Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 Lite [ANA KONU] (357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.254
Cevap
56
Favori
356.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pazartesi aksilik olmazsa özellikle boyut sebebiyle benim için ideal olan ve biraz da iosu merak etmem sebebiyle iPhone 11 pro cihaza geçiş yapacağım. daha sonra s10 lite mavi cihazımı satışa çıkaracağım.

29 Mayıs 2020 amazondan alındı. kutusu, faturası, kulaklığı, orjinal 25watt sarj aleti ve kablosu mevcuttur. yani hiçbir eksiği yoktur kitapciklarina kadar mevcuttur. 1 ay önce samsung servisinde batarya, şarj adaptörü ve kablosu yenilenmiştir. kasa temizliği 0 ayarındadır kilifsiz jelatinsiz kullanılmadı. herhangi bir kusuru yoktur. alan kişi 0 ayarinda bir s10 lite sahibi olacaktır.

bu cihazi araştırırken yolu bu foruma düşen ve ilgilenen olursa diye sari siteden önce buradan bildirmek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakogg -- 26 Haziran 2022; 4:24:34 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yakogg Y kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam S10 Lite ler 2 seneyi geçti ufaktan değişimler başladı bende Iphone alsam 12 veya 13 promax alırdım muhtemelen ama hayatta o paraları vermem o yüzden benim için İPhone lar hayal su anki şartlar ile..
    Bakalım Ios tan memnun kalacakmisiniz deneyimlerinizi beklerim..

• SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    tabi ki hocam. 2 yıldır baya güzel yardımlaştik cihazla ilgili teşekkür ederim hersey icin.

• Bende teşekkür ederim..

• Arkadaşlar iPhone 11pro Max 64 cihazımı satıp malum hayat şartları yüzünden daha makul cihaza geçmek zorunda kaldım daha önce S10plus kullandım ama şimdi s10 lıte geçiş yapasım var yani garantili 2. El de işlemcisini göz önüne alacak olursak lıte bana daha mantıklı geldi birde nette gördüğüm kadarıyla S serisi android 13 almayacakmış lıte modelleri hariç yazıyor du siz değerli kullanıcılar olarak bilgilerinizi ve önerileriniz önemsiyorum uzun oldu ama kusura bakmayın derdimi anlatmak istedim birde yine garantili 2. El olarak aynı fiyata S10plus var sizce hangisini alsam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Özellikle merak ediyorum deneyimini apple ile çünkü ben bir kumar daha oynayıp s22 almıştım sen apple aldın bakalım yorumun ne olacak.Hayırlı olsun 👋

• ysnozcn24 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim simdi aldim cihazı kurulumu yapıyorum. küçük cihaz fetisizmi olustu bende s10 lite yüzünden ve bunun boyutu mükemmel. kullanici deneyimini en az 1 hafta kullandıktan sonra yaparım hocam.

bildirim paneli androidde daha guzel, pratik. bildirim geldiginde acmazsaniz yukarıda herhangi bir bildirim isareti olmuyor ve bildirimi unutabiliyorsunuz. ancak bildirim panelini tekrar açtığınızda görüyorsunuz mevcut bildirimleri bu kötü. ayrica wifi ve bt i tamamen kapatıp acmak icin ayarlara gidip oradan kapamak gerekiyor bu da kullanışsız. onun disinda olumsuz birsey suanlik yok. performans olarak yakinlar s10 lite ile fakat ios de gecisler ve anismasyonlar biraz daha akici ve goze hitap ediyor, androidde bunlar biraz daha sert.

• s10 lite'in kamerasi özellikle gcamde 11 serisinden cok daha iyi sonuclar veriyor tüm kameralarda. video olarak iphone tabiiki üstün. tüm kameralarda 4/60 cekip, bunu yaparken de eis ve hdr i da aktif tutabiliyor. malum s10 lite 4/60 da sadece ois i kullanabiliyor o da mekanik birsey zaten istesen de kapatamazsin. kamera benim icin onemli bir kalem olsaydi fotoğraf kısmında üzerdi çektiği resimleri begenmiyorum. ön kamera nispeten daha yakin s10 lite a. 11 proya gecmemdeki en önemli sebep olan boyut konusunda cok memnunum bu cihazdan. bir daha alacagim max. telefon boyutu iphone 12 boyutu olur. bazen s10 lite i elime aldığımda telefon degil tablet demenin daha uygun olduğunu düşünüyorum. sarj olarak bu cihazin pil sağlığı 85 ve 2 yıl 3 aylik bir cihaz. kullanima bagli olarak %100 den %20e kadar 18-22 saat dayanıyor ve 7 saat civari ekran süresi veriyor. henuz hic 0 a kadar kullanmadim. sanırım 26 saate 8 saat ekran suresi verirdi ortalama olarak. sarj olarak beklentimin üzerinde acikcasi. zaten 11 pro sarj performansı olarak duz 11 ve duz 12 den daha başarılı bir cihaz. ileride bataryayi yenilediğimde s10 lite i aratmayacagini düşünüyorum. onun dışında memnunum 11 prodan, bir sıkıntım yok ama aod i cok kullanışlı bulurdum bu cihazda da aramiyor degilim. bildirim paneli androidde daha pratik. uygulama açılış hizlari s10 lite ile cok benzer olsa da ios uygulamalar arasinda hizli gecislerde daha akici. en son uygulamalar kısmını istediginiz kadar hizli kullanin bir gecikme yada takilma olmuyor, android de özellikle bu kisimdan muzdariptim. ekran tepkisi de bir miktar daha hizli ios da fakat bunlar standart kullanicinin farketmeyecegi detaylar. s10 lite da performansı konusunda oldukca iyi bir cihaz android icerisinde. ekrandan geri gelmek istediğinizde ios da sadece soldan cekerek gelebiliyorsunuz sag kisim bu konuda islevsiz. samsungda iki tarafı da bunun icin kullanabilmek daha kullanisliydi. iphone fotoğraf galerisi kullanışsız ve karışık geliyor bana samsung galeri düz, sade daha pratikti. samsungdaki link sharing uygulamasini ben sık kullanirdim ve severdim onu da ariyorum. iphone da da benzeri birsey var fakat icloud sahibi olmak gerekiyor, cihaz 256gb olduğu icin gerek duymadim. alternatif bir program bulacağız artık. şimdilik aklima gelenler bunlar. boyutunu dert etmeyen kisiler icin s10 lite rahat 2 yil daha kullanilabilecek gayet başarılı bir cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakogg -- 7 Ağustos 2022; 0:8:42 >

İspanya için Temmuz güncellemesi geldi..

bize gelmedi yakin arkadasima satıyorum s10 lite i bakalim o ne kadar süre kullanacak boyuta falan takilan birisi değildir.

Hayırlısı 2 sene daha sıkıntısız kullanılır bence..

bataryasi sıfır hocam 3 sene rahat kullanır.

selam hocam nasil gidiyor s22 ile memnun musun?

• Selam arkadaslar s10 lite i sattigim arkadasim görüşme ses kaydi icin rom degisikligi istiyor onu yapacagiz önümüzdeki haftasonu. iki romda bu özellik mevcuttu diye hatirliyorum hangisini tavsiye edersiniz?

Selam 👋
    Nedense bildirimin gelmedi geç yazıyor isem kusura bakma
    S22 ile güzel gidiyor forumda bir pil yetersizliği muhabbeti konuşuluyor olsada bana çok güzel yetiyor.
    Birkaç sorunum vardı ama güncellemelerle çözüldü
    Sevdim küçük boyutlu ve çok yetenekli bir telefon 👋
    Sende nasıl durumlar apple ile

selam hocam memnunum ben de. kamera olarak gcamli s10 lite i aratıyor 11 pro. fotoğraf performansi ortalama geliyor bana. dun s10 lite i sattigim arkadasla bulustuk hemen birkac foto cektim onunla :) onun dışında memnunum. pil performansi oldukça iyi cok yogun kullanimda 22-24 saat gidiyor, ortalama kullanimda 30 saat civari gidiyor %85 batarya ile. seneye bataryayı yenilerim o zaman s10 lite a göre baya fazla gider. boyutu mükemmel zaten tam benlik. ama ben iphone a gecip android coptur diyen tayfadan degilim yazilim olarak samsung da oldukca iyi bu da, arada büyük fark yok. 3. parti uygulamalarda bug daha az bu tarafta bildirim sorunu vs. olmuyor. ama kullanışlılık olarak androidi daha başarılı buluyorum, daha pratik bence. bu tarafta gezerken navigasyon hareketleri daha başarılı. seri kullanimda daha iyi, ios telefonu seri kullanan biriysen. sonuc olarak %50-50 diyebilirim benim icin iki taraf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakogg -- 15 Ağustos 2022; 16:33:39 >
    bu bahsettiğim sarj degerleri %20 civarina kadar indiğinde gerçekleşiyor bu arada 15 in altina hiç indirmedim şarjı. iphonedan beklemediğim bir sarj performansına sahip cihaz buna şaşırıyorum acikcasi.

Valla bende şarj konusunda apple başarılı buluyorum bir arkadışımın iphone 13 üne bakmıştım 100 den 6 ya düşmüş şarj ve 11 saate yakın ekran süresi vardı inanamadım.
    Bende samsung kullanıyorum ama apple da seviyorum bi tık apple daha çok beğeniyoda olabilirim s22 kullanma sebebim 3x kamera ve 120 hz
    Gidip pro serisi alsam fiyat neredeyse iki katıydı o yüzden s22 tercih ettim👋
    Bir sonraki telefonum apple ona garanti verebilirim senin yukarıda bahsettiğin akıcılık ve sorunsuzluktan dolayı.

13 serisi sarj olarak cok iyi biliyoru hocam. denemek lazım iki tarafi da 11 yil android kullandim ciktigindan bu yana değişiklik iyi oldu sıkılmıştım. aklimda s21 vardi fiyati uygun diye ama ayni telefonun küçüğünü almis olacaktim mantikli gelmedi.

• 
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.