Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler s10e alınırmı çok mu eksiği var s10 dan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2-3 ay sabret 10e verdigin paraya s10+ alirsin acele etme bence:))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vallahi bana da beyaz kadınsı geldi yeşil aldım bende

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkes S10+ alıyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCbn

Herkes S10+ alıyor sanırım.
    Konunun başından beri varım henüz S10+'dan başka alanı görmedim. Bence mantıklı olanı da bu.
  • yldrm000 Y kullanıcısına yanıt
    shop.samsung.com/tr den yapı kredi müşterisi iseniz 6 taksit faizsiz alabilirsiniz.
  • FurkanCbn kullanıcısına yanıt
    Ben s10 alacağım. Hem boyutu iyi hem deliği küçük

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCbn

Herkes S10+ alıyor sanırım.
    Ben S10 aldım

@GLOCK-19 hocam neden mantıklı olan sadece S10+?

• Arkadaşlar cihazı bu akşam vatan bilgisayarda test etme imkanım oldu elle tutuşu cihaz ergonomisi çok güzel fakat birçok inceleme izledim hemen hemen kimsenin değinmediği ama bence çok büyük kullanım zorluğu Güç tuşu bayağı bir yüksekte telefonu elinize aldığınız zaman açmak için biraz zorlanıyorsunuz o yönden tuş ergonomisi kötü Diğer taraftan ekran Gerçekten çok başarılı gerçek bir tam ekran deneyimi yaşıyorsunuz ama ben kameranın ekranın içinde olmasına tam ısınamadım eğer bir aksilik olmaz ise haftaya Note 9 cihazımdan geçiş yapacağım biraz düşünmüyor da değilim
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• CoMMaNDeRCX kullanıcısına yanıt
    aklınız varsa buyrun alın 5g li modeli

(samsung türkiyeye getirmeyecek yok 5 g ye 2020 de geçecekmişiz biraz zor geçeriz kore bile bu senenin sonunda başlatacak hadi geçtik diyelim eline ne geçti 5 g ile bide kameralar falan iyi özellik evet ama (siz kimsiniz de insanlardaki akıl varlığını sorgulayabiliyorsunuz acaba sanki arada 5 tl var gibi aradaki fiyat farkı dolarla bile fazla ki 5 leçarpıp tl ye çevir vergi ekle bir telefon parası olacak fark ) tartışma yersizdir türkiyeye gelmeyecek nokta .
  • xTheXx X kullanıcısına yanıt
    Öncelikle kamera ve bataryasından dolayı aradaki 900 TL farka S10+ almaya değer diye düşünüyorum.
    Ekran boyutuna gelecek olursak benim gibi büyük ekran sevenler için tüm donanımı aynı olsa bile sırf büyük ekran diye o farkı verirdim.
  • Bir diğer taraftan buds kulaklık kampanyası için başvuru şekli sinir bozucu Mesela ben cihaz aldım 2 tane birini satmak istiyorum ama kulaklığı vermek istemiyorum Samsung bunun önüne geçmiş şu şekilde, kulaklık kampanyasına başvurabilmek için Satın almış olduğunuz cihazın içerisine kampanya zamanı uygulaması indirilecek Bu uygulamanın içerisinde satın alınan Telefonun imeisi otomatik olarak kopyalanıyor ve bu şekilde kampanyaya katılınabiliyor yani başka bir cihazdan bu kampanyaya katılım maalesef olmuyor

• Hepsiburada veya n11 gibi sitelerden Samsung Turkiye saticisindan alinca o uygulamaya gerek yok diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ENDERES-5441

Arkadaşlar cihazı bu akşam vatan bilgisayarda test etme imkanım oldu elle tutuşu cihaz ergonomisi çok güzel fakat birçok inceleme izledim hemen hemen kimsenin değinmediği ama bence çok büyük kullanım zorluğu Güç tuşu bayağı bir yüksekte telefonu elinize aldığınız zaman açmak için biraz zorlanıyorsunuz o yönden tuş ergonomisi kötü Diğer taraftan ekran Gerçekten çok başarılı gerçek bir tam ekran deneyimi yaşıyorsunuz ama ben kameranın ekranın içinde olmasına tam ısınamadım eğer bir aksilik olmaz ise haftaya Note 9 cihazımdan geçiş yapacağım biraz düşünmüyor da değilim

hocam güç tuşuna basmadan direk ekran içi parmak okuyucu çalışıyor mu ?
    yani uyandırmadan paramk izi ile açalım böylelikle güç tuşuna basmaya gerek kalmaz yada 3d home tuşu falan yok mu benim bulunduğum bölgede yok s10 bakamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• GLOCK-19 kullanıcısına yanıt
    Batarya konusunda haklısın. Kamerada fark sadece önde var. Oda bana göre eksi. Çünkü ekranda delik büyük. Ekran da 6.1 benim için yeterli.

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    İncelemelerde ekran kapalıyken de açıyor tuş kilidini.

• suleyman.ozek kullanıcısına yanıt
    Samsung deneyim mağzalarında böyle ama samsung shopları bilmiyorum.

• Uzadıkça çirkinleşiyor güzelim cihazlar.
  • saydam330 S kullanıcısına yanıt
    Yarın ben de deneyim mağazasına gidip bir şansımı deniyim. 👍🏻

• quote:

Orijinalden alıntı: GLOCK-19

Öncelikle kamera ve bataryasından dolayı aradaki 900 TL farka S10+ almaya değer diye düşünüyorum.
    Ekran boyutuna gelecek olursak benim gibi büyük ekran sevenler için tüm donanımı aynı olsa bile sırf büyük ekran diye o farkı verirdim.
    Anladım hocam. Yanlış anlamayın niyetim size karşı muhalefet olmak değil... Hocam bende almadan önce bayağı bir tartıp düşündüm. Maksat aradaki 900 lira farkı verip vermesem mi değil acaba hangisi beni kullanırken zorlamaz, hangisi bana daha çok hitap eder amaç buydu.

Çok detaylı karşılaştırmalar yaptım...
    Önce telefonların gerçek boyutlarını karşılaştırabileceğimhttps://phonesized.com/tr/ bu siteden S9+ ile S10 karşılaştırmasını yaptım. Neden S9+ ile karşılaştırdım? Çünkü kullandığım bir telefondu ve ekran boyutu/kasası bana göre çok büyüktü. 6.2 inç ekranı vardı S9+'ın. Kasa yapısı çok geniş olduğu için elde kavraması zor ve taşımasıda sıkıntılıydı... S10' a bakarsak 6.1 inç yani S9+ ile ekran genişliği olarak neredeyse aynı ama kasa yapısı muazzam olduğu için elde kavrama ve taşınması çok daha iyi olacaktır. S10 bildiğiniz ekranın telefonu var olmuş ..
    Batarya kapasitesini de S9+ ile kıyasladım. S9+'ın bataryası 3500mAh. 10nm. işlemcisi ile bana gayet yetiyordu. S10' unda bataryası 3400mAh. ve 8 nm işlemci ile yine hemen hemen S9+ ile aynı süreleri verecektir... Bu kıyaslamalarla S10'un ekran büyüklüğünün herkes için epey büyük ve bataryasınında epey yeterli olacağından şüphem olmadı... Ayrıca hem ekran seviyesinin yeterliliği hemde taşınabilirlik ve kullanım kolaylığı açısından S10'un S10+'tan çok daha iyi seviyede olduğunu yinehttps://phonesized.com/tr/ bu siteden anlayabilirsiniz... Ekran yeterliliği derken ekranın köşesinde tek bir delik olacağı için kullanım alanının daha ideal olacağını anlatmak istedim.
    Gelelim ön kameraya.. Yukardada belirttiğim gibi çift ön kamera deliğini beğenmedim. Gereksiz uzun duruyor. Bence çift ön kameraya da gerek yok hani ama tercih edene de saygım sonsuz. Benim gözüme batıyor ekrandaki uzun delik. O yüzden S10 ekranı ideal duruyor...
    Neyse aslında vurgulamak istediğim şey size göre en mantıklı olanı başkasına göre mantıksız gelebilir yani. Benim yazdıklarımda size mantıksız gelebilir
    S10 veya S10+, S10E alacak ya da alana herkese şimdiden hayırlı olsun demek düşer bana. Hepsi de çok iyi cihaz. Hepsi de kişinin kendisine göre mantıklı seçenekler.. Herkes iyi günlerde kullansınlar :)

Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xTheXx -- 24 Şubat 2019; 0:48:4 >

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.