Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 Lite [ANA KONU] (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.254
Cevap
56
Favori
355.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • normal klavye mouse tak onlarla da oynarsın ki bu kadar para vermeye gerek yok.

usb hub+ usb klavye+ usb mouse
  • Arkadaşlar iyi forumlar, aylardır uğrayamadım buraya :)

Benim ekranda hala telefonun üstündeki jelatin var ama artık bi ekran koruyucu takmamın zamanı geldi. Var mıdır bi ekran koruyucu öneriniz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Emrecan3321 E kullanıcısına yanıt
    Amoled saver diye yazılım var. Onu kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Popcorner

Arkadaşlar iyi forumlar, aylardır uğrayamadım buraya :)

Benim ekranda hala telefonun üstündeki jelatin var ama artık bi ekran koruyucu takmamın zamanı geldi. Var mıdır bi ekran koruyucu öneriniz ?
    https://www.mobilcadde.com/dafoni-samsung-galaxy-s10-lite-nano-glass-premium-cam-ekran-koruyucu-123025
  • Merhaba arkadaşlar , daha önce yazmıştım. Daha bir ay olmadan telefonun kamerası ve flashı açılmaz oldu. Uzun süredir İphone kullanıyordum , ilk android deneyimimde böyle bir problemle hem de daha 1 ay dolmadan karşılaşmak canımı sıktı. Cumartesi günü garantiye gönderdim ve yenisiyle değişilmesini talep ettim. Bakalım ne olacak.
  • Arkadaşlar merhaba Samsung galeri uygulamasında onedrive ile eşitleme kullanan varsa 20 gündür Microsoft onedrive ile eşitleme sorunu yaşıyorum sizde durum nasıl aynı sorunu yaşayan varmıdır
    Samsung Galaxy S10 Lite [ANA KONU]

• One ui 2.5 ile gelen güzel bir özellik Erişebilirlik - Etlikileşim ve Yetenek - Yardım Menüsü bunu açarsanız ekranda iPhone assitive touch gibi ekrana bir simge geliyor burdan ekran kilitleme dahil birçok kısayolu ekleyebilirsiniz.

• serkanky kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ama bu daha öncede vardı..

• quote:

Orijinalden alıntı: SERKAN BEY

Teşekkürler ama bu daha öncede vardı..
    Sizin dediğiniz edge panelleri olabilir mi? Bu özellik YouTube da one ui 2.5 ile geldiği söyleniyor.

• Çıldıracağım bu amazon prime girip çıktıktan sonra ekranda pop UP şeklinde bir ekrana sığdır butonu beliriyor gitmiyor ne yaparsam hiç bir bilgi yok hakkında nerden kapatılır yardım lütfen

• wasabi340 W kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de vardı o, uygulamayı sildim telefonu yeniden başlattım öyle gitti. Prime nedense videolarda hata veriyor bende telefonda.

• unsal28 kullanıcısına yanıt
    Bu markayı ve Zore marka ürünleri çok fazla kötülemişler hemen kırılıyor vs. diye. Bir de ben Spigen kılıf kullanıyorum şu ekranın kenarlarına kadar geleninden , camı engeller mi?

• harunurgen H kullanıcısına yanıt
    1 hafta içinde onedrive 2-3 kez güncelleme aldı
  • JaCKiE_BrOwN kullanıcısına yanıt
    Aynen çok kez güncelleme aldı onedrive ve sorun düzeldi şuanda veriler eşitleniyor problem kalmadı teşekkürler

• Hocam sizde de video oynatmada sorun var mı? Prime videoda.

• 60fps 9:16 geniş açı video çekemiyor telefon 30fps de geniş açı var 60da yok ne garip.

• 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.