Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1093. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10911092109310941095
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon sarj olurken su fotograftaki ekrani telefon acikken almanin bir yolu var mi?

Telefon kapaliyken sarj olurken otomatik olarak buna geciyor ancak telefon acikken ekran koruyucu veya aod seceneklerinde benzer bir sey bulamadim.
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi işte. Cihazlar yenileniyor ama batarya teknolojileri aynı kalıyor. Miliamperler artsa da değişen bir şey olmuyor.

• Pil ekranı niye böyle saçma olmuş valla hiç android 10 a bulaşmasam mı diyorum ancak çok daha akıcı olmuş sanırım telefon yorumlara bakılırsa

• Birde s10 kullanıcıları için pil durumu nasıl android 10 da. Bekleme modunda daha çok mu yiyor vs.. geceleri %3 gidiyor mesela bende android 10 da bu değerler nasıl

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    Hocam s10e'de bile %100 şarjla 19 saat bekleme süresi sunuyor pil, sadece işlemci gücünü %70'e sınırlıyorum. Android 9'da bu süre 12 saat civarıydı bekleme süresinde fark olmasa da aktif kullanımda bariz iyileşme var.

Android 9'dayken sabah şarjdan çekerdim, akşamüstü yine şarja takmam gerekirdi. Şimdi gece yatana kadar dayanıyor, geceden geceye şarj ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tucsonFL

Hocam s10e'de bile %100 şarjla 19 saat bekleme süresi sunuyor pil, sadece işlemci gücünü %70'e sınırlıyorum. Android 9'da bu süre 12 saat civarıydı bekleme süresinde fark olmasa da aktif kullanımda bariz iyileşme var.

Android 9'dayken sabah şarjdan çekerdim, akşamüstü yine şarja takmam gerekirdi. Şimdi gece yatana kadar dayanıyor, geceden geceye şarj ediyorum.

Bende çoğunlukla pilde iyileştirmeler olduğunu okudum. Geceleri şarja takmıyorum ben nasıl olsa %3 4 değer gidiyo diye çıkartıp uyuyorum ondan sordum bu değerlerde artış var mı diye

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Telefonda yüklü olarak gelen uygulamalarda da farklılık olabilir.

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    O bende pek fark etmediği için geceleri takıyorum şarja

• Parmak izi aod de çıkıyor çok istediğim Bi özellikti. 10da şimdi klavye aşağı nasıl çekiliyor ekranı kapladı

• apathetic kullanıcısına yanıt
    Ayarlar - ekran - navigasyon çubuğu - klavye gizleme tuşunu göster

• Çok teşekkürler hocam. Şuan için tek sorunum nova launcher hareketleri desteklemiyor

O hareketler sadece stock launcherda çalışıyor hocam

• Ultra güç tasarrufu modunda %1 ile 1 saat dayandı bu 1 saatte 10 dk tlfn görüşmesi de yaptım. Sarja taktığımda da henüz kapatmamıştı. Ne %1miş bu bitmedi :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sallami kullanıcısına yanıt
    Bende ilk başlarda kullanırdım ama inanın gereksiz yere cihazda yer kaplayan ve arka planda şarjı sömüren uygulamalar.

• Türkiye için Android 10 güncellemesi geldi mi arkadaşlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Android 10 yağ gibi olmuş gerçekten kilit ekranında parmak izi baya Bi hizlanmis yüz tanıma çok güvenli hale gelmiş. Samsung tarayıcı bile yağ gibi akıyor inşallah bozmazlar. Simdi benim bir sorunum Türkiyeye geldiğinde 10 güncellemesi alman romundan Türkiye romuna nasıl döneceğiz aynı işlemlerle Türkiye romunu mu indireceğiz arkadaşlar?

Muhtemelen tr'ye de aynı kodla gelecek güncelleme. O yüzden home csc ile geri döneriz diye düşünüyorum, belki de dönmem bile hazır düzenimi kurmuşken

• Fl4ming0 kullanıcısına yanıt
    Evet AB regülasyonları gereği böyle bir şey var. (ilginçtir ABD de yok aynı şey) Ama yine de kullanıcının insiyatifine bırakılması lazım bence. Çok mantıksız çünkü, sonuçta sessiz moda aldığımızda yine sessiz oluyor deklanşör.
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Hocam Türkiye için mi 10 güncellemesi gelmiş, ben kontrol ettiğimde halen birşey yok, sammobile kısmında da Türkiye için göremedim, yarına kadar gelmezse yarın iş çıkışı yükleme yapacağım artık

• Hoparlörden yüksek ses dinleyince cihazın arka tarafı titriyor, normal mi bu durum? Redditte de yazmışlar bu durumu yaşayan var mı?

• 
Sayfa: önceki 10911092109310941095
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.