Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1083. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10811082108310841085
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu frijadan falan rom kurunca herhangi bir problem yaşarmıyız? şebeke vs.? yada garanti gider mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RickTheSizzler -- 2 Aralık 2019; 16:39:0 >
  • İyi forumlar arkadaşlar, S10+ ve Galaxy Active Watch cihazlarımı nakite sıkıştığım için satıyorum... İlgilenen olursahttps://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-samsung-s10-plus-plusgalaxy-active-plusarac-hizli-sarji-762923506/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar,

Odin v3.13.3 sürümü açarken Samsung ve Google Hesaplarınızı silin diyor sorun yaşamamak için. Önceki sürümlerde böyle uyarı çıkmazdı.. Dikkate almalımıyım? Android 10 yükleyenler hesapları silip sonra mı yüklediniz?

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Valla ben kendi adıma hiçbir silme işlemi yapmadım. Direkt home csc ile romu kurdum hiçbir sorun olmadı.

• Teşekkürler.. Her ihtimale karşı son gelen Kasım ayına ait TUR (Pie) firmware de indirdim. Şimdi yüklesem mi? Yüklemesem mi? kararsızlığında gidip geliyorum...
    hocam garanti gider mi?
  • RickTheSizzler R kullanıcısına yanıt
    Garanti dışı kalır diye biliyorum. Eğer garantiye gidecekse telefon Türkiye versiyonunun kurulması gerekir diye biliyorum. Ama emin değilim.
    Romu indirdiyseniz yüklersiniz bence

Garanti gitmez. Kurulan rom samsungun orjinal romu çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: RickTheSizzler

hocam garanti gider mi?
    Hayır resmi rom olduğu için Garanti gitmiyor. ilegal bir işlem yapmıyorsunuz.
  • S10e nin pili niye bu kadar çabuk bitiyor. Tamam 3000mah da 1 günü zor çıkarıyor. Eski telefonum mi note 5 di ekranı kırıklara onu kullanırdım mutlaka 2 gün dayanırdı şarjı ki çok telefon kullanmayan biriyim açıkçası baya pişman oldum s10e den. Ama tasarımı falan çok hoşuma gitmişti. Diğer özellikleri de iyi pili sıkıntı sadece pil de en önemli özellik tabiki

• Tobiobito kullanıcısına yanıt
    Tek sebebi exynos'un pil tüketiminde çok bonkör olması. İşlemci deep sleep'e geçse bile fayda etmiyor.

Ben CSC ile temiz kurulum yaptım hiçbir şeyi silmedim sorun falanda çıkmadı..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hiç bir sıkıntı yaşamazsınız..

• quote:

Orijinalden alıntı: SERKAN BEY

Ben CSC ile temiz kurulum yaptım hiçbir şeyi silmedim sorun falanda çıkmadı..
    Ben Home CSC ile kurmak istiyorum. Şuan sıfırdan yükleme ile uğraşmak en az 3-4 saatimi alacak ve hiç uğraşmak istemiyorum.. Sıkıntı yaşarmıyım acaba temiz kurulum yapmadığım için? Ne diyorsunuz..
    Sıkıntı çıkmaz Home CSC ilede kurabilirsiniz,kolay gelsin..

• Wipecash için teli kapatırken soft reset ile kapatın.

• SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    Girdik bir alamete bakalım hayırlısı. En son S4 kullanırken bu yazılım indirip yükleme işleri yapardım..

Hadi hayırlısı..

• sallami kullanıcısına yanıt
    Ben normal kapatıp yapmıştım ama bi işe yaramadı mı? Soft reset dediğimiz telefonu sıfırlamıyor değil mi? Adımları nasıl oluyor?

• 
Sayfa: önceki 10811082108310841085
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.