Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Birçok incelemede buna değinildi. Ekran koruyucu var

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: infectedvoice

Samsung online mağazasından S10+ siparişimi vermiş bulunmaktayım. Ticari kredi kartı ile faizsiz 6 taksitle ödeme yaptım. Buds cihaza ilave olarak 750 Tl hediye çeki tercih ettim. Mevcut telefonum s7 edge üç yıldır siyah kullandığım için değişiklik istediğimden prizma yeşil seçtim inşallah pişman olmam. Hediye çekini led kılıflara kullanırım diye düşünüyorum. Buds cihaz ,telefonu samsung sitesinden alanlara herhangi bir uygulama ya da çabaya gerek olmadan 30 gün içinde gönderilecekmiş.
    s10+ da yeşil yokki nasıl seçtiniz ?
  • Ermis1453 kullanıcısına yanıt
    Fabrikasyon kaplama yapiyorlar koseleri neden acik birakiolar cok garip. Yillar once general mobile g4 mu neydi modeli onun bile ekran koruyucusu daha iyi sekilde tam ekrani sariyordu. Daha guzel koselerin de kapatildigi bir ekran koyucu olmasini tercih ederdim sahsen. Samsung icin buda bir adimdir ama belki ilerleyen modellerde daha ii sekilde yaparlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redzepi

arkadaslar bende almayi düşnüyorumda s10 daha güzel gozükuyor gozume ön kamera ve batarya dişinda bir farkı varmıdır aralarında? Bir de ön kamerada ki 2. kamera bokeh efekti icin sanırım s10da bu iş yazılımsal olarak olmuyor mu?
    Olur hocam, bende S9+ var onda da yazılımsal oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fundalinau

Ankara'da samsung un kendi yeri yok dedi bana inşallah ekran koruyucusu ile gelir

Alıntıları Göster
    Bazıları o koruyucuyu beğenmemiş, parmak okuyucuyu yavaşlatıyor falan demiş göreceğiz. Bu arada ankarada bir ara nextlevel'de deneyim mağazası açacaktı samsung, ne oldu acaba?
  • Biraz kafalar karışmış :) daha önce yaptığım için değişim hakkında bir kaç kelam edeyim...

Samsung elinizdeki cihazı ikinci elde satamayacağınız kadar yüksek fiyatlara alıyor fakat unutmayın ki yeni telefonları (önemli döviz hareketleri hariç) en pahalı fiyattan alan da siz olacaksınız. Bir kaç ay sonra s10 serisi ucuzlayacak. Eğer elinizdeki telefondan memnun değilseniz (minik çizikler ölü pil vs) değişime vermek çok daha mantıklı ama elinizdeki cihaz tertemiz note 9 ise durum pek de öyle olmayabilir...

Eylül de Note10'da S10+ a yakın fiyatlarda yakın seçenekler ile satılacaktır beklemekte fayda var...
  • sarpuli kullanıcısına yanıt
    Prizma yeşil S10+ için özel bir renk. S10e ve S10 da yok.

Var. Ben de yeşil seçtim. Ürün kodu SM-G975FZGATUR

• quote:

Orijinalden alıntı: infectedvoice

Prizma yeşil S10+ için özel bir renk. S10e ve S10 da yok.
    Bu farklı yeşilmiş :) Renk konusunda S10 çok geride kaldı genel olarak...
    Note 10 en az 6.75 inç ekran ile gelecek. S10 5G benzeri özellikler ile fiyati 8500 TL civarı olacaktır. Note serisi S serisinden daha pahalı satıldı hep. Note 9 takası için 4000 TL fark isteyeceklerini düşünüyorum. Bkz. S9+ S10+ takas fiyatı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 25 Şubat 2019; 0:10:39 >
  • 7500 tl den alıp bir iki ay sonra 6 bine düşünce bi daha samsung almıyacağımcılar burda mı

• quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Note 10 en az 6.75 inç ekran ile gelecek. S10 5G benzeri özellikler ile fiyati 8500 TL civarı olacaktır. Note serisi S serisinden daha pahalı satıldı hep. Note 9 takası için 4000 TL fark isteyeceklerini düşünüyorum. Bkz. S9+ S10+ takas fiyatı.
    Fiyat tamamen aynı olmasa da yakın olacaktır. 8500 liraya samsung telefon falan satamaz... Fiyatı ö dönemki dövize de bağlı ama ben s10+ a yakın bir donanım ve fiyat bekliyorum...
    Önceki yıllardan da tecrübeyle fiyatların "normal koşullarda" bir kaç yüz TL aşağı ineceği yüksek ihtimaldir. Fakat telefonlar için düzenlenen ötv ile ilgili yasanın yürürlüğe girme ve yerel seçimlerden sonra dolar kurundaki beklenen artışların olması durumunda olayın tamamen tersine dönme ihtimali var. Çok fazla belirsizlik var, şahsen ben de alıp almama konusunda tereddütteyim.
  • Değişim kampanyasında note 9 la değiştirme seçeneğini göremiyorum sizde de böyle mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Al PaC

Önceki yıllardan da tecrübeyle fiyatların "normal koşullarda" bir kaç yüz TL aşağı ineceği yüksek ihtimaldir. Fakat telefonlar için düzenlenen ötv ile ilgili yasanın yürürlüğe girme ve yerel seçimlerden sonra dolar kurundaki beklenen artışların olması durumunda olayın tamamen tersine dönme ihtimali var. Çok fazla belirsizlik var, şahsen ben de alıp almama konusunda tereddütteyim.
    Genel olarak herşey çok belirsiz, bu ortamda elinizdekn memnunken (S8 ve üzeri) değişme girmek pek mantıklı değil... Seçim vs görmek lazım önce... Bütçe müsait ise alınır tabiki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

Fiyat tamamen aynı olmasa da yakın olacaktır. 8500 liraya samsung telefon falan satamaz... Fiyatı ö dönemki dövize de bağlı ama ben s10+ a yakın bir donanım ve fiyat bekliyorum...

Alıntıları Göster
    Niye hocam ? Samsung'un sitesine girin bakın. Şuan S10+ 512 GB seçeneği 9.000 TL. Satmayacak mı ? Bal gibi de satacak. Bizim milletimiz telefon fiyatları arttıkça daha kolay çatır çutur göz kırpmadan para saçmaya devam etti. Note 10'un üst depolama seçeneği 10.000 TL'den girer o bile satar, rahat olun.

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• Bende normalse çok düşük ihtimal alırım diye gittim s10 plus beyaz renk ama inceledim ve note 9 dan kampanya ile geçmeye karar verdim kapora bıraktım yeşil renk aldım çünkü çok güzel fotolardan da güzel sesi de baya iyileşmiş

• Hepsiburadadan alınırsa 600 tl hediye çeki veriyor buda hb de geçerli sanırım s10 plus Samsung shoptan alınırsa 750 tl hediye çeki veriyor Hb tüm s10 modellerine 600 tl çek veriyor. S10 e ve s10 u hb den almak daha mantıklı geliyor bana. Samsung shopta çeki harcamak için fazla seçenek olmayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratdinc1

Niye hocam ? Samsung'un sitesine girin bakın. Şuan S10+ 512 GB seçeneği 9.000 TL. Satmayacak mı ? Bal gibi de satacak. Bizim milletimiz telefon fiyatları arttıkça daha kolay çatır çutur göz kırpmadan para saçmaya devam etti. Note 10'un üst depolama seçeneği 10.000 TL'den girer o bile satar, rahat olun.

Alıntıları Göster
    Satılıyor olabilir bu satacağı anlamına gelmez... Fiyata en az bakan apple kitlesi olmasına rağmen Tim Cook bile satışlardan şikayetçi...

Şu an insanların çoğu işim devam edermi? Maaş yatar mı endişesi içerisindeyken o fiyatlara o telefonları satamazlar...

Keşke veri açıklasalarda görsek, satamaz derken hiç satamaz demiyorum fakat s10 serisi s8 kadar satılmayacaktır...

• quote:

Orijinalden alıntı: The_MAD

Hepsiburadadan alınırsa 600 tl hediye çeki veriyor buda hb de geçerli sanırım s10 plus Samsung shoptan alınırsa 750 tl hediye çeki veriyor Hb tüm s10 modellerine 600 tl çek veriyor. S10 e ve s10 u hb den almak daha mantıklı geliyor bana. Samsung shopta çeki harcamak için fazla seçenek olmayacaktır.
    Eski cihaz vermeyecekseniz Hb çok daha mantıklı tabi (hediye çeki)...
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.