Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.467
Cevap
326
Favori
1.698.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim iphone 6s'imin her tarafı soyulmuştu ancak geri alırlarken fiyatında düşme yapmadılar Teknosa'nın sitesinde ne fiyat denilmişse o fiyattan aldılar. Başka yerlere gitmeyi deneyebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar dün danimarkadan s10+ alarak aranıza katıldım...p20 pro dan geçiş yaptım daha doğrusu p20 pro yu hanıma verdim bende s10+ tercih ettim...samsung kullanmayalı uzun zaman olmuştu şu anda her şey iyi gidiyor...gerçi ikinci sim kart slotuna trkcell hattı taktım ama "sim network pin" problemiyle karşılaştım...sanırım bu hafta içi çözücem.
  • Arkadaşlar aynı anda 2 cihaza bağlanan airpods tipinde bir kulaklık bilen var mı ? Bildiğim sadece Jabra var o tipler de kulağıma uymuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emmare kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Bende de ikici sim turkcell de aynı sorun olmuştu. Bir kaç gün sonra kendiliğinden düzeldi

• Ermis1453 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler...peki yurt dışındamıydınız acaba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jr. Corrado

Benim iphone 6s'imin her tarafı soyulmuştu ancak geri alırlarken fiyatında düşme yapmadılar Teknosa'nın sitesinde ne fiyat denilmişse o fiyattan aldılar. Başka yerlere gitmeyi deneyebilirsiniz.
    bendeki de 6s.

sitede s10 plus için 1.800 gibi fiyat indirim oluyor. ama benim de arkası falan soyuk. umarım bende de fiyat düşürmezler :(
  • emmare kullanıcısına yanıt
    Evet. Fransadayım. Bölgesel kilit varmış. Samsung service arayacaktım. Aramaya fırsat bulana kadar kendiliğinden açıldı.

• Düşünemedi kullanıcısına yanıt
    Iphone x kullanıcısıyım tavsiye edermisiniz

• filojistoN kullanıcısına yanıt
    Evet merak ettim ... :)

• Darkimore kullanıcısına yanıt
    Iki el satılan telefonların kullakliklarinada dikkat ediyormusunuz . Kullaklik hiç denenmedi ve zorla satış yok isteyen olursa .

• zmatyar Z kullanıcısına yanıt
    Bence bir sonraki nesili bekleyin. iPhone X hala çok güzel bir telefon. iPhone X'den Note 9'a ondan da S10'a geçen biri olarak söylüyorum. Aralarında çok bir fark yok donanım olarak o sebeple bence yeni iPhone ve S11 serisini bekleyebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonda samsung led view koruma kılıfı kullanıyorum. Telefonu bazen uzunca süre kullanmayıp daha sonra elime aldığımda kılıfın kapağını açtığımda parmak izi ve yüz tanıma devreye girmiyor. Şifre girmemi istiyor. Sanki telefonu yeniden başlatıyor gibi şifre istiyor. Normalde 24 saat kullanılmaz ise bunu yapması gerekir. Bunun nedeni ne olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makta06 -- 24 Mart 2019; 22:28:16 >
  • Ermis1453 kullanıcısına yanıt
    Bende samsung danimarkaya mail attım dün, yarın cevap gelir diye umuyorum...araştırdığım kadar serviste halledildiğini öğrendim başka bir seçenek ücret karşılığında bu işi yapan meşhur siteler var...okuduğum postlarda sizin ki gibi kendi açılanına hiç denk gelmedim açıkçası...umarım servis ile uğraşmadan benimki de kendi açılır.
  • S10 batarya gayet iyi gerci bugun pek zorlamadim ama olsun yinede guzel deger sycn+bt(gear sport ile esli)surekli acik

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 24 Mart 2019; 22:42:6 >
  • kamera muhabbetleri telefonlar arasında hiç bir zaman bitmez...hali hazırda p20 pro sahibi olan biri olarak az önce ev içinde çektiğim resimlerde yaptığım kıyaslamalarda p20 pro daha iyiydi hem detayda hem doğru renkleri vermekte...sanırım detay farkı megapixelden kaynaklı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jr. Corrado

Yarın Galaxy Note 5 vermeye gideceğim. 1825 TL yazıyor S10+ için. Telefon tamamen çalışıyor hiçbir sorun yok. Ekranda sorun yok. Ancak home tuşunun üstü soyuldu ve çerçeve köşelerinde ezikler, izler var. Sizin gittiğiniz Teknosayı öğrenmem gerekiyor:) En kötü 1500 diye hesaplıyorum daha fazlası hesabı şaşırtacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zmatyar

Iphone x kullanıcısıyım tavsiye edermisiniz
    Hocam ben buzamana kadar hep iphone kullandim en son iphone x kullaniyordum android bence suanda x den daha iyi. Eskiden iphone stabil diye tercih ediyordum suanda androidde stabil ve ekran kamera iphone dan cok iyi performans acisindan pek fark görmedim 1 aydir kullaniyorm yaklasik s10 plus sarji falan cok tatmin etti apple bu kafayla giderse yakinda kepenkleri kapatir en azindan Turkiyede

• quote:

Orijinalden alıntı: TheFormul

Yarın Galaxy Note 5 vermeye gideceğim. 1825 TL yazıyor S10+ için. Telefon tamamen çalışıyor hiçbir sorun yok. Ekranda sorun yok. Ancak home tuşunun üstü soyuldu ve çerçeve köşelerinde ezikler, izler var. Sizin gittiğiniz Teknosayı öğrenmem gerekiyor:) En kötü 1500 diye hesaplıyorum daha fazlası hesabı şaşırtacak..

Alıntıları Göster
    Kozyatagi Carrefour Teknosa hic bakmiyor neredeyse tabi bu durum 8 mart civarindaydi.S3 mini vermistim

• Artık şarja takıyorum 8'e kadar yolu vardi komple bitseydi Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.