Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakangündüz

5900 e note 9 u aldılar us tü ne 1599 TL nakit ödedim salı günü bana kargolayacaklsr ürünü yarın Antalya'ya dönüyorum çünkü

Alıntıları Göster
    Daha bir kaç ay önce aldığınız telefonu sırf yenisi çıktı diye değiştirmek ne kadar garip hocam :)
    Yanlış anlamayın, yarın bir gün paraya sıkışsanız Samsung destek çıkacak değil size..
    Yapmayın hocam şu firmaların pazarlama stratejilerine kanmayın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heimdall..

mate 20 pro yu sattınız mu hocam bende bır ara dusunuyordum fakat yesıl ekran problemınden dolayı vazgectım sızde varmıydı problem
    Yok hocam satmadım elimde duruyor zaten yeni almıştım. Benim ki BOE ekranlı ve bahseilen yeşil ekran sorunu ben de yok.
    Telefoncular 5.500 TL veriyor telefona eğer düşünürseniz size satabilirim
  • s10e mukemmel bir telefon alirsam onu alirim ne fazla büyük ne fazla küçük s10e candir gerisi heycan

• ruf kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de note 9 takası beyaz renk alacaktım samsungda çalışan arkadaşımdan,bugün aradı,ilk partide beyaz yok dedi ağırlıklı olarak siyah gelecekmiş,bayiden bayiye değişebilir mi dedim,hayır samsung Türkiye gönderiyor herkes ordan alıyor dedi. Burda sıkıntı kulaklığın sınırlı sayıda olması, çünkü telefon elimize geçtiğinde uygulama indirip ordan başvuru yapacakmışız.Yani beyaz renk geç gelirse kulaklık kalmayabilir,8 yada 9bin adetle sınırlıymış.Normalde bu olayı paylaşmıyorlarmış ama arkadaşım olduğu için bilgim oldu.Siz yinede takibini yapın cihazınızın.Ben de pazartesi sabah erkenden gideceğim arkadaşımın yanına,ne yapabiliriz bakacağız,çünkü siyah istemiyorum.Şimdiden cihazınızı iyi günlerde kullanmanız dileği ile,iyi akşamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headcoach -- 23 Şubat 2019; 18:29:4 >
  • GLOCK-19 kullanıcısına yanıt
    anladım hocam şanslısınız valla bıcok ınsan sıkıntı yasamıstı bu yuzden

valla ıdareten bır ıkıncı telefon her ıhtımale karşı duruyor evde saolun tesekkurler =)
  • headcoach H kullanıcısına yanıt
    ear buds ıcın uygulama yukleme olayını bende sımdı duyuyorum

on sıparıs gecerken paylasmamıslardı bu bılgıyı

gercı ben 9000 adet on sıparıs gecılecegını de pek sanmıyorum ama alır almaz telefonu yapmak lazım tabı
  • Bu nasil ois saka gibi mate den bile kotü

https://youtu.be/XQs4nUzFHqc

• Merhabalar,

Araştırdım ancak bulamadım. S10 da esim gibi bir özellik var mı?

İş hattım için 2 ayrı telefon kullanmak istemiyorum. Şirket hattımı kendi bireysel hattıma yönlendirme gibi bir durum yapılabilir mi?

Şuanda note 8 dual sim modelini kullanıyorum. Telefondan son derece memnunum ancak volte vowifi gibi özellikleri kullanamadığım için bir arayışın içine girmiş bulunmaktayım.

Yardımlarınız için teşekkürler
  • mmusty355 kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

valla bu vıdeo olay oldu ben anlamadım ama en guzel cevabı bu sekıl gosterebılcegım sanırım =)

bız mı baska bırsey ızlıoruz anlamadım kı

tam 10:00 da koşarkenkı sabıtleme daha nasıl sabıtlesın anlamadım

• Emaar veya Bağdat Caddesi mağazalarına telefon gelmiş mi? Satın alım yapınca hemen teslim ediyorlar mı acaba? Bugün başka bir bayide 3-4 tane mevcuttu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: svs

Merhabalar,

Araştırdım ancak bulamadım. S10 da esim gibi bir özellik var mı?

İş hattım için 2 ayrı telefon kullanmak istemiyorum. Şirket hattımı kendi bireysel hattıma yönlendirme gibi bir durum yapılabilir mi?

Şuanda note 8 dual sim modelini kullanıyorum. Telefondan son derece memnunum ancak volte vowifi gibi özellikleri kullanamadığım için bir arayışın içine girmiş bulunmaktayım.

Yardımlarınız için teşekkürler
    Hocam eğer Turkcell kullanıyorsanı SMS ve arama aktarma özelliği var ayda toplam da 12 TL ödüyorsunuz.
    Ben de 2.hattımı yönlendirip bu şekilde kullanıyorum. Sadece bankadan gelen SMS yönlnemiyor :/
    Ama avea ve vodefone kullanıyorsan sadece arama aktarma var sms yönlendirme servisleri yok
  • Heimdall.. kullanıcısına yanıt
    100 bine aldığın ciloyu, ya da aldığın laptopu 4-5 ay kullanıp satıyormusun sen?
    Pazar’dan aldığın patates soğan vs 3 kilosu on lira,
    Nike air force ayakkabıyı da nerden baksan 2-3 sene giyersin..

Bir aldığın şeyi hakkını vererek kullanmak var, bir de sırf EGO’su tatmin olsun diye 3-4 ay da bir değiştirip kullananlar var.
    Sorsan sanane benim param derler, çuvalla param var derler, oysa cebinde 20 lira anca çıkar..

Firmaların reklam ve göz Boyamalarına kanıp, normal zamanda fark edemeyeceğin 1-2 özellik ekleyerek sana satmaları kapitalist düzenin bir parçası..

Bende bir zamanlar bu ileri zekalı gruptaydım, sonra aydınlandım..

• civcivx C kullanıcısına yanıt
    bana soyledıklerı 25 ınden once kesınlıkle teslım yapılmayacak zaten telefon no mu da bıraktım

donus yapıcaklar ..
  • Heimdall.. kullanıcısına yanıt
    Zaten bu tür, kullanıcının etkisinin oldukça fazla olabileceği testlere, ne testi olursa olsun kulak asmam. Eliyle fazla sallamadığı ne malum?
  • john mclane kullanıcısına yanıt
    5500'e, hatta 1700 TL değişim cihazı bedelini de düşersek, 3800'e aldığım telefonu 6 ay tepe tepe kullandıktan sonra benden 5900'e geri alıyorsa gayet te keyifle değiştiririm.
  • john mclane kullanıcısına yanıt
    Dostum yazdıgımın bır kısmını cımbızla cekıp farklı bır sey sunmussun

sorun 100 000 e aldıgın clıoyu 4 5 ay sonra satmak degıl

sorun zaten clıo nun 100 000 olması

senın yazında bahsettıgın apayrı bır olay o yuzden benı mentıonlaman sacma olmus

aydınlanmıs olmana sevındım

bu konu hakkında yorum yapmak bana düşmez kım ne sıklıkla neyı degıstırmek ıstıyorsa degıstırebılır benım haddime değil

saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: headcoach

Hocam ben de note 9 takası beyaz renk alacaktım samsungda çalışan arkadaşımdan,bugün aradı,ilk partide beyaz yok dedi ağırlıklı olarak siyah gelecekmiş,bayiden bayiye değişebilir mi dedim,hayır samsung Türkiye gönderiyor herkes ordan alıyor dedi. Burda sıkıntı kulaklığın sınırlı sayıda olması, çünkü telefon elimize geçtiğinde uygulama indirip ordan başvuru yapacakmışız.Yani beyaz renk geç gelirse kulaklık kalmayabilir,8 yada 9bin adetle sınırlıymış.Normalde bu olayı paylaşmıyorlarmış ama arkadaşım olduğu için bilgim oldu.Siz yinede takibini yapın cihazınızın.Ben de pazartesi sabah erkenden gideceğim arkadaşımın yanına,ne yapabiliriz bakacağız,çünkü siyah istemiyorum.Şimdiden cihazınızı iyi günlerde kullanmanız dileği ile,iyi akşamlar.
    Evet hocam beyaz için ikinci parti dediler,o da iki hafta sonra olacakmış.
    O yüzden bende riske girmek istemedim yeşil olsun dedim.
    Yoldaki telefoncudan almıyoruz ki samsung deneyim mağazası burası, keşke hediyeyi yanında verseydiniz diye söylendim biraz ama yapacak birşey yok.
    Dediklerine göre pazartesi yada en geç salı günü gelecekmiş cihazlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ruf kullanıcısına yanıt
    hocam benı bıraz once aradılar magazadan salı gunune sarkma ıhtımalı varmıs cıhazların

yuzde 70 ıhtımal dedı pazartesı yıne bır sansımı denıyecegım bakalım ...
  • Iphine Xs Max ve S10+ kamera karsilastirmasi.
    https://youtu.be/2TkZJiHa5Jw

• Hayırlı olsun yeni forum

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.