Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun Alllah iyi günlerde sıkıntısız kullanmayı nasib etsin inşallah.. Bende gidip geldim bir ara ama note tan sonra ufaltmamak için + aldım. Aslında düz 10, daha kullanışlı olur. Ufaklık olan bile süper.
    Ele avuca geliyor, yapmışlar bu sefer..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xTheXx X kullanıcısına yanıt
    İyi fiyat vermişler. Hayırlı olsun. 5900üstü olmaz demişlerdi. Nereden aldınız acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: suleyman.ozek

İyi fiyat vermişler. Hayırlı olsun. 5900üstü olmaz demişlerdi. Nereden aldınız acaba?
    Hocam sanırım yanlış anlaşılma var. Bana Note 9 satış fiyatına 6250 dediler. Hanımefendiye 5500 demişler Note 9 satış fiyatına. Ben ona güldüm biraz. Yani takas Note 9 fiyatı değil 6250

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleyman.ozek

Hayırlı olsun Alllah iyi günlerde sıkıntısız kullanmayı nasib etsin inşallah.. Bende gidip geldim bir ara ama note tan sonra ufaltmamak için + aldım. Aslında düz 10, daha kullanışlı olur. Ufaklık olan bile süper.
    Ele avuca geliyor, yapmışlar bu sefer..
    Amin hocam hepimize :) Bende yaptığım kıyaslamalar sonucunda S10 un gayet yeterli olduğuna kanaat getirdim ve S10 siparişi verdim. Yoksa bende bayağı git gel yaşadım S10 Plus mı alsam diye. Sonunda S10 aldım.

• civcivx C kullanıcısına yanıt
    Tamamen sizinle aynı sebepten degistirsem mi diyorum..
    Ticari zeka değiştir diyor, 6 ayda bir telefon mu değişir diyen iç ses dur diyor.. 🙂

• Taheed1986 kullanıcısına yanıt
    Yazımın başında da belirttiğim gibi ağanı yorganına göre uzatırsın tabii. Ama o yorganı da birileri gittikçe kısaltıyor. Bir yere kadar!
  • quote:

Orijinalden alıntı: xTheXx

Bana da bugün Note 9 için 6250 dediler :)) S10 siparişi verdim ben ama hani varsa biraz yakından bakayım demiştim.

Alıntıları Göster
    S10 u seçme nedeniniz nedir ? Bana s10 plus yerine s10 alın dediler fiyat olarak uygun olduğu için ama bataryası daha düşük olduğu için tercih etmek istemiyorum .Hala sipariş vermedim..size hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: xTheXx

Hocam sanırım yanlış anlaşılma var. Bana Note 9 satış fiyatına 6250 dediler. Hanımefendiye 5500 demişler Note 9 satış fiyatına. Ben ona güldüm biraz. Yani takas Note 9 fiyatı değil 6250

Alıntıları Göster
    Samsung un kendi yeri banada aynı fiyati söyledi hatta vatan Bilgisayardaki fiyati duyunca kendileri de şaşırdı

• Emirism kullanıcısına yanıt
    Valla ben kimseye değiştir veya değiştirme demem. Ben en başta Note 9'a pek ısınamadım. Kesin bir sebebim yok ama Note 5 kadar sevemedim nedense. Belki de Note 10 çıkacağı zaman fazlasıyla değer kaybedeceği hissine kapıldım, bilmiyorum. Normalde 3 yılda falan telefon değiştiririm ama bu böyle oldu işte. Ayrıcadönüp baktığımda kalemi gerçekten çok az kullandığımı fark ettim. Karşıma böyle bir fırsat çıkınca da, zaten meslek icabı hesap adamı olduğum için benim için bu takasın uygun olacağına karar verdim. Siz de ölçün biçin, doğru kararı verirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 24 Şubat 2019; 19:49:8 >
  • Samsung shop taki yapıkredi 6 ay vade olayı nasıl? Yapi kredi kartlarına 6 taksit mi demek oluyor?

• xTheXx X kullanıcısına yanıt
    Orada note 9u alıyorlar mı peki?

• Arkadaşlar n11 de fiyat 5500 TL yi geçtiği için 133 TL indirim kuponuyla alabiliyoruz. N11 den almak bu sıkıntı yaratır mı. Satıcı Samsung Türkiye

• Persona_Non_Grata kullanıcısına yanıt
    Ticari kart hariç taksit yasak. Muhtemelen kredidir o.

• yldrm000 Y kullanıcısına yanıt
    Samsung Türkiye ise satıcı sıkıntı olmaz bence..

• Arakdaşlar selamlar. Önsiparişle gelen Galaxy Buds cihazına talibim. Kullanmadan satmak isteyen arkadaşlar PM / ÖM'den bana ulaşabilirler.

Saygılar.
  • Hep İstanbul konuşulmuş, Ankarada değişim için mağazalara giden yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Arakdaşlar selamlar. Önsiparişle gelen Galaxy Buds cihazına talibim. Kullanmadan satmak isteyen arkadaşlar PM / ÖM'den bana ulaşabilirler.

Saygılar.
    Ben satacam

• quote:

Orijinalden alıntı: yldrm000

Arkadaşlar n11 de fiyat 5500 TL yi geçtiği için 133 TL indirim kuponuyla alabiliyoruz. N11 den almak bu sıkıntı yaratır mı. Satıcı Samsung Türkiye
    Hediye çeki için sadece samsungshop üzerinden yapılan alışverişler diyor. Biz de n11'den sipariş verdik. Umarım hediye çeki kampanyasını kaçırmayız. Benim bahsettiğim 500 600 ve 750 tl olanları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siigle -- 24 Şubat 2019; 20:18:7 >
  • suleyman.ozek kullanıcısına yanıt
    Hiçbir sıkıntı olmaz hocam.
  • Siigle kullanıcısına yanıt
    Evet sanırım n11 den aldığımız zaman 600 TL hediye çeki ve kulaklık hediyesini alabiliyoruz. Samsung shopta s10 plus için hediye çeki 750 tl. Bende an itibariyle sipariş verdim umarım bir sıkıntı olmaz. Yurtiçi kargo ile gonderiliyormus o biraz canımı sıktı. Ekte n11 deki kampanya detayları yazıyor hocam.
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yldrm000 -- 24 Şubat 2019; 20:32:25 >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.