Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (427. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    abi sen agabey_42 misin ?
  • AGABEY kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkür ederim 👏

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SineBlog

merhaba, nasıl kurulduğu konusunda yardımcı olur musunuz acaba?

Setup wizard kısmında takılıyorum. En son markete gönderiyor bir uygulama indirmek için ama anlayamadım bir türlü.

Alıntıları Göster
    Aod magazasina gonderir oradan bir tane resim indirin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • high-fidelity kullanıcısına yanıt
    Mate 20 Pro ile takasladım bile hocam.
  • ön kameranin etrafindaki led'i bildirim ışığı olarak kullananlar varmıs. bu nasil aktif ediliyor? ya da boyle birsey var mi gercekten?

• gkkt kullanıcısına yanıt
    Always on edge diye bir uygulama var hocam onu indirebilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dayanamadım gittim aldım 6.1" modeli, ilk gün için fena değil sanırım, iPhone6'dan sonra çağ atladım resmen Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• Anladım hocam. Hayırlı olsun.

Bu S10'un şarj sıkıntılarını gördükçe S10 Plus'a daha sıcak bakmaya başladım ben de. =)
  • google ve yandex 2 sinide deniyorum bir süre sonra uydular kayboluyor ve gps bağlantısı yok uyarısı veriyor
    konudan anlayan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi?
    ayarı falan mı var gps alıcısının acaba
    Eğer bataryaya çok takılmıyorsanız sorun değil ama ben öncesinde Note 9 ve iPhone X kullandığım için batarya çok yetersiz geldi. Telefonun başka kusuru yok zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onaralemdar

grenify için ayarlar neler hocam paylaşır mısınız indirdim kurdum ama bazı kısımlar ingilizce anlaşılmıyor
    Hocam yanlış oldu heralde ben kullanmıyorum. :)

• pasha216 P kullanıcısına yanıt
    Konuma basili tut. Doğruluğu iyileştir kısmındaki 2secenekte aktif olsun

• Açıkçası almışken ve iphone8'den geçmişken, günü rahatlıkla çıkarmasını istiyorum. Günlük kullanımda şarj diye bir şeyi sorun etmek istemiyorum artık. =)

İphone X için şarj konusunda çok kötü derlerdi kullanıcılar halbuki ama Note 9 için epey iyi diyor kullanıcılar.
  • E.TAH E kullanıcısına yanıt
    pardon :)

• gkkt kullanıcısına yanıt
    bi uygulama indirdim de beceremedim. yaparsan beni de alıntılayıver sana zahmet

ne iphone 8 miş arkadaş ya s10 plus`a geçtikten sonra şifonyerin içine koydum öyle duruyor.telefon demeye bin şahit ister boş kibrit kutusuna nasıl o kadar para verdim hala inanamıyorum kendime

2 hafta önce telefon aldım. Konuyu takip etmeye başladım. 2 haftadır yazıyorsunuz. En çok yazanlardansınız ama elinizde konunun başlığındaki telefon yok. Alın da artık fikirlerinizi öyle alalım ne dersiniz?

• ocurazz kullanıcısına yanıt
    Ben de cihazı almadan önce araştırma yapmak amacıyla başlığa yazıyorum ve sorularımı soruyorum. Forumun amacı da bu değil mi zaten?

Cihazı almadan nasıl yorum yapabilirim ki cihaz hakkında?

Ne demek istediğinizi anlayamadım açıkçası..
  • Önceki cihazları bilmiyorum fakat S10 serisinde SD modelleri EX modellere göre daha iyi gibi. Kamera kısmında bile fark var.

Verdiğim video da uygulama açılış hızları verilmiş ki bu benim için ölçü değil olamaz da. Kullanılan bellek miktari ve depolama aynı zaten.

Mesela cihazı yoran ve zorlayıcı bir oyun esnasında hangi işlemci stabil ve FPS düşmesi, anlık takılmalar olmadan konforlu bir kullanım sunuyor ona bakmak lazım. Keza S7 Edge kullanıyorum ve 2,5 sene olacak. Oynadığım tek bir oyun var ki artık oynamak işkence haline geldi. Bir an sinirlenip teli parçalayacak hale geliyorum.

Oynadığım oyun iphone seviyor ve neredeyse herkes iphone ile oynuyor. Kendi cihazım soğukken güzel ve akıcı bir deneyim sunarken 10 dk. kadar sonra ısınması ile oyun işkenceye dönüyor. Takılma mı dersiniz, ağırlaşma mı dersiniz donma mı dersiniz. Hepsini yaşıyorum.

Bu durum hem cihaza gelen güncellemeler, hemde oyunun aylık güncellemeleri ile baya bir arttı. Birde cihaz eskidi, acaba soğutma kısmı eskisi gibi görevini yerine mi getirmiyor diye düşünüyorum.

S10+ almak için çok düşündüm ama oyun harici kullandığım cihazdan şimdilik memnunum. Samsung ve huawai hariç tüm Android cihazlar SD işlemci ile piyasaya çıkıyor. Açıkçası almak istesem SD işlemci isterdim fakat burada resmi olarak satılmıyor.

Bilsem ki s10+ beni pişman etmeyecek düşünmeden alırım. Çok uzun süredir Android kullandığım için de kesinlikle iPhone düşünmüyorum. Baya bir uzun oldu..

• cihaz kıyaslaması tabi ki yapacaksınız ama iphone 3gs'den beri ios'u bilen biri olarak size samimiyetimle söylüyorum hevesim yüzünden ios telefon alıpta yaşadığım maddiyat zararlarıyla çok güzel şeyler yapabilirdim belki bugüne kadar,ios benim için bir heves ancak her seferin de havaya uçan boşa paradan öteye gidemedi.

iphone 3gs-4s-5s-6-7-7plus ve son olarak 8

aynı tas aynı hamam

ve son olarak iphone 8 ile s10 plus(şuan kullanıyorum)'ı kıyaslamak...
  • 
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.