Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (274. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.513
Cevap
327
Favori
1.700.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O biraz içime sinmedi satıyorum tavrı.. .:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matherson

s10e kullanan varmıydı burda

Alıntıları Göster
    Gsm arenanın pil testi var oldukca iyi s10 dan daha iyi pili var diyor
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Coyote35

Merhabalar, 

6 aydır gear iconx 2018 kullaniyordum memnundum da, s10+ almam ile buds a geçiş yaptım.1 haftadır da kullanıyorum izlenimlerimi de aktarayım.. 

*iconx e gore bir hayli kucuk ve kesinlikle cok ergonomik kulaga oturması ve uzun süre kullanimda kulağı acıtmaması,bu arada kulaklıklarin genelde oturmadığı bir kulak yapım var:) 

*sarjı iconx gibi gayet yeterli 

*ses kalitesi kesinlikle iconx den daha iyi ve yüksek.Temiz ses veriyor. 

*sarj kutusu iconx den baya bir küçük ve acma kapama daha kolay ve kablosuz sarj özelliği var. 

*dahili hafıza yok buds ta ben iconx de bunu kullanıyordum ama düşününce onu kullanırken bile hep telefonum yanımdaydı yani olmaması su an kullanimimda bir kayıp degil. 

*ses açma kapama parmagini yukari asagi sürtmektense (yanlış basmalara sebep.olabiliyordu muzik durabiliyor sarki atlayabiliyordu)ses dokunup basılı tutmayla açılıp azalıyor bence cok daha kullanışlı olmuş. 

*Sarj süresi iconx e göre anlamlı şekilde daha fazla ve sarj ışıkları yanıltıcı değil,iconx kullananlar ne demek istediğimi anlar:) 

*Ve bence en avantajlı özelliği ise iconx de olan surekli tikanan ve ses kısıklığı sorunu yaratan zar seklinde takilip degistirilen kulaklık filtresi buds ta yok cok ince dışa bombeli metal süzgeçler var ve bunlar sabit,iconx teki ses kısıklığı ve surekli filtre temizliği değiştirme sorunu ortadan kalkmış bu metal filtre ile. 

*terden nemden etkilenmeyen ip sertifikası var buds ta. 

Sonuç olarak benim icin gayet yeterli ki hem bisiklette hem spor salonunda hem de ofiste kullanıyorum aktif olarak..  
    Valla apple cihazlarının verdigi sesi bası samsung tel ve kullaklıklarında bulamiyorum. Bir ipadimdeki sese bakiyorum birde samsunglara daha samsungun kulaklik sesi konusunda daha kirk firin ekmek yemesi lazim

• Portre kameraya geçiş yapıyorum 2x yakınlaşıyor.Fakat üzerini parmakla kapatıyorum ortadaki kameradan görüntüyü alıyor.Yani çekim anında portre kameradan 2x yakınlaşmıyor ortadaki kameradan yakınlaşıyor.Daha doğrusu portre kamera çalışmıyor.Neden böyle?

• Teknosadaki eski telefon getir kampanyasında " telefonda çizik olmaması" gerek falan yazıyor.

çizik olunca yapacakları indirim oranı mı düşüyor yoksa hiç mi kabul etmiyorlar?
  • pcdaly kullanıcısına yanıt
    oran baya düşüyor hatta öldürüyorlar ama hepsi aynı mantıkta değildir diye düşünüyorum mağaza mağaza denemek lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: cumur

oran baya düşüyor hatta öldürüyorlar ama hepsi aynı mantıkta değildir diye düşünüyorum mağaza mağaza denemek lazım
    %50 düşmüyordur umarım. 1.800 ise indirim, soyulma falan varsa kapataka 200-300 tl düşer hayaliyle yaşıyordum ben :(

peki şarj aleti vb de istiyorlar mı direkt teli mi alıyorlar?
  • Matherson kullanıcısına yanıt
    Ben 28 şubat 'ta aldım bana da gelen giden yok hala

• 1 martta almıştım cihazı, buds bugün kargoya verilmiş.teknosa dan almıştım.

• S10 plus u ilk alıp en son sahip olmuştum buds a da 10 martta başvurdum eminim oda öyle olacak:-)

• pcdaly kullanıcısına yanıt
    eşimin telefonu a5 mediamarkt 1500 den 800 e düşürdü çizik yüzünden ekranda alt köşede çizik var hatta son dakikada gördüler okadar belirsiz tekno kabul bile etmedi kızdım bende almadım sadece telefon isteniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: djangobjk

Yeni mi aldınız. Bitti diye biliyorum
    Yeni aldim hocam emin misiniz bittiginden

• galaxy buds satıldı. malum siteye koyunca hızlı satılıyor.
  • E.TAH E kullanıcısına yanıt
    Buradaki arkadaşlara daha bilirler ben bitti diye biliyorum çünkü bende alacaktım bu yüzden vazgeçtim mate 20 pro arasında gidip geliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjQ7

Ben 28 şubat 'ta aldım bana da gelen giden yok hala
    Bunlar acaba neye gore gönderiyorlar 1 marta alana göndermiş mesala

• quote:

Orijinalden alıntı: E.TAH

Yeni aldim hocam emin misiniz bittiginden

Alıntıları Göster
    15 marta kadar alınan s10 serisi çekilişe katılacaktı... 15 marta kadar aldıysanız 30 marta kadar başvuru yapabilirsiniz ama fatura tarihi 15 mart ve öncesi olmalı...

Teknosa da bu şekilde sizi bilgilendirmeleri gerekliydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: logpug33

Fiyat baya düşük olur şu ara bilginiz olsun kapalı kutu satan çok fazla
    ben bugün 550ye sattım. malum sitede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagleoneye -- 24 Mart 2019; 20:21:44 >
  • Bugun 0 bir telefonun sadece kutusunu actin mi degeri %20 düşer, kontrol amaclı falan bırakalim bu işleri.

Neyse, S10 için Led Cover kılifı satiyorum arkadaslar , 220 lira. Isteyen OM atabilirSamsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: cumur

eşimin telefonu a5 mediamarkt 1500 den 800 e düşürdü çizik yüzünden ekranda alt köşede çizik var hatta son dakikada gördüler okadar belirsiz tekno kabul bile etmedi kızdım bende almadım sadece telefon isteniyor
    yarı fiyatı düşmüşler :o

benim iphoneun arkasında soyulmalar var hafif hafif belli oluyor yine de.

ozaman pek karlı bir iş olmuyor yarı fiyatına kadar düşürdüklerinde. başka yerde satsam daha fazlaya satar, gider nakit olarak alırım
  • Yusuf_yilmaz21 Y kullanıcısına yanıt
    Onu diyen benim, Allah askına s9+ ı satmadan al daha sonra düşük ısık resimleri karşılaştır sonra buradaki insanlara birde sen göster, adamlara direk karsılastırma gösteriyorum daha ne yapayım? Cihazın lensi s9+ ile aynı dolayısıyla yazılımsal bir sıkıntı mevcut su an ki haliyle s9+ dan düşük ısıkta daha kötü bir performans sunuyor, gün ısıgında harika zaten ona kimsenin itirazı yok.

• 
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.