Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.513
Cevap
327
Favori
1.700.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11001101110211031104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam geekbench 5.0 indirip çalıştırdım. SS aşağıda senin alıntıladığın sitenin verdigi SS ile uyuşmuyor. Sitenin verdiği fake gibi duruyor...

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selam cemaat
    Android 10 a geçtikten sonra klavyenin altına klawye seçme ikonu geldi. Onu ordan kaybetmek istiyorum ayarlarda öyle birşey var ama değişime izin vermiyor. Varmı bunu çaresini bilen?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Muhtemelen ve büyük olasılık ile geç gelecek TR için. Eğer Almanya için erken yayınlanır ise OTA ile bu cihaza gelme ihtimali var mı? Aktif CSC TUR görünüyor gerçi.

Eskiden farklı ülke yazılımı atınca sıfırlamadan CSC değişmezdi fakat OTA üzerinden güncelleme de almazdı. TUR sürüme geçmek için yeniden Türkiye yazılımı indirip sıfırdan kurulum yaparak birde cihazı sıfırlamak gerekiyordu. S4 ne Note 4 zamanı uğraştırıyordu.

• En fazla 1 hafta sabır gösterin resmi güncellemeyi alın. Bu kadar kasmaya gerek yok bence

• Navigasyon çubuğu ayarlarında

• Ben guncellemeyi şimdi yaptım. Telefon gerçekten inamilmaz hızlandı. Harika is cikartmis samsung. Ayrica surumum turkce kaldı csc ile kurulum yapmama rağmen aklinizda olsun.

• Merhaba arkadaşlar, bugün android 10 almanya romunu kurdum telefonuma. VoLTE, LTE falan sorunsuz çalışıyor ama VoWiFi bir türlü aktif olmuyor. Ayarlarda açıyorum anahtarı, hatta WiFi öncelikli modu da seçiyorum ama VoLTE bağlantısı devam ediyor. Uçak moduna alıp, WiFi bağlantısını açıyorum, yine VoWiFi bağlanmıyor. Bu tarz bir sorun yaşayan oldu mu hiç? Cihaz S10, operatör Turkcell.

• jacktron kullanıcısına yanıt
    Bende çalışıyor hocam. Benim de hat turkcell, cihaz s10e.

• Vay şeytanlara bak nereye koymuşlar klawye şeyini. Çok saol sayende işimi hallettim.

• Evet ben de bulucam diye canım çıkmıştı

• Oraya bakmak aklımın ucundan bile geçmedi hep klawye ile ilgili yerlerde aradım

• Bu arada pil daha iyi gidiyor galiba. Benimki s10 orta boy şuan ekran sürem 5 saat yuzde 33 pil kaldı

• ☹ Bu daha kötü oldu hocam. Ben de genel bir sorundur belki diye avutuyordum kendimi. Önerebileceğiniz herhangi bir yöntem var mı acaba bu durumu çözmek için?

• sallami kullanıcısına yanıt
    yok ya gerçek ama önce history kısmından ekran görüntüsü aldım. google photos'a upload ettim oradan indirip dh'a yükledim.

yani oynama yok, bilmiyorum istesem de yapamam.
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    almanyadan ota dan almaz diye düşünüyorum, eğer telefona kurmak istersek muhtemelen odin ile home csc ile kurarız veri kaybetmeeden.
    Bilemiyorum ki hocam. Bende çalışıyor ikisi de fakat şarj yediği gerekçesiyle pek kullanmıyorum

• Kendimi iyi ifade edemedim. Yanlış anlaşıldım sanırım hocam. Kusura bakmayın. Sizi bir şeyle suçlamadım. Zaten verdiğiniz linkten okudum yazılanları. Siz de oradan bize aktarıyorsunuz. O sitede de sahte olabileceği iddiaları vardı. Ben de o yüzden kontrol ettim.

Resimdeki tek çekirdek hızı S10e 'nın neredeyse yarısı. Diyelim ki yazılım optimizasyonunda kaynaklı olsun. Bu defa da mainboard ismi samsung "naming convention" ile uyuşmuyor. O yüzden dedim.

Tekrar itham etmek istemedim. Aklımdan bile geçmedi geçmez. Kusura bakmayın.

• 😔 sağolun hocam. Sanırım türkiye yazılımına geri döneceğim. Böyle ufak tefek başka ne sorunlarla karşılaşıcam belli değil. Acaba home csc ile android 9a dönmek sorun yaratır mı?

Home csc ile downgrade yapmak sorun yaratabilir hocam.

• 
Sayfa: önceki 11001101110211031104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.