Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün emaar samsung bayisine s10 plus bakmak için gitmiştim.s9 plusımı 3900e sayıp kalanını 6 eşit taksitle alabileceğimi öğrenince düşünmeden aldım.kulaklık hediyeside var bu arada.s9 plustan geçmek isteyen varsa telefonu satmakla uğraşmayın direk eskiyi getir yeniyi götür kampanyasından değiştirin.cihazlar 2 hafta sonra gelecekmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konya kullanıcısına yanıt
    Hocam cihaz kutudan ekran jelatiniyle çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: xmrtx

Hepsiburada veya n11 gibi sitelerden Samsung Turkiye saticisindan alinca o uygulamaya gerek yok diye biliyorum
    Online mağaza harici nereden alırsanız alın kampanya zamanı uygulaması yüklenmeden maalesef başvuru yapılamıyor Dediğim gibi daha da kötüsü kampanyaya sadece satın alınan telefon üzerinden başvuru yapılabiliyor başka bir cihazdan başvuru yapılamıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: xTheXx

Anladım hocam. Yanlış anlamayın niyetim size karşı muhalefet olmak değil... Hocam bende almadan önce bayağı bir tartıp düşündüm. Maksat aradaki 900 lira farkı verip vermesem mi değil acaba hangisi beni kullanırken zorlamaz, hangisi bana daha çok hitap eder amaç buydu.

Çok detaylı karşılaştırmalar yaptım...
    Önce telefonların gerçek boyutlarını karşılaştırabileceğimhttps://phonesized.com/tr/ bu siteden S9+ ile S10 karşılaştırmasını yaptım. Neden S9+ ile karşılaştırdım? Çünkü kullandığım bir telefondu ve ekran boyutu/kasası bana göre çok büyüktü. 6.2 inç ekranı vardı S9+'ın. Kasa yapısı çok geniş olduğu için elde kavraması zor ve taşımasıda sıkıntılıydı... S10' a bakarsak 6.1 inç yani S9+ ile ekran genişliği olarak neredeyse aynı ama kasa yapısı muazzam olduğu için elde kavrama ve taşınması çok daha iyi olacaktır. S10 bildiğiniz ekranın telefonu var olmuş ..
    Batarya kapasitesini de S9+ ile kıyasladım. S9+'ın bataryası 3500mAh. 10nm. işlemcisi ile bana gayet yetiyordu. S10' unda bataryası 3400mAh. ve 8 nm işlemci ile yine hemen hemen S9+ ile aynı süreleri verecektir... Bu kıyaslamalarla S10'un ekran büyüklüğünün herkes için epey büyük ve bataryasınında epey yeterli olacağından şüphem olmadı... Ayrıca hem ekran seviyesinin yeterliliği hemde taşınabilirlik ve kullanım kolaylığı açısından S10'un S10+'tan çok daha iyi seviyede olduğunu yinehttps://phonesized.com/tr/ bu siteden anlayabilirsiniz... Ekran yeterliliği derken ekranın köşesinde tek bir delik olacağı için kullanım alanının daha ideal olacağını anlatmak istedim.
    Gelelim ön kameraya.. Yukardada belirttiğim gibi çift ön kamera deliğini beğenmedim. Gereksiz uzun duruyor. Bence çift ön kameraya da gerek yok hani ama tercih edene de saygım sonsuz. Benim gözüme batıyor ekrandaki uzun delik. O yüzden S10 ekranı ideal duruyor...
    Neyse aslında vurgulamak istediğim şey size göre en mantıklı olanı başkasına göre mantıksız gelebilir yani. Benim yazdıklarımda size mantıksız gelebilir
    S10 veya S10+, S10E alacak ya da alana herkese şimdiden hayırlı olsun demek düşer bana. Hepsi de çok iyi cihaz. Hepsi de kişinin kendisine göre mantıklı seçenekler.. Herkes iyi günlerde kullansınlar :)

Saygılar...

Alıntıları Göster
    Maalesef ön kamera konusuna gelecek olursak çok haklısın berbat duruyor. Orta kısma alınsaydı çeltikle kapatma imkanı da vardı.
    Sizin dediğiniz gibi kullanım açısıda önemli tabi ben Mate 20 PRO kullanıyorum ondan önce de S8+ vardı hep büyük ekran kullandığım için bana daha yatkın oldu. Size de hayırlı olsun telefonunuz :) İyi geceler dilerim

• Samsung telefonların baş belası olan Amoled yanığı izi S10+ da olur mu acaba? Daha önce Note 8 de basıma gelmişti. 7500 TL gibi bir para verip böyle şeylerle uğraşmak istemiyorum açıkçası.

• da dinamik amoled kullanıyor dünyada ilk ondan bilemiyoruz ama ben s9 plus ve note 9 hatta xs max ve x de kullanan birisi olarak hiçbirinde başıma gelmedi ekran parlaklığını sona getirip çok uzun süre durup ısınmazsa olmuyor bende hep otamatikte tutardım şimdi note 9 da akıllı adaptif ekran parlaklığı gelmiş başta saçmalıyordu ama 1 haftada gerçekten öğrendi akşam saatlerinde daha kısık yapıyor ama mesela galariye girersem ışığı açıyor yada whatsapa girince en düşüğe getiriyor inşalla s10 plus ta da vardır
  • GLOCK-19 kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam iyi dileğiniz için :)

• https://www.youtube.com/user/JerryRigEverything/videos şu eleman incelese keşke bir herşeyi ortaya çıkar birde note 9 daki gibi sıvılı gibi olan soğutma varmı acaba
  • Bende verdim bir s10+ ön siparişi. Anladığım kadarıyla online satın alanların kulaklık için başvurmaları gerekmiyor.

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Hsnyksr

Hocam cihaz kutudan ekran jelatiniyle çıkıyor
    Merhaba bir kaç kişi daha söyledi bunu. Kutunun içinden çıkan hali normal yeni telefonlarda ekranda yer alan koruyucu değil mi? Yani kullanılabilir bir jelatin olduğunu neye göre söylüyorsunuz? İzlediğim tüm incelemelerde de kutu açılımı yapan kişi o koruyucuyu hep söküyor.
  • GLOCK-19 kullanıcısına yanıt
    Ayarlar bolumunde kapatma secenegi var. Ust tarafi serce parmak boyutunda karartiyor.

• Arkadaşlar merhaba, hepsiburada süper hızlı seçeneği ile Pazar günü teslim ediyor. Samsung online’dan bir farkı var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • logpug33 L kullanıcısına yanıt
    Pie ile S9'a da geldi o özellik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heimdall..

Note 9 konusunda çok konuşulmuştu devamını burda getirelim

Samsungun deneyim mağazalarında Bağdat caddesi ve Emaar square geçerli..

Note 9 u olan arkadaşlar (S10+) olan modele geçmek istiyorlarsa telefonda herhangi bir sıkıntı yoksa

5900 TL takas bedeli ile 1600 tl ödeyerek s10+ Plus a çok uyguna geçebilirler ayrıyetten

ear buds ta hediye

Ben note 9 u 5800 e almıştım 100 TL kar ile 4 ay kullanıp sattım diyebilirim

düşünüyorsanız fırsatı kaçırmayın
    Bunu izmirde yapan var mıdır..ve her note 9 için mi geçerli bu fiyat.bende 5 aylık temiz 128gb lığı var çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hsnyksr

Bugün emaar samsung bayisine s10 plus bakmak için gitmiştim.s9 plusımı 3900e sayıp kalanını 6 eşit taksitle alabileceğimi öğrenince düşünmeden aldım.kulaklık hediyeside var bu arada.s9 plustan geçmek isteyen varsa telefonu satmakla uğraşmayın direk eskiyi getir yeniyi götür kampanyasından değiştirin.cihazlar 2 hafta sonra gelecekmiş
    Yuh yani 3600 TL Mi vereceksin ek olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: logpug33

aklınız varsa buyrun alın 5g li modeli

(samsung türkiyeye getirmeyecek yok 5 g ye 2020 de geçecekmişiz biraz zor geçeriz kore bile bu senenin sonunda başlatacak hadi geçtik diyelim eline ne geçti 5 g ile bide kameralar falan iyi özellik evet ama (siz kimsiniz de insanlardaki akıl varlığını sorgulayabiliyorsunuz acaba sanki arada 5 tl var gibi aradaki fiyat farkı dolarla bile fazla ki 5 leçarpıp tl ye çevir vergi ekle bir telefon parası olacak fark ) tartışma yersizdir türkiyeye gelmeyecek nokta .
    Sen kimsin lamer, cihaz gelecek iki ay sonra. Boş yapma ilerle.

• Heimdall.. kullanıcısına yanıt
    Bana göre note 9 daha iyi , bana daha çok yarar.

Note serisi ayrı bir güzel

• CoMMaNDeRCX kullanıcısına yanıt
    Aynen aynen çıkınca varsa paran alırsın şayet çıkarda ihtiyaç duyarsam bende alırım bu alacağım da yedek tel olarak durur

• CoMMaNDeRCX kullanıcısına yanıt
    Daha fazlasını sen Note 9 ile Note 10'u takas yaparken vereceksin. Hele bir de OTV zammı yürürlüğe girsin de, bir de onu gör. Bir sen, bir smart bitmediniz gitti. Hele smart tam facia. Note9 konusunu açmış ama ilk zamanlar telefonu yerden yere vuruyordu. Şimdi ise degismeyin de degismeyin diye söyleyip duruyor.

• superegoid S kullanıcısına yanıt
    İyi günler, benimde elimde nokta hatasız 5 6 aylık s9+ var note 9 ile takas yapmak istiyorum kutusu faturası herşey dahil takas yapıcak olan varsa izmirdeyim pm atabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.