldu şimdide.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 21 Mart 2020; 13:43:29 >
  • striders kullanıcısına yanıt
    Cihazların değer katan bir şeyleri olmayıp çok pahalı olduğu için az sattığını biliyorlar da marka itibarını zedelememek için korona yüzünden diyorlarsa sorun yok. Yoksa Sony gibi HTC gibi giderler onlar da.
    Cihazlar üst segment ama artık tüm üst segmentler aynı işi görüyor. S10e'den S20'ye geçiş mesela gereksiz, ama cihazı geri verebilirsem daha uyguna cihazı yenilemiş olacağım için olabilir. Yoksa kattıkları çok yeni bir deneyim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sis651 -- 21 Mart 2020; 13:55:49 >
  • An itibariyle s10e siparişi vererek aranıza katılıyorum.
    Bu cihazı kullanan arkadaşlar ilk kullanım için bir tavsiyeniz var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Samsung kâr amaçlı bir şirket. Kendi Exynos işlemci ve diğer komponent platformu ile daha fazla kâr elde etmek varken, bu kârdan vazgeçip başkasının kâr etmesini istemez. Kârlı olmayı sürdürdüğü sürece Exynos kullanmaya devam eder. Sıkıntı kullanıcıların satın almaya devam etmesi. Gerçi S20 serisinde satışlar fikrimce oldukça düşük eskisine göre ama, bunu da koronaya bağlayarak kafalarını kuma gömüyorlar...
    Evet kendisi piyasada kalmaya çalışıyor her türlü arabirimi üretip ama snapdragona yaklaşamıyor performansta ha olur %2 %3 fark olur exynos alırım dersin ama baya fark var arada hız konusunda ısınma konusunda ve fazla enerji kullanma konusunda. Yani bu kadar fark ta olmaz değilmi abd deki S10 ile türkiye deki S10 arasında. Bence acilen şu işlemci konusuna el atmalılar. Kamera güncellemesi gelecekmiş mart sonunda inşallah kamerada olan sorunlar bi tık daha iyi olur. Ne sorunu var bilmiyorum ama daha iyi olmasını isterim gece modunun ve normal çekim kalitesinin.

• destinati0n kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam tepe tepe kullanın cihazı. En son güncellemeleri yapabilirsiniz, youtube da one ui2 için videolar var onları izleyip yeniliklere adapte olabilirsiniz.

Bunun dışında yapılacak şeyler standart zaten. Telefonun ilk şarjını tamamen bitirip yap sonra kafana göre takıl :D
  • quote:

Hayırlı olsun hocam tepe tepe kullanın cihazı. En son güncellemeleri yapabilirsiniz, youtube da one ui2 için videolar var onları izleyip yeniliklere adapte olabilirsiniz.

Bunun dışında yapılacak şeyler standart zaten. Telefonun ilk şarjını tamamen bitirip yap sonra kafana göre takıl :D
    Teşekkür ederim hocam, sağolun.

Bir incelemede Multi tasking olmadığı söylendi, bir uygulama açıkken baska uygulamaya geçip ayni uygulamaya geçince kaldığı yerden devam etmiyormus yeniden başlıyormus bu dogru mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Uygulamaya göre değişiyor. Genellikle netten oynanan bazı oyunlarda baştan başlıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ben karşılaşmadım böyle bir şeyle. Oyun oynarken oyundan çıkıp whatsappa girip tekrar oyuna dönünce kaldığım yerden devam ediyordum. Programcı ona göre yazmadıysa programı kendisini sıfırlıyordur. Ama Android çalışma mantığına ters bu.
  • Arkadaşlar konu ile alakalı degil ama akg y500 kulaklık kullanan var mı? Incelemelerini izledim ama birde kullanıcı yorumunu merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: surfer

Türk Telekom ile sorun yaşıyorum demeniz işin rengini değiştiyor açıkcası. Çünkü genelde bu sorun ile ilgili yaşanan sıkıntılar şöyle:

1) Turkcell kullananlar sık sık şebekeden düşüyorlar. Ekrandan 4G yazısı gidiyor. Normal baz istasyonu çekim sinyalleri alıyor gibi görünse de aslında baglantı kurmuyor. Arayanlar ulaşamıyor... (Ben kendim de Turkcell kullanıyorum. Yaklaşık 10 gündür ben sorun yaşamıyorum. Düzeldi gibi)

2) Vodafone da yukarıda sorunlar bazen oluyor. Şikayetler nadiren olusuyor. (Vodafone kullanmadığım için kendim test etmedim ama forumda Turkcell den Vodafone a geçince rahat ettim diyenler vardı.)

3)Türk Telekom da sorun yok. (Ben forumda ve internette ilk kez sizden duyuyorum bu sorunu, başka denk gelmedi, umarım yeni bir sorun değildir.)
    Mantıken birinde sıkıntı varsa diğerleri de sıkıntı yaşar. Sebebi telefon. Umarım düzeltirler.

• quote:

kamera için s20 upgrade düşünenler için :))

Türkiye'de telefon kutusu açma videoları yapan utanmazlar yerine bunu izleyin arkadaşlar.

Adam inceleme olayını bizdekilerin üstüne iki taş koyarak yapmamış. En üst seviye, firmanın bile bilmediği detayları anlatarak inceliyor bence :)

• Hocam ben de sizin durumdayım ne yapacaksiniz guncelliyecek misiniz?

• E.TAH E kullanıcısına yanıt
    Hocam valla hala kararsızım. Yabancı forumlara da baktım. Yarısı çok iyi derken yarısı şarj tüketimi çok düştü diyor. Arayüz ve yeni özellik farkı aman aman olmadığı için şuan erteledim. Eğer iyi ve stabil bir güncelleme gelirse yükleyeceğim. Şuan memnunum telefondan. Boş yere canımı sıkmak istemiyorum.
  • S10 E cihazımda ağır çekim video çekerken görüntü inanılmaz bulanık hal alıyor. Bu nedenle servisemi gideyim yoksa bir ayarı varmıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: E.TAH

Hocam ben de sizin durumdayım ne yapacaksiniz guncelliyecek misiniz?
    Ben 10 dan çok memnunum.Şarj süresi 9 la aynı. Güncelledikten sonra cache i temizledim bu arada.

• realistic34 R kullanıcısına yanıt
    Ağır çekim daha düşük çözünürlükle yapılıyor. Bir de yetersiz ışıkta görüntü daha kötüleşiyor.
  • 
Sayfa: önceki 12971298129913001301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.