Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.513
Cevap
327
Favori
1.700.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10991100110111021103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunu ancak bir sonraki güncelleme, ota ile Türkiye den yayınlanınca anlayacaksın. Sorun şu ki o güncellemenin de, tıpkı şu anki gibi geç yayınlanma ihtimali var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Bunu ancak bir sonraki güncelleme, ota ile Türkiye den yayınlanınca anlayacaksın. Sorun şu ki o güncellemenin de, tıpkı şu anki gibi geç yayınlanma ihtimali var.

• Ustam android 10na yukseltmeye çalışıyorum odin'de csc kısmına zipten çıkan iki tane csc var ( CSC_OMC_OCM) birde (HOME _CSC _OMC) var hangisini seciyoruz sıfırdan kurulum yapacağım

• eto83 kullanıcısına yanıt
    CSC olanı seç Home seçme
    Sıfırdan kuracaksanız düz csc yi seçin arkadaşın da dediği gibi

sıfırdan kuracaksanız düz csc dosyasını, verilerimi kaybetmek istemiyorum derseniz home csc'yi seçeceksiniz.
  • Arkadaşlar yıllardır nova launcher kullanıyorum malum Android 10la gestureleri çalışmıyor şuan için o sebeple one ui kullanıyorum. Novada okey Google algılama acıktı o sebeple ana ekranda da olsa okey Google dediğimde Google asistan açılırdı şuan one ui ile bu yapılmıyor bunu nasıl aktif yapabilirim bilen var mı?

• Yakinlik sensoru ile alakali son zamanlarda sorun yasamaya basladim. Normalde cok sorun olmuyordu ama durup dururken duzgun calismamaya basladi. Gorusmelerde Ya ekran kapanmiyor kapandigi zaman acilmiyor gibi. Sizce servise mi goturmek gerekiyor? Onlarda yazilim sifirlayip geri veriyolar o yüzden cok goturmek istemiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sserkany28 S kullanıcısına yanıt
    Android 9 da mısınız

• Evet hocam s10plu

• sserkany28 S kullanıcısına yanıt
    Android 10'da bir nebze daha iyi çalışıyor hocam sensörler

• https://www.log.com.tr/samsung-galaxy-s11-serisi-icin-turkiye-ile-baglantili-endise-yaratan-aciklama/amp/

Samsung Galaxy S11, Galaxy S11e ve Galaxy S11 Plus modellerinde satıldıkları yerlere göre Snapdragon 865 ya da Exynos 990 işlemciler yer alacak. İşte bu konuda bir açıklama yapan şirkete yakın sağlam kaynak Ice Universe, “Galaxy S11’lerin dünyanın her yerinde Snapdragon 865 kullanmasını diliyorum” diyor. Peki bu açıklama ne anlama geliyor? Kaynağa göre telefonların Türkiye gibi pazarlarda kullanacağı Samsung üretimi Exynos 990 işlemci, Snapdragon 865 ile “boy ölçüşemiyor“. Yeni işlemcinin Snapdragon 865’ten hatırı sayılır oranda geri olduğunu ve bunun “utanç verici” olduğunu aktaran kaynak, gerçekten yeni modelleri bekleyenleri düşündürüyor. Geçtiğimiz gün duyduğumuz kadarıyla modeller Snapdragon 865 sayesinde 8K çözünürlükte saniyede 30 kare video çekebilecek kadar güçlü geliyor. Bu çözünürlükte videoya Exynos 990‘ın da çıkabileceği biliniyor ancak Ice Universe pratikte durumun farklı olduğunu aktarıyor. Bu da gerçekten kafaları olumsuz anlamda karıştırıyor.

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    şu anda yayınlanan geekbench tatmin edici değil. çünkü özelleştirilmiş mongoose olmayabilir çünkü. özelleştirilmiş bile olsa performansı yeterince iyi değil maalesef.

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]
    https://www.sammobile.com/news/samsung-galaxy-s11-5g-benchmark-reveals-exynos-990-12gb-of-ram/

Exynos 990 Snapdragon 865
    Process 7nm EUV 7nm EUV
    CPU 2x Exynos M5 (custom)
    2x Cortex-A76
    4x Cortex-A55 1x Kryo 585 (custom) @ 2.84GHz
    3x Kryo 585 @ 2.42GHz
    4x @ 1.8GHz
    GPU Mali-G77 MP11 Adreno 650
    Dedicated AI processor Yes Yes
    Display WQUXGA (3840×2400), 4K UHD (4096×2160), 10-bit color depth
    120 Hz refresh rate support Up to 4K, 10-bit color depth
    144 Hz refresh rate support
    5G modem Exynos 5123 (integrated)
    Peak download speed of 7.35 Gbps Snapdragon X55 5G (add-on)
    Peak download speed of 7.5 Gbps
    Storage UFS 3.0, UFS 2.1 UFS 3.0
    Memory LPDDR5 LPDDR5
    Camera Single-camera 108MP
    Dual-camera 24.8MP+24.8MP Single Camera: Up to 200MP
    Dual Camera: Up to 25MP
    Video Capture 8K @ 30fps, 4K @ 120fps 8K @ 30fps, 4K @ 120fps
    Video Playback 8K @ 30fps or 4K @ 120fps, 10-bit HEVC (H.265), H.264, VP9, HDR10, HDR10+ 8K @ 30fps or 4K @ 120fps, Dolby Vision, HEVC (H.265), HDR10+, HLG, HDR10, H.264 (AVC), VP8, VP9
    https://www.sammobile.com/news/samsung-exynos-990-vs-qualcomm-snapdragon-865/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Windows 11 -- 7 Aralık 2019; 20:1:34 >

• Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]
    Android 10 geçtim fakat şöyle bi sıkıntı var 9da iken yüzü tanısını kilit açılıyordu 10da yüzü tanıyor açmak için kaydırın diyor bi türlü düzeltemedim ayarı bulamadım

Ayarlar / Biyometrik veriler / Yüz Tanıma / Kilit Ekranında Kalır seçeneğini kapatın.

• 
Sayfa: önceki 10991100110111021103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.