Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (891. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 889890891892893
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayarlar yok mu? Ben ona ayarlar menüsü diyorum mesela.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • buyrun normal s10 cihaz. optimize pil ayarinda kullanildi.

• semihcan1234 S kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• semihcan1234 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler :) Bu arada maşallah 8 saat kullanimda 6.30 saat ekran açık,1.5 saat ekrandan gözünüzü ayırmışsınız :)

• Telefonun özelliklerine bakıyordum da tekrar. Gözüme şu kısım çarptı ANC var diyor ama bu nasıl aktif oluyor acaba.Kulaklıkları mı yoksa şu ahize ile görüşme sırasında dış ortam sesini bastırma özelliğini mi kastediyor acaba :D
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Mikrofonda ses alırken ortam sesini tespit edip otomatik olarak sıfırlamaya çalışıyor. Örneğin rüzgarlı havada konuşmaya kalktığınızda rüzgar uğultusu nedeniyle sesiniz karşıya gitse bile anlaşılmaz. Bu teknik rüzgar sesini azaltıp,sizin sesinizi güçlendiriyor bunu da sizin haberiniz bile olmadan otomatik olarak yapıyor, ses karşıya gayet net ve anlaşılır gidiyor...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sallami kullanıcısına yanıt
    Açıkçası telefonun özelliklerinden kısmaya kalkışmadığınız müddetçe S10E için ortalama ekran süresinin 6-6.5 saat olduğunu düşünmüyorum. Yanlış anlamayın, "ortalamanın" 6-6.5 saat olduğunu düşünmüyorum. Yoksa 6-6.5 saat kesinlikle alınıyor. Ancak bir ortalama verilmesi gerekirse bence bu kesinlikle 5-5.5 saattir. Telefondaki asıl sıkıntı pil çok tutarsız. Bir gün bakıyorum pil ne güzel gitmiş diyorum, diğer gün tamamen alakasız bir pil tüketimi oluyor. Bari az gitse, ama hep az gitse biz de hesabımızı ona göre yapsak. Kısacası S10E piline güvenilip yola çıkılmaz, şu kadar şarjı var şu kadar gider diyemiyorsunuz. Hele ki gününüzün tamamını dışarıda, mobil veri ile geçirecekseniz her şeye hazırlıklı olun :) Bundan dolayı iPhone 7 ile bile "pil konusunda" daha tatminkardım diyince bana kızıyorlar. Daha tatminkardım çünkü telefonun kapasitesini biliyordum, ne kadar gidebileceğini tahmin edebiliyordum, beni şaşırtmıyordu hiçbir zaman. En azından, telefonu kullanmadığım zaman şarjının gitmediğinden emin olabiliyordum. Maalesef S10E bu güveni zerre veremiyor. Telefonun şarjı cebinizde eriyip gidiyor.

• Mobil veri için (yani dışarıda cepten net kullanılırken) benim verdiğim ortalama da 5-5.5 saat yani sizinki ile aynı.

Ayrıca 4.5 saate alan da var diye de ekledim. Çünkü maalesef bu süreyi alan ve haklı olarak şikayet eden arkadaşımız mevcut.

Özellikle bu sürelerin kullanıma bağlı olduğunu da vurguladım. Gerçekten öyle. Nasıl kullanacağını bilmediğimiz birine tavsiye vermek imkansız. Ancak burada oluşan paylaşımlardan ve tecrübelerimizden yola çıkarak bir çıkarımda bulunabiliyor ve üç aşağı beş yukarı bir değer vererek fikir oluşturmasına yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Yanı kimse iki gün sonra mobilde 5 saat demiştiniz. Iki saat gitmiyor diye şikayet etmesin.

Ben özelde şu ana dek ciddi sorun yaşamadım pil konusunda. Ancak 24 saat yanımda powerbank bulunduruyorum. Sonuçta 3000 mah pil. Eti budu belli çok bir şey beklememek lazım. Eğer pil probleminden kurtulmak istiyorsa kişi 30s alsın 6000 mah pili ve çok tasarruflu bir işlemcisi var.

Katkınız için teşekkürler. Sayenizde bir noktayı açıklığa kavuşturmuş olduk.

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    en nefret etdiyim uygulama hiç kullanmam

• opaksu91 O kullanıcısına yanıt
    p30 ekrani daha da çabuk yaniyo haberin yok))

• sallami kullanıcısına yanıt
    ya iphonede diyor ne kart desdeyi, 64 ne bee ,256 lik zar zor çatiyor bana hele ))

• opaksu91 O kullanıcısına yanıt
    ben de ip7 plusu satip note 10 plus alcam bıktım ios saçmalığından

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    aynen bak ben de hep esgiden dükkanlarda ekranı yanık samsunglar görürken şimdi s10 lardan buyan sıkıntı yok, oled ekranlar super amoledlerden sağlam diyorum inanmıyorlar ki

• Ben de aynı karttan kullanıyorum. Android kullanmanın en güzel avantajlarından biri dahili hafıza 128 kartla +256 ... harika

• 7 senedir samsun kullanıyorum amoled yandığına denk gelmedim. Bu aralar samsung almayı düşünenler samsung Avrupada yeni kampanyalar başlattı. Ingiltere de galaxy buds hollandada kablosuz şarj ve kablosuz pil paketi veriyor. Yani yakın zamanda Türkiyede de kampanya başlama ihtimali olabilir. Phonearena android 10 ile çalışan s10 gösterdi hem yazısı hemde videosu var. Yeni özellikleri görebilirsiniz

https://www.phonearena.com/news/Android-10-One-UI-2.0-Samsung-Galaxy-S10-Plus-release-date-Hands-on-features_id119559

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koyunsavar -- 11 Ekim 2019; 11:55:30 >

• Arkadaşlar wrapsol ekran koruyucu kullanan var mı ya da spigen neoflex

• Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• Arkadaslar Bu uygulamaları devre dısı bırakma hangi program..normalde package disabler pro var ama baska kullanan varmı?
  • İki sorum var:
    1.ses acip kapama tusu ile hem zil sesi hem de bildirim sesini ayni anda acip kapamaya yarar bir ayar var mi?
    2.ekran korucu yalan oldu memnun olan varsa marka model tavsiye edebilir mi cihaz s10+

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    90 sarjla 2 saatte yüzde 20 lere düştüm bende
  • 
Sayfa: önceki 889890891892893
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.