Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11041105110611071108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    BL-AP-CP-HOME CSC bunların hepsi ile yapacaksınız Home CSC ile yaptığınız için hem verileriniz silinmeyecek hemde OTA dan gelmiş gibi yüklemiş olacaksınız..
  • Android 10 'da daha önce hiç şahit olmadığım bir pil süresi aldım. Saat 14:00 civarı şarjdan çektim, bir sonraki gün 23:00da daha %15 şarjım vardı. 33 saat pil süresi gerçekten daha önce hiç şahit olmadım. AoD açık değil, ekran parlaklığı otomatikte WiFi - mobil veri karışık kullandım ayrıca Mi Band kullandığım için bluetoothu neredeyse hiç kapatmadım. Ancak bir sonraki full şarjda hemen hemen benzer kullanım şekillerine rağmen oldukça düşük bir pil süresi aldım telefonu aldığım ilk günden bu yana en şikayetçi olduğum konu bu tutarsızlık. Bir gün görüldüğü gibi 33 saat pil süresi alıyorum, diğer gün şarjdan çekiyorum 12 saat geçiyor bir bakmışım şarjım kritik düzeylere gelmiş. Neyse bir şekilde kullanıyoruz yine de memnunum cihazdan Android 10 kan getirdi can getirdi cihaza. Zevk almaya başladım tekrar kullanmaktan Android 10 'dan da ayrıca memnunum soracaklar için, verilerimi kaybetmeden kurdum sıfırlama vesaire de yapmadım.

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• Tidal kampanyasından faydalanan var mı aranızda ? Tavsiye ederim gerçekten fark yaratan bir kalite var :D kulaklıkla dinlemeyi geçtim, stereo hoparlör ve dolby ile kalite süper oluyor. Özellikle hazırladığım şu listelerde https://forum.donanimhaber.com/tidal-hifi-4-ay-1-99tl--140950189#140950189

* tidal.com/browse/playlist/b7936a16-7529-453c-8ad0-5b8d9db01956
    * tidal.com/browse/playlist/863a0e80-d5f5-4dd2-9a68-3be75c2f9c8c
    * tidal.com/browse/playlist/07646ce6-db81-484e-83e2-bcf7bf97413c

Dolby aktif olsun ve film'i seçin. Açın güzel slow müzikleri ışıkları da kapatın mis relax mood yavaş yavaş listelerimi spotify'dan taşıyorum. Bazı şarkılar yok tidal'da kütüphane çok geniş değil ama olsun, %90 a yakını var. Türkçe arşiv hiç yok gibi, spotify'in ilk zamanlarına benziyor. Türkçe parçalar var ama TR 'den dinlenemiyor sanırım.

• 3 buçuk yıllık S 7 Edge (Efsanem/Yol arkadaşım/Can Dostum) maceramdan sonra bugün S10+ ailesine katıldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Aktif bit tidal hesabınız varsa faydalanamıyorsunuz. Bunun için ücret ödemeyi iptal edip hesabın yenileme sürende dondurulmasını sağlayıp sonra kampanya ile açarak 4 ay 2 liraya kullanabilirsiniz. Aksi halde hesap bu kampanya ile uyumlu olmuyor.
  • Samfirm S10 için model SM-G973F region Germany (DBT) seçtim indiriyorum. Hiç bir şey silinmeyecek şekilde odin ile nasıl yükleyebilirim? TUR için android 10 geldiğinde format atarak yükleriz artık. Aslında yedekler sorun değilde ben her uygulamaya her şeye teker teker ayrı bildirim sesleri yüklüyorum. Sesini duysam hangi uygulamadan bildirim gelmiş anlarım ama hangi uygulamada hangi bildirim var isim olarak bilmiyorum. Teker teker onları deneyip uğraşmak istemiyorum şimdilik.
  • ahmckr kullanıcısına yanıt
    Home CSC kullanarak yükleyin birşey silinmez..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    Evet hep aynı şey söylenmiş ama tam bilgi yok. Home csc kullanarak tıklayın ne demek?

• Samsung eu forumunda bile pilin çabuk bitişi ve tutarsız oluşuyla alakalı 125 sayfalık bir konu var ve herkesin tek şikayeti pil. Neredeyse hepsini okudum üşenmeden. Çözüm sunulmazsa herkes telefonunu satmaktan bahsediyor ki sunulmayacak

• ahmckr kullanıcısına yanıt
    Ben defalarca Home CSC kullanarak yükleme yaptım oradan biliyorum birşey silinmiyor.. İndirdiğiniz Rom da 5 paket var onlardan CSC hariç diğerlerini yerlerine yapıştırın BL-AP-CP-HOME CSC sonra da yükleyin bu kadar..

• SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler şuan iniyor, hemen deneyeceğim.
  • s10 e kullanıcısı arkadaşlar 6gb ram ile android 10 sizce nasıl ?
  • brkbskc kullanıcısına yanıt
    Ortalama 2-2.5 gb arası boşta hep bende.

• Telefonla cole gittim resim falan derken telefonun ahizesine ufak tefek col kumlari doldu.Yikasamda bir kismi gecti bir kismi gecmedi zamanla gecer mi acaba
    Camla metalin birlestigi yerlerde bile var kum tanecikleri var

Servise gotursem mi acaba diyeyim nerede bunun suya toza karsi dayanikliligi toz kacti gerci sorunu yok belli olmuyor pek sadece ahize 2 3 buyuk kum tanesi goze carpiyor belkide oralar cizilmistir gerci siyah oldugu icin giderim bi servise olmadi garanti kapsaminda yaparsa yaptiririm yoksa bir sorun yok zaten bu sekil devam.
    Cole gidipte yagmur yagip kum firtinasinin cikmasida beni buldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 9 Aralık 2019; 10:3:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Tidal kampanyasından faydalanan var mı aranızda ? Tavsiye ederim gerçekten fark yaratan bir kalite var :D kulaklıkla dinlemeyi geçtim, stereo hoparlör ve dolby ile kalite süper oluyor. Özellikle hazırladığım şu listelerde https://forum.donanimhaber.com/tidal-hifi-4-ay-1-99tl--140950189#140950189

Dolby aktif olsun ve film'i seçin. Açın güzel slow müzikleri ışıkları da kapatın mis relax mood yavaş yavaş listelerimi spotify'dan taşıyorum. Bazı şarkılar yok tidal'da kütüphane çok geniş değil ama olsun, %90 a yakını var. Türkçe arşiv hiç yok gibi, spotify'in ilk zamanlarına benziyor. Türkçe parçalar var ama TR 'den dinlenemiyor sanırım.
    Ben aldim kullaniyorum gercekten guzel.Buds ilede guzel oldu.

• Bu arada o kadar minik tanecikli kumlara ragmen ekranda gorunur cizik olmadi 10 aydir koruyucusuz kullaniyorum.Tabi ki kılcal cizikler oldu hatta bir tanesi baya buyuk gibi ama kullanirken vs hic gorunmuyor GCG6'nin ozelliginden midir nedir diger serilere gore cizik olusumu hem asiri az hemde gorunmuyor bu cizikler eski serilerde kilcallar daha cok gorunuyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Tidal kampanyasından faydalanan var mı aranızda ? Tavsiye ederim gerçekten fark yaratan bir kalite var :D kulaklıkla dinlemeyi geçtim, stereo hoparlör ve dolby ile kalite süper oluyor. Özellikle hazırladığım şu listelerde https://forum.donanimhaber.com/tidal-hifi-4-ay-1-99tl--140950189#140950189

Evet faydalandım. Playistlerinizi de ekledim. Teşekkürler.

• Arkadaşlar batarya sağlığı için en iyi yöntem hangisi ?

15-20 den 80-90 a şarj etmek mi?
    Yoksa 100e kadar doldurup bir 10-15 dk daha mi beklemek?
    Açık mi kapalı mı şekilde şarj etmek sağlıklı?

Çevremdekiler farklı farklı şeyler söylüyor aklım karıştı

Sizin rutinleriniz neler acaba ?

• shindorei kullanıcısına yanıt
    aynen. Bir hesabım vardı kabul etmedi, bende yeni bir hesap açtım tekrar :)) KK ile üye oluyorsun ama spotify gibi. Ödeme yöntemini iptal edince 4 aylık kampanyan yine devam ediyor
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    hocam ben bu tip girintili yerler için, uhu pattafix ya da faber castelin buna benzer bir ürünü var onu kullanıyorum. Hafif yapışkanlı olduğu için kirleri de alıyor arasından. Tabi sadece ahize temizlemek için bir paket ürün almaya gerek var mı bilmiyorum ama iş görüyor haberin olsun. Belki şekersiz falım sakız da çiğneyip yumuşattıktan sonra, tükürüksüz kuru şekilde deneyince de olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 11041105110611071108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.