Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 hangi özelliklere sahip olacak? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Özellikleri, güzellikleri arasında boğuluyoruz ama parası da boğuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cumur C kullanıcısına yanıt
    Tabi ki direkt test anlamında söylemedim, diğer a, m, j serileri ile s serisi arasında donanım farkı var onlarda deneyip amiral gemisi full cihzda uygulamkta risk olur, amirl gemisi s serisi ile aynı yılın note serisi kalem ve kalem yazılımı dışında tamamen aynılar dolayısıyla s serisinin şikyetini görüp aynı donnımda olan note cihazı daha stabil yapmak daha doğru ve kolay olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    S serisinin ilkinden neredeyse sonumucusuna kadar kullandım sayılabilir, sadece S4 cihazımda ekran yanması yaşadım onuda S5 serisini beğenmediğim için bir sene daha fazla kullandım ve yoğun kullandım ki çok kullandığım hesap mkinesini resmen her ekranda görüyordum yani rakamlar ve semboller belirgin şekilde ekranda yanarak iz bırakmıştı. Fakat aynı serinin Note 4'ünü eşim halen kullanıyor neredeyse 6 yaşını dolduracak , 2 batarya eskitmesinin dışında cihaz halen canavar gibi.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    S serisni her sene "değiştirme ihtiyacı" duyabilirsiniz ama mote'ta inanın paranız bol değilse 2, 3 hatta 4 sene kullanabilirsiniz, hele note 8 den sonraki ram dhili hafıza ve barndırdıkları donanımla sıkımtısız 3 sene rahat kullanılabilirler.
    Misal Note 10 direk olarak 12gb Ram ve 512gb veya 1TB dahili hafıza ile gelir bunun neresini değiştirmek ister ki kişi? 2-3 sene sonra direk yazılım almasa da Modifiye edilmiş C.Rom ile o günün en güncel Android sistemini rahatlıkla kaldırır.
    Kastım 6-8gb ram ve 128-256gb dahili hafızalı günün s serisi amiral gemileri😉

• tahayasin1 kullanıcısına yanıt
    Ben turkcellde samsung cihazların tümünde ekran yanması görmüştüm de ondan sordum. Eşim de s8 kullanıyor, onda da alt kısımda instagram mercek kalp simgeleri yanmış, biraz üstünde klavye, ekranın tam üstünde de whatsapp görüntülü arama simgeleri felan görünüyor.
    Benim açımdan samsung tam facia.
    Doğrudur hocam, yanma yok iddiasında değilim
    Ancak bunun maalesef belli sebepleri var, bende izah ettim zaten çok kullandığım hesap makinesi sembolleri ve rakamları her uygulmada görüyordum s4'te!
    Sanırım eşinizde intigram'ı uzun süre açık bırakıyor çok kullanıyor. teşhir ürünlerde zaten hep ful ekran ışığı ve hep açık ekrandalar.

Ekran yanığının 2 sebebi var
    Biri ful ekranda uzun süre açık kalması özellikle cihazın ısnmaaına sebep olan uygulamalarla.

Diğeri gerek cihazın ısınmaı gerek yaz günleri hvaların çok sıcak olmasından kaynaklanıyor.

Ben almanyada yaşıyorum burada yaz ayları bile 30 dereceyi her yıl göremeyebiliriz görsekte yaz ayı boyunca aralıklarla 1 haftayı geçmez 30 dereceyi bulan gün sayısı.

Dolyısıyla bu yanma olayından burada şikayet eden pek yok, keza bataryayada yarıyor serin hava. Daha uzun ömürlü kalıyor sıck ülklere göre.

O yüzden ekran yanması var diyene itirazım yok

• ingiltere tuşlu telefona dönüyor yani eski tip telefona buna ne dersiniz..bizim gibi fukaralarda 10 bin tl lik telefon alma derdinde..

Evet çok kullanıyor ama aynı şekilde bir başka telefonu kullansa yanma felan görmeyecek olması samsung açısından kötü bir durum. Normalde samsungu severim ama ekran olayını görüp bir de garantinin kabul etmediğini görünce direkt kafamda bitirdim.
    Ekran yanması gördüğünüz zamanda da Almanya 'da mıydınız? Hani diyorlar ya buraya daha düşük kaliteli telefon geliyor diye, o açıdan soruyorum.

Evet Almanyadaydım hocam, 5 yıl önceki S4 cihazında yanma gördüm, daha sonra hep note kullandım ve ekran yanması hiç yaşamadım. Aslında ben s4 cihazı çok çok yordum birazda ona bağlıyorum bu durumu, o zaman kim Rom yapsa kurar denerdim hatta bazen günde 2-3 yazılım değiştirirdim rahat durmazdım :-)

7 yaşına basan Note 3'ü mü 6 yıl evvel Türkiye ye tatile geldiğimde ünivrrsite kazanan yeğenime hediye ettim geçen sene mezun oldu cihazı halen kullanıyor hem de yenilenen bataryası dışında hiç bir parçası değişmeden.
    Note 3" ü de iyi yordum ama onda ekran yanma sıkıntısı yaşamadım.
    Son olarak Avrupa ya farklı Asyaya farklı kalite yollandığına katılmıyorum, sadece bölge haber alma uygulamaları ile dil paketi farklı ve bunlara dayalı güncelleme alması farklı, başka bir fark yok bu farkı çoğu android cihaz üreten firma yapıyor. Kalite farkı Olsa rezil olur samsug yada x firma.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    İngilizlerin tamamını kast etmek yanlış olur ama genel yapıları itibarıyla yapabilselerdi çok afedersniiz önden sıçıp arkadan işerlerdi dünyaya farklı görünmek yada daha akıllı görünmek için.

Bizle ilgili Israf'a gelince haklısınız, paramız yoksa da borçla aklımızı kurcalayan her ne ise alırız

Note serisinin bu kadar sağlam olduğunu bilmiyordum valla iyiymiş, bize denk gelmez böyle bir şey illa sorunu olur

valla eğer dediginiz gibi olsaydı note 7 serisi patlamazdı diye düşünüyorum, neyse bu konu çok su götürür kimse yoğurdum ekşi demez:))

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.