Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 Lite [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.247
Cevap
56
Favori
355.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kutudan 3.5 mm jack donusturucu cikiyor mu?kulaklik ile kullanim ve hoparlor tecrubelerinizi paylasir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • korsallar kullanıcısına yanıt
    Hayır çıkmıyor.
    Samsung'un kendi dönüştürücüsünü bulamadım. Forumda note10cular Baseus marka dönüştürücü önermişler onu ısmarladım, ses kalitesi çok güzel veriyor ama kısık seste alttan alttan statik ses gibi bir gürültüsü var başta alışamadım.

Kablosuz olarak airpod kullanıyorum ve sorunsuz çalışıyor, bu telefon vesilesiyle dolby atmos özelliği ile tanışmış oldum ve müzik sunumuna bayıldım.

Hoparlör mono, tek ses çıkışı var yeterince yüksek sesli, vidyo izlerken keşke stereo olsaydı diye aramadım. Film izleyeceksem kulaklık takıyorum.

• Arkadaşlar merhaba bu cihazda cam gorillaglass 3 + en ufak bir düşmede kırılır mı ön cam koruyucular bu noktada işe yarıyor mu? Tecrübesi olanlar paylaşabilirse sevinirim.

• S10 Lite da şuan ocak güncellemesi bulunuyor. S10 serisi ise one ui 2.1 ile birlikte nisan güncellemesi aldı. Bunun bir nedeni olmalı diye biraz araştırma yaptım. Sonuç olarak S10 Lite aslında piyasaya A91 modeli olarak sürülecekken ismi S10 Lite olarak değiştirilmiş. Bu yüzden güncelleme sıklığı A70 den farklı olmayacak. Almayı düşünen arkadaşlara daha uygun fiyatlı olan A71 modelini öneririm. Benim düşüncem bu şekilde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brave353 -- 29 Mart 2020; 11:28:37 >
  • brave353 kullanıcısına yanıt
    A91 olsa üst model olurdu. Çünkü A90 Üst model. Hem 5G destekliyor. hem ön, arka tarafı gorilla glass 6. iki tarafta cam. çerçeve alüminyum. Samsung Dex desteği de sunuyor. (S10 lite sunmuyor.) UFS 3.0 destekliyor. (S10 lite 2.1) Usb 3.1 destekliyor. (S10 Lite 2.0) A serisinin amiral gemisi. Sıralayacak olursak. Note serisi S serisi A serisi
  • A serisinde amiral gemisi olmaz. S ve Note serisi bugüne kadar amiral gemisi serisi olarak geldi. A C J serileri amiral gemisi serileri değil... Ayrıca A90 da amiral gemisi değil. Kısacası A serisi orta üst segment, S ve Note serisi lite hariç üst segment yani amiral gemisi dediğimiz seridir. Lite kavramı Samsung da pek kullanılmayan ama son zamanda S10 Lite ve Note 10 Lite olarak karşımıza çıkan bir kavram. N11 de bile S10 Lite kılıflarda A91 ibaresi geçmekte. Son one Ui 2.1 güncellemesi de sadece S10e S10 ve S10 plus a geldi, S10 lite a gelmedi. Umarım anlatabilmişimdir...

adamlar yapmış a90 en üst seviye. a serisinin amiral gemisi. s855 ne zaman orta seviye oldu.
  • S10 Lite SD855 amiral gemisi mi oldu şimdi

• https://www.youtube.com/watch?v=K4sJRq31edw&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖZGÜNBEY

Lite olmasına rağmen fiyat tavanlarda geziyor. Fiyatı makul seviyelere düşerse alınabilir
    Çünkü Lite olmasına rağmen S10+ dan daha iyi işlemcisi

Lafi dondurup dolastirdin yanlis yerden anladin. A serisinde s855li baska bir islemci var mi yok.
    S10 plusin altinda konumlaniyor s10 lite

• Bence sen biraz daha araştır bu konuyu, ilerleyen zamanlarda bana hak vereceksin

• Birde şu kılıf başlığına bak istersen

Samsung Galaxy A91 (S10 Lite) Çok Kalın Silikon Kılıf Kap 46,13 TL yerine 36,90 TL
    https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-a91-s10-lite-cok-kalin-silikon-kilif-kap-P407693588

• Birde şuna bakmalısın

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a91-9912.php

• Hocam telefon ne durumda? Tavsiye eder misiniz ? S10 dan daha iyi duruyor test videolarında falan.

• M.Parolo kullanıcısına yanıt
    Ne yaptın alabildinmi o gün kampanyadan

• Amiraldir değildir benim için önemi yok.note 10 veya s10 plus bakıyordum ama şebeke problemleri yüzünden vazgeçtim.xiaomidede bu fiyatlara mi note 10 pro veya mi 9t pro vardı birinin işlemcisi düşük ve her ikisininde sar değeri yüksek.s10 lite bana uygun geldi.ismi a91 olsada yine yönelirdim.ha memnunmuyum....şebeke çekimi bir tık düşük ve güncelleme konusundada bizi bayaa sinir edecekler belli.benim görüşüm bu cihaz ara bir model ve zar zor belki android 11 verirler daha sonrasınıda görmez unutulur gider.ama ben 5 sene kullanırım bu cihazı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 31 Mart 2020; 11:39:15 >
  • Popcorner P kullanıcısına yanıt
    Donanım olarak bence çok iyi. Ancak yazılım kararsız ve sıkıntılı olursa donanımın bir anlamı kalmaz. Şuan cihazda ocak güncellemesi var ve yazılımsal sıkıntılar maalesef. Bir de fiyatı sürekli düşüyor. Alacak arkadaşların fiyatı iyi takip etmelerini öneririm.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.