Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11051106110711081109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tucsonFL

Ortalama 2-2.5 gb arası boşta hep bende.

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]
    Önceden kaçtı mesela. S10 da benim minimum 3.6 gb boş oluyorda. S10 e ile farklı sanırım ram miktarları
  • Fundalinau kullanıcısına yanıt
    Pek fark olmuyor hocam. %100'e şarj edin ve dolunca çekin. Eskidendi o dolduktan sonra bekletme işlemi. İki türlüsünü de denemiş biri olarak söylüyorum bunu
  • koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    9 dayken 1.5 ila 2 gb arası boş kalıyordu. Ama 10'daki performans 9'a göre %30-40 civarı artmış durumda. S10'da 8 gb ram olması lazım, s10e'de 6 gb.
  • quote:

9 dayken 1.5 ila 2 gb arası boş kalıyordu. Ama 10'daki performans 9'a göre %30-40 civarı artmış durumda. S10'da 8 gb ram olması lazım, s10e'de 6 gb.
    10 iyi sanırım. İlk defa bir güncellemeyi yapsam mı yapmasam mı diye çok düşündümde şuan telefondan inanılmaz memnunum çünkü en son s6 da böyle deyip son güncellemeyi yapınca pişman olmuştum. Ondan sürekli android 10 ile ilgili yorumlarını soruyorum kullananların
    Tabi haklısınız sormakta. 9'dan memnunsanız 10'dan daha fazla memnun kalırsınız bence
  • quote:

bende de s9 plus var 6gb ramli sonuçta o yüzden 6gb ram de ki android 10 performansını merak ediyordum. Ram kullanımı hafiflemiş o zaman

android 10 yorumları güzel genelde bakalım bize 1 aya gelir stabil
  • brkbskc kullanıcısına yanıt
    1 ay sürmez bu hafta içinde gelir diye düşünüyorum.
  • brkbskc kullanıcısına yanıt
    Evet, biraz daha fresh hale gelmiş arayüz ve genel performans. Güncelleme takviminde ne yazıyorsa 1 ay önce geliyor bu sene s10 için ocak diyorlardı, aralık başında geldi.
    S10 ve S10+ da ram 8 gb, S10e de 6 gb. Ben android 9 ile en düşük 1.3 gb gördüm. S10e ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sallami -- 9 Aralık 2019; 12:32:15 >
  • Merhaba arkadaşlar hepinize kolay gelsin. Benim bir sorum olacak. Telefonu ilk aldiğimda 2 hoparlör den de aynı ses çıkıyordu. Şimdi alt hoparlörden yüksek üstekinden az ses çıkıyor. Sizce bu normal mi yoksa bir şey mi oldu. Toz felan bir şey gözle görünen bir şey yok yerede düşmedi
  • RoacHSpw R kullanıcısına yanıt
    Dinlenilen müziğe göre değişiyor bu ya da dolby açık kapalı durumuna göre de. Fakat normalde bütün eklentileri kapatıp (dolby ve eq) Sağ ve soldan eşit yükseklikte çalan bir stereo test müziği çalarsanız, alt hoparlör üsttekine göre biraz daha baskın çalar.

Bunun nedeni alt hoparlörün konumu yüzümüze çevirdiğimizde yan tarafa baktığı için, ön taraf ile ses şiddetini dengeye getirmek.

Anormal bir kısıklık yoksa durum normal. Mono seslerde ise alt hoparlör daha baskın çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

hocam ben bu tip girintili yerler için, uhu pattafix ya da faber castelin buna benzer bir ürünü var onu kullanıyorum. Hafif yapışkanlı olduğu için kirleri de alıyor arasından. Tabi sadece ahize temizlemek için bir paket ürün almaya gerek var mı bilmiyorum ama iş görüyor haberin olsun. Belki şekersiz falım sakız da çiğneyip yumuşattıktan sonra, tükürüksüz kuru şekilde deneyince de olabilir.
    Dedikleriniz mantikli hocam deneyeyim uhu olayibi yada bandi ozellikle
  • _RaGoN_ _ kullanıcısına yanıt
    Samsung'un pc programı yok herhalde.

LG de kendi programı vardı PC suite ve sitesinden indiriyorduk yedekleme ıvır zıvır işlemleri için. Güncelleme çıkardı mesela ama OTA'dan önce pc den güncelleme sistemine düşerdi. PC suite 'e bağlardık telefonu güncelleme var mı diye kontrol ederdik ve *.kdz uzantılı bir dosya indirirdi sonra kuruluma geçerdi.

Samsung sitesinde baya gezdim ama sanırım artık pc ye kurulacak bir program yapmıyorlar. Gerçi LG de durum ne hala onu da bilmiyorum. G5'den sonra kullanmadım hiç :)
    Normal olan bu hocam. Alttan yüksek, üstten de onu destekleyici biçimde ama daha az ses veriyor.
    Maalesef telefonlara gelen kasım güncellemesi ile Dolby performansını kıstılar. Artık ses eskisi kadar yüksek çıkmıyor. Sanırım Samsung birden fazla hoporlör patlaması şikayeti aldı. Ve kolay yolu seçtiler kısarak. İlk zamanlarda ki muazzam ses deneyimini özlüyorum. Bazen Dolby'i kapadımmı acaba diye kontrol ediyordum :) Belki de yeni bir ürün çıkarken değişim kampanyasına yönelmemizi istiyorlar ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Samsung'un pc programı yok herhalde.

LG de kendi programı vardı PC suite ve sitesinden indiriyorduk yedekleme ıvır zıvır işlemleri için. Güncelleme çıkardı mesela ama OTA'dan önce pc den güncelleme sistemine düşerdi. PC suite 'e bağlardık telefonu güncelleme var mı diye kontrol ederdik ve *.kdz uzantılı bir dosya indirirdi sonra kuruluma geçerdi.

Samsung sitesinde baya gezdim ama sanırım artık pc ye kurulacak bir program yapmıyorlar. Gerçi LG de durum ne hala onu da bilmiyorum. G5'den sonra kullanmadım hiç :)
    Samsung Smart Switch diye bi program var hocam yedekleme vs yapmak için.
  • SerkanAk1903 kullanıcısına yanıt
    Dolby nin sese etkisi yok ki. Benim telefon haziran sürümünde. Ben bir fark hissedemiyorum.
  • S10e kullanıcısıyım sizde de ön kamera kötü mü?
  • 16F84A kullanıcısına yanıt
    Hayır değil, gayet iyi çekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 11051106110711081109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.