Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.467
Cevap
326
Favori
1.698.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Note 9 bazen 4900 civarına alınabiliyor o fiyata alıp samsunga 5900e saydirsak nası olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marmara Foruma geldim incelemeye internetten aldikdan sonra. Çok hafif geldi Note5'den sonra.😁
  • Bursada telefon fiyati 4200 samsung destegi 1000 tl toplan 5200 tl indirim yapiyorlar. Bu sorunu nasil cozebiliriz

• https://www.amazon.com/Samsung-SM-N960F-DS-Midnight-Unlocked/dp/B07GBMJLZW note 9 https://www.amazon.com/Samsung-Galaxy-Factory-Unlocked-Warranty/dp/B07N4L36H7 s10 plus aynen tam 30 doalr var amerikada yaşayan akrabalara da sordum biz mağzadan değil amazondan alıyoruz oranın fiiyatına bak bence dediler
  • CoMMaNDeRCX kullanıcısına yanıt
    Turkiyeden telefon alirken 5-6 ay sonra fiyati ne olucak diye dusunerek telefon alicaksan hic alma.Senin mantiginla p30 oppo hybrid falan beklerken note10 tanitilir onu beklersin o cikar o sirada mate 30 tanitilir onu bekleyim derken bi bakmisin s11 tanitilmis bu boyle uzayip gider sende senin deyiminle gelip burda zirlamaya devam edersin..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralkarga

Note 9 bazen 4900 civarına alınabiliyor o fiyata alıp samsunga 5900e saydirsak nası olur?
    iki aya s10 plus 5500 e satılır. Eger s10 plus i alir almaz 7000 den okutursan. 500 lira kar edersin. Ama alip kullanayim dersen duser fiyat. Samsunglarda ilk çıkış fiyatindan 2000 TL silersen iki ay sonraki satis.fiyatini elde edersin.

dediğiniz şeylerde doğru olanlarda var ama şunu düşünün 4500 tl ye note 9 almış bir adam telefonu ikinci el satsa şuan 4000 falan olur belki biraz daha fazla samsung ne kulaklık ne şarj kablosu nede başka bişey istiyor 5900 tl veriyor kafadan 1900 tl kar gibi üzerine kulaklık zaten alacağım geçen iconx 2018 i letgodan alırım ucuza diye bekledim kimse 100 tl altına koymuyor satış fiyatının çünkü kapalı kutu bende 100 tl daha verir garantisi benim üstüme olan faturalı alırım dedim
  • FurkanCbn kullanıcısına yanıt
    sizde note9 olsa geçermiydiniz hocam incelediğiniz için soruyorum s10 plus a
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmrtx

Turkiyeden telefon alirken 5-6 ay sonra fiyati ne olucak diye dusunerek telefon alicaksan hic alma.Senin mantiginla p30 oppo hybrid falan beklerken note10 tanitilir onu beklersin o cikar o sirada mate 30 tanitilir onu bekleyim derken bi bakmisin s11 tanitilmis bu boyle uzayip gider sende senin deyiminle gelip burda zirlamaya devam edersin..
    Bilip bilmeden konusma note 9 piyasaya ciktiktan iki ay sonra aldik. 7500 den girdi 5300 den aldim. Şuan note 9 128gb ile s10plus yurt disi fiyatları ayni. Buda gosteriyorki fazladan köpük iki aya iner. S serilerinde bu.kopuk cokdaha çabuk iniyor. Rekabet sonucta daha fazla p30 mi9 one.plus oppo gelexek daha

• quote:

Orijinalden alıntı: xmrtx

2si birden
    Teşekkürler. Siparişi verdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: logpug33

dediğiniz şeylerde doğru olanlarda var ama şunu düşünün 4500 tl ye note 9 almış bir adam telefonu ikinci el satsa şuan 4000 falan olur belki biraz daha fazla samsung ne kulaklık ne şarj kablosu nede başka bişey istiyor 5900 tl veriyor kafadan 1900 tl kar gibi üzerine kulaklık zaten alacağım geçen iconx 2018 i letgodan alırım ucuza diye bekledim kimse 100 tl altına koymuyor satış fiyatının çünkü kapalı kutu bende 100 tl daha verir garantisi benim üstüme olan faturalı alırım dedim
    Eger hemen alip satacaksan s10 plus i misal note 9 u 5000 den alip 5900 e saydirip 7500 den aldigin s10 plus i 7000 den okutursan olabilir. Ama beklersen zarar edersin. Note 9 dada boyle oldu o zamanda o kadar soyledik hemen almayin kulaklik hediyesine kanip. Dinlemeyen 7500 den aldi. Bunu diyen arkadaslar olarak iki ay sonra 5300 den aldik. Sonrasinda daha uyguna bile.alanlar oldu. Ben yine uyariyorum.

Kim 7500'e aldı? 128 GB 6500'e alındı maksimum. Yanında kulaklık ve hediye çeki aldı alanlar da. Kulaklık ve çeki değerlendirip, telefonu reelde en fazla 5500'e mal etti ilk alanlar. 6 aydır kullandılar, cihazın kendisini, pilini eskittiler, şimdi Samsung alın size daha fazla para, geri verin diyor. Yeni telefonun yanındaki kulaklığı da satınca 1000 TL çıkmış oluyor cebinden sadece. Ben Note 10'u beğenirsem, ona da büyük ihtimalle gayet uygun şartlarla geçmiş olurum. Çünkü S10 hala güncel model olacak, geri alım şartları uygun olacak. Ama Note 9, artık yenisi çıkmış eski bir model olacak. Sen Note 10'u kaç lira farkla alabileceksin bakalım göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 24 Şubat 2019; 14:19:3 >
  • note 8 e talibım ):)
  • Tanıtıldığınin ertesi günü avm de samsung bayisinden s10 siyah modelini sipariş verdim. Beni arayıp teslim edeceklerini ve kulaklık için de hediyemiz dediler. Onu da size kayıt mayıt falan dediler öyle teslim edecez o gün falan diye ama anlamadım. Aramalarını bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    boşver hocam kendi kaynaksız boş boş konuşuyor biz linkle kaynakla söylüyoruz nerden biliyorsun demiyor mu bide komedi bir arkadaş ben evde gülmek için cevap yazıyorum arada o kadar
  • Arkadaşlar İstanbul'da Note 9'u S10+ ile takas edip alabileceğimiz yer var mı? note 9'u kaça sayıyorlar alırken? (TR garantili çiziksiz) Ona göre yarın telefonu teslim almayacağım iade edeceğim hepsiburada.com'a. Gidip İstanbul'dan 2.el 4.000 TL'ye hiç kullanmadan alıp bayiye takasa vereceğim üstünü de nakitle öder alırım düşünüyorum? Eğer takas ile alırsak sadece kulaklık hediyesi veriliyor dimi? Çek hediyesi yok?
  • Yeni canavar ikinci ucuncu jenerasyonda daha ince olur ve tam ekran on taraf ile gelirse piyasayı silip supurur.

• quote:

Orijinalden alıntı: GLOCK-19

Arkadaşlar İstanbul'da Note 9'u S10+ ile takas edip alabileceğimiz yer var mı? note 9'u kaça sayıyorlar alırken? (TR garantili çiziksiz) Ona göre yarın telefonu teslim almayacağım iade edeceğim hepsiburada.com'a. Gidip İstanbul'dan 2.el 4.000 TL'ye hiç kullanmadan alıp bayiye takasa vereceğim üstünü de nakitle öder alırım düşünüyorum? Eğer takas ile alırsak sadece kulaklık hediyesi veriliyor dimi? Çek hediyesi yok?
    emaar veya bağdat var ama bir arayıp sorun bağdata son gün ne zaman diye sorarsanız buraya da yazarsanız sevinirim
  • logpug33 L kullanıcısına yanıt
    Note5 var bende şuan, Note9 olsa geçmem , bence gereksiz fakat Samsung o paralara Note9'u geri alıyor ise geçilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: logpug33

emaar veya bağdat var ama bir arayıp sorun bağdata son gün ne zaman diye sorarsanız buraya da yazarsanız sevinirim

Alıntıları Göster
    Aradım hocam Bağdat cd. bayiyi cihaz 5.900 TL'ye alıyor ama önümüzdeki hafta içi satışa başlanacak S10+ için söylüyorum.
    İlk partiler satılmış da. + kulaklık hediyesi veriyorlar. 2.000 TL fark var !!! Arabayla gitsem 100 TL mazot yaksam gerisi cebimde kalıyor.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.