Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.513
Cevap
327
Favori
1.700.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben hep siyah almaya özen gösteririm. Bir S3 almıştım beyaz sonra siyahı çıkmıştı on numara duruyordu. O gün bugündür siyah alma takıntım var. Ağır bir renk. Bana karizma geliyor. Tabii zevkler ve renkler tartışılmaz. Şu an siyah Note 9 kullanıyorum, ekran filmi almaya gittiğim telefoncu, keşke pembesini alsaydın dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GLOCK-19

Yanılmıyorsam tek bir sefer kullanmak zorundasınız indirim kodunu.
    Sepetinizde birden fazla ürün olsada farketmez.

Ayrıca Note 9 ile arasında kaldım demişsiniz. Yani bariz şekilde S10+ alınmalı imkanınız varsa kesinlikle S10+ alın.

Alıntıları Göster
    +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Ona bakarsanız bu ülkede yaşayanların hepsini akıl hastanesine yollamak lazım. Her şeyin fiyatı yüksek. Geçen bir bakkal 25krş'lık tane sakızı günde ortalama 250 adet satıyordum şimdi ortalama 35 adet satıyorum dedi. İnsanların alım gücü de kalmadı. Kalanlar da alıyor işte.
    Evet malesef durum söylediğin gibi elinde samsung s10plus olupta benim durumum kotu ekonomi söyle boyle diyenlerde pek samimi gelmiyor. Asgari ucretliysede dedigim gibi akil hastasidir zaten o paraya s10 aldigina gore.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FurkanCbn kullanıcısına yanıt
    Samsung Shopta, 750TL çek + Kulaklık hediyesi var hocam ama nakit alırsanız. 6 ay vade ile alırsanız, Dıgıturk paketi, cihaz değişimi yaparsanız bunların yanında yine kulaklık hediyesi var. O kulaklık hediyesi her daim var yani. Kulaklık sınırlı sayıda ama.
  • Taheed1986 kullanıcısına yanıt
    Ayağını yorganına göre uzat diye atasözümüz çok yerindedir. Ancak basit bir telefon almak içinde insanlar 5-6 ay çalışmamalı. İnsanların alım gücü düşürülmemeli. Avrupada ekmek alır gibi düşünmeden alabiliyorsunuz. Niye bizler çok çalışmak zorundayız bir ürün alabilmek için?
  • quote:

Samsung Shopta, 750TL çek + Kulaklık hediyesi var hocam ama nakit alırsanız. 6 ay vade ile alırsanız, Dıgıturk paketi, cihaz değişimi yaparsanız bunların yanında yine kulaklık hediyesi var. O kulaklık hediyesi her daim var yani. Kulaklık sınırlı sayıda ama.
    Hocam bence Samsung shopdan satın alıp 750 TL'lik kısıtlı ve gereksiz alış veriş yapacağınıza hepsiburada.com dan 600 TL'lik çekle telefon alırım daha iyi. Neden mi? Binlerce ürün var her istediğimi alabilirim veya 600 TL'lik çeki 500 TL'ye çok rahat satabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GLOCK-19 -- 23 Şubat 2019; 21:44:25 >
  • GLOCK-19 kullanıcısına yanıt
    Doğru tabii ama siz Samnug Shop'tan bahsettiğiniz için onları şartlarını yazdım sadece.
    Ben de hatlar koptu hocam. Başka bir arkadaşımız demiş. Ayrıca Samsung shop dememiş Online shop demiş.
  • S10 5g yi alin verdiginiz paraya degsin onde 3 arkada 4 kamera var 6.7 inch

• quote:

Orijinalden alıntı: isoq2

Şu an s8+ plus kullanmaktayım. Değişim kampanyası eski telefonu 2800TL'ye sayıyor. Geriye kalan 4700TL ve şimdi yanında verilen hediyeler ile birlikte s10+ cok mantıklı oluyor almamak için kendimi zor tutuyorum.
    Aslında dahada düşücek beklemek lazım

Cevabiniz icin Teşekkürler,
    kararsız kalmamın nedeni S serilerinin problemli olmasi ve ekrandaki kamera görüntüsüydü ama ayarlardan kapaniyormuş o siyahlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fundalinau -- 23 Şubat 2019; 22:13:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX

S10 5g yi alin verdiginiz paraya degsin onde 3 arkada 4 kamera var 6.7 inch

Olmayan şebekenin telefonuna neden para verilsin ki? Zaten sadece bazı ülkelerde satışa çıkıyor diye biliyorum, bize gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 23 Şubat 2019; 22:1:27 >

• Bu arada millet yurt dışında patır patır 512 GB, hatta 1 TB seramik model siparişi veriyor. Adamların 1 aylık maaşı, ne olacak.
  • CoMMaNDeRCX kullanıcısına yanıt
    5G hadi neyse diyeceğim de bu kamera farkı niye var ki? Zaten CPU ve GPU'lar hep farklı oluyor. Hadi ona alıştık. Benzer durum S3'te de vardı. Avrupa modelleri 1GB RAM'e sahipti. ABD versiyonu 2GB RAM. Sonradan öğrendiğim için acayip morelim bozulmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Olmayan şebekenin telefonuna neden para verilsin ki? Zaten sadece bazı ülkelerde satışa çıkıyor diye biliyorum, bize gelmez.

Alıntıları Göster
    Neden verilmesin. Zirt pirt telmi degistirecen. Gelecek senenin telini simdiden alacaksin. Arti olarak onde ve arkada fazladan tof kameralar var ve daha buyuk ekran daha büyük batarya var.
  • Arkadaşlar kulaklık hediyesini almak için hangi uygulamayı yüklememiz gerekiyor acaba? Teşekkürler.

• Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

Evet kamerada kapaniyormus. Tamam s9 a benziyor biraz ama olsun

• 6 ay çok az

• CoMMaNDeRCX kullanıcısına yanıt
    Çok fark varmış gerçekten hocam yahu. Ben önce biraz şaka maka zannettim ama bu nedir böyle. Resmen bir sonraki senenin telefonunu, şirket orada şimdiden satıyor. Utanmasalar SD 865 olsa onla satacaklar.
  • quote:

5G hadi neyse diyeceğim de bu kamera farkı niye var ki? Zaten CPU ve GPU'lar hep farklı oluyor. Hadi ona alıştık. Benzer durum S3'te de vardı. Avrupa modelleri 1GB RAM'e sahipti. ABD versiyonu 2GB RAM. Sonradan öğrendiğim için acayip morelim bozulmuştu.
    Farklar kamera farki var ekran 6.7 inch batarya 400 amper daha fazla arti 5 g. Buyuk ihtimal note 10 s10 5 g nin kalemlisi olacak.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.