Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (426. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 424425426427428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: raif efendi

Saçma bir durum hocam. Belki bariz fark yok ama videolardan gördüğüm üzere bir fark var. Siz sd'li modeli deneyebildiniz mi?

Alıntıları Göster
    Ben de malesef yoktur. İncelemeler ortada. Snapdragonlu model bariz daha iyi. Exynoslu modeli ise Samsung daha ucuza satiyor. Ondan dolayı zaten çok rahat kampanya yapıyor ve telefonun fiyatı hemen dusuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Win4352

Hocam arka planla çalışmasını nasıl kestiniz ? Nasıl uygulamaları uyku moduna aldınız?
    Ayarlar/Uygulamalar her uygulamanın içerisinde Mobil veri ve Pil içerisinde timleri kapattim. Bildirim almayacağınız kullanmadığınız
    uygulamalarda kapatın ben bixby routines harici bixby sistem uygulamalarının hepsini ve daha hatırlamadıklarımı kapattım.
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

Detaylı bir konu açmayı planlıyorum batarya optimizasyonu konusunda herkese çok faydalı olacaktır.

• bekliyoruz hocam
  • Beyler merhaba sizden bir şey rica edebilir miyim?
    Malum telefonunuzda Pie var default olarak.
    Bildirim gelince ekranı uyandırmaya yarayan şu birkaç megabaytlık uygulamayı whatsapp gibi şeylerde dener misiniz? Hem belki sizin de hoşunuza gider.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nego.wakeup

Ben S7 Kullanıyorum Oreo'da bildirim gelince ekran uyanması kendiliğinden yok bu yüzden bu uygulamayla kullanıyorum. Sonraki telefonum iphone mu olacak samsung mu bu belirliyor ciddi ciddi benim için.

Şuan Samsunglarda always on display,bildirim ışığı kapalı ve telefon sessizdeyse bildirim gelince telefon bi tepki vermiyor ve bu bence çok komik.

6S ten S7ye geçince en büyük eksiklik buydu hissettiğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 23 Nisan 2019; 16:19:14 >

• Neo146 N kullanıcısına yanıt
    Gerçekten SDli modelin fotoğraflarının renk dengesi kalitesi ne kadar iyi Exynostan. Vay be.

• Bunu bilmiyordum. Acaba hepsinde mi oyle?

Ilk firsatta gideyim o halde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    pie da proğramsız oluyor, kendiliğinden uyanıyor yani bildirimde

• bozkan23 kullanıcısına yanıt
    Gerçekten mi?
    Bu ayarın bir menüsü vs var mı varsa SS atar mısınız yıl 2019 Samsung bunu getirdi sonunda yani bravo inanamıyorum.

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    ayar yok, yani ekstra bişey yapmadım ayar falan, eskiden bende pro ile yapıyodum ama note 9 da kendiliğinden oluyor, yalnız mesaj da kesin oluyor da whatsup ta tam emin olamadım şimdi, tekrar deneyimleyeyim bi
    edit:aynen mesajda ekran uyanıyor ama whatsupta sadece aod de bildirim logosu çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkan23 -- 23 Nisan 2019; 17:26:18 >
  • Arkadaşlar S10'a elveda dedim ve kılıfları elimde kaldı. İlginen varsa Note 9 ve S10'umdan kalan kılıflar mevcut.
    https://forum.donanimhaber.com/s10-ve-note-9-kiliflari-cok-uyguna--137291194#137291194
  • Beyler whatsup grubunun linkini bulan bilen yok mu ?

• Neye gecis yaptiniz acaba?

Ve neden? =)

• quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

Beyler whatsup grubunun linkini bulan bilen yok mu ?
    Sordumda vermedi grubu kuran

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • high-fidelity kullanıcısına yanıt
    Pil yetmiyor yani en azından bana yetmedi.
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Kim acaba kendisi

• Yeni cihaziniz ne olacak?

• Batarya Optimizasyonu konusu açtım ekran süresi konusunda sıkıntı yaşıyorsanız mutlaka bir gözatın.
    https://forum.donanimhaber.com/samsung-galaxy-s10-batarya-optimizasyonu--138016852#138016852
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Setup wizard'da detayli anlatiyor hocam AOD yi her zaman acik secin ayrica

Alıntıları Göster
    merhaba, nasıl kurulduğu konusunda yardımcı olur musunuz acaba?

Setup wizard kısmında takılıyorum. En son markete gönderiyor bir uygulama indirmek için ama anlayamadım bir türlü.
  • E.TAH E kullanıcısına yanıt
    grenify için ayarlar neler hocam paylaşır mısınız indirdim kurdum ama bazı kısımlar ingilizce anlaşılmıyor
  • 
Sayfa: önceki 424425426427428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.