Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 Lite [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.254
Cevap
56
Favori
356.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bataryasi cok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğrudur, bakmamıştım.

• Arkadaşlar s10 lite ve s10e arasında kaldım, eşim için düşünüyorum. Ne dersiniz? Sanırım s10 lite'ın kamerası daha iyi gibi ama telefon çok büyük görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mthan -- 26 Mart 2020; 1:3:41 >
  • Mthan kullanıcısına yanıt
    Her iki telefon sosyal medya için çok yeterli fotoğraflar çekiyor olacaktır ve vereceğiniz karar bence sadece ekran boyutuyla ilgili.

iPhone X gibi tek elle rahat bir kullanım deneyimi arıyorsanız S10e alın.

Yayla gibi bir ekranda dizi, oyun, instagram deneyimi içinse S10 lite tercih edin, bu konuda kendim çok memnunum.

Konuda bahsi geçen ekran sıkıntısını yaşayan arkadaş benim ondan ricam, telefona sim kart takmadan önce karanlık bir odada ekranı tüm parlaklık seviyelerinde inceleyin. Onun dışında S serisi bir telefon için her ikisinin de fiyatları şuan çok uygun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Note10 lite ile aralarında ne tür farklar var acaba? İlk günlerde s10 lite yaklaşık 500 tl fazlayken fark kapandı.

• En büyük fark işlemci ve ekranın HDR10 olması ve olmaması. Donanım olarak S10 Lite daha üstün

• a.celik A kullanıcısına yanıt
    Note 10 lite kalem odaklı bir cihaz. S10 lite ise işlemci. Tabii şu anlam da çıkmasın, note 10 lite modelinin işlemcisi kötü değil kesinlikle. Ama s10 lite'ın işlemcisi açık ara daha iyi. Batarya olarak iki cihaz da üzmez. Yalnız bir gözlemim, note 10 lite'ın şuan daha hızlı güncelleme alıyor oluşu. Ileride nasıl olur bilinmez tabii. Kalem ihtiyacınız varsa bence güzel bir alternatif.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chengineer -- 26 Mart 2020; 10:14:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mthan kullanıcısına yanıt
    S10e'nin kamerası daha iyi. S10 Lite'ın da bataryası daha iyi. Ü

• Madem Samsung Servis ekran sorununa "normal" diyor, o halde garantili samsung almak enayilik.

• Az önce telefonun uzun kullanım incelemesine denk geldim, hintli dostlar bu işi biliyor.
    Yazarak anlatmaya çalıştığım anormalliği canlı izleyebilirsiniz.

[ 13:40 dan itibaren ]

https://www.youtube.com/watch?v=hwAeq7SYFN0&feature=youtu.be&t=819

süper amoled "plus" ekranlar RGB dizilimine sahip paneller olduğu için bu problem varmış ve bununla yaşamayı öğrenmelisiniz diye anlatıyor.

Bir başka şikayet sayfasında da samsungcular bu anormalliğin mart güncellemesiyle çözüleceğini yazmışlar, ne kadar inanılır bilemiyorum.

Vidyoyu 13:40 dan itibaren izleyince sıkıntımı tarif etmekte nasıl zorlandığımı daha iyi anlayacaksınız : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-577054EF9 -- 26 Mart 2020; 14:53:46 >

• Ben de hintli bir kullanıcının yorumunu okudum adam 2 kere değişmiş yenisinde de varmış bu sorun. Vay arkadaş alayım dedim killandim bu durumdan az parada değil. Valla en iyisi garantisiz almak sanırım en azından uygun olur.

• S10 Lite a güncelleme beklerken s10e s10 ve s10 plus a aynı anda oneui 2.1 versiyonu ve Nisan güvenlik yamasını içeren güncelleme geldi. Buradan da anlıyoruz ki S10 serisi ile S10 Lite arasında sadece isim benzerliği var. S10 Lite malesef ölü doğmuştur. Almayı düşünen arkadaşların bilgisi olsun. Durum şimdilik böyle.

• brave353 kullanıcısına yanıt
    Her zaman amiral gemisi cihazlara daha oncelik verilir guncellemede.

• S10e amiral gemisi mi

• Kutudan çıkan adaptör 25 mi 45 watt mı?
  • 25

• Samsun exynos (kendi islemcisi) versiyonuna daha hizi daha fazla guncelleme veriyor. Snapdragonlara sanirim buyuk guncellemeler haric pek guncelleme yapmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Samsun exynos (kendi islemcisi) versiyonuna daha hizi daha fazla guncelleme veriyor. Snapdragonlara sanirim buyuk guncellemeler haric pek guncelleme yapmiyor
    Snapdragon işlemci konusunda samsunga baskı var dünya geneli.peh haz etmiyorlar bu durumdan sanırım.aslında samsung snapdragonu satın alsa daha hayırlı kendileri için.

• quote:

Orijinalden alıntı: brave353

25
    45watt ı destekliyor ama ek para istiyor o zaman samsung. Epey pahalı 45 watt civarları adaptörler, 25 lik yeter o zaman.
  • M.Parolo kullanıcısına yanıt
    şuan s10 serisine gelen one ui 2.1 ile bütün programlarını güncellemiş. samsung klavye samsung dosya yöneticisi galeri uygulaması. hepsi sürümleri güncellenmiş. biz daha hala kasım ocak versiyonları ile kullanıyoruz. one ui 2.1 bize gelirse güncellemiş olacağız.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.