Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10, ABD'de ön sipariş rekoru kırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung, geçtimiz günlerde tanıttığı Galaxy S10 serisi ön sipariş konusunda rekor kırdı. ABD'den gelen haberlere göre Cuma günü satışa çıkan cihaz yoğun ilgi görüyor.

Prizma beyazı rengine yoğun ilgi

ABD'de satışa çıkan cihazların hangilerinin popüler olduğuna dair istatistikler paylaşılmamış olsa da, Galaxy S10'un prizma beyazı renginin çok rağbet gördüğü belirtiliyor. İngiltere'de ise cihazın prizma siyahı modelinin çok satıldığı belirtilmiş.

Açıklanan rakamlara göre ABD'deki Samsung ön siparişlerinin %57'sini Galaxy S10 Plus modeli oluşturuyor. Apple'ın yaşadığı düşük satış rakamları karşısında 2019'a hızlı bir giriş yapan Samsung'un bu satış grafiğinin nasıl devam edeceğini ise önümüzdeki günlerde göreceğiz.

• orda böyleyse tr de rekot üstüne rekor kırması gerekiyor. orda iphone en fazla 100 dolar 200 dolar daha pahalı ona rağmen samsung çok iyi telefonlar çıkararak öne geçmeyi başarmış. burda neredeyse 2 katı fiyata ve gerçekten çok iyi cihaz s10. iphonu tr pazarında çok fena tokatlayacak gibi. eğer apple dan sağlam bi indirim falan gelmesse.
    1- 50cmden düşünce kırılan aplle watch= kullanıcı hatası
    2- eğri ekranlı ipad pro2= ipad çalışıyor diyip garantiye girdirmiyorlar
    3- ışık sızması ekranı olan ipad pro1= yine garantiye girmiyor.
    apple=kılıçdaroğlu, samsung=tayyip gibi benzetsek yanlış olmaz.
    samsungun yorulmasına gerek yok, apple zaten batırıyor. berbat samsung s10 fazla satmasına şaşırmadım çünkü apple bu aralar daha berbat.
  • Adamlarda para var para. Biz de aç aç işte...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tabi rekor kırar orda 400 dolar burda 5 bin nerden adalet ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dalette

tabi rekor kırar orda 400 dolar burda 5 bin nerden adalet ?
    s10 nerede 400 dolar 1 link paylaşırmısın yoksa uyduruyormusun. buraya 400 dolar yazınca herkes inanıp sana güvenecek felanmı sanıyorsunuz onu anlamadım
  • İnşallah eski günlerine döner, android tarafında çinlilerin payın çoğunu ele geçirmemeleri gerektiğini düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: CoreXXX

s10 nerede 400 dolar 1 link paylaşırmısın yoksa uyduruyormusun. buraya 400 dolar yazınca herkes inanıp sana güvenecek felanmı sanıyorsunuz onu anlamadım

Alıntıları Göster
    S10: 800 dolar civarı

Plus: 900 dolar civarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1- 50cmden düşünce kırılan aplle watch= kullanıcı hatası
    2- eğri ekranlı ipad pro2= ipad çalışıyor diyip garantiye girdirmiyorlar
    3- ışık sızması ekranı olan ipad pro1= yine garantiye girmiyor.
    apple=kılıçdaroğlu, samsung=tayyip gibi benzetsek yanlış olmaz.
    samsungun yorulmasına gerek yok, apple zaten batırıyor. berbat samsung s10 fazla satmasına şaşırmadım çünkü apple bu aralar daha berbat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriyo -- 10 Mart 2019; 18:3:53 >
  • Bence de bu sefer Samsung çok iyi telefon yaptı, kesinlikle rekor kırmayı hakediyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: MrKattchup

İnşallah eski günlerine döner, android tarafında çinlilerin payın çoğunu ele geçirmemeleri gerektiğini düşünüyorum.
    Samsung düşüş yaşasa da halen iyi durumda...asıl Sony, LG, HTC' nin satışlarını arttırması lazım ki "rekabet" oluşsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 7 Nisan 2019; 20:59:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple'ın fahiş fiyat politikası Samsung'a yaradı... Yüksek fiyata yani kâr marjına rağmen alınıyor çünkü her türlü iPhone'dan ucuz...

• orda böyleyse tr de rekot üstüne rekor kırması gerekiyor. orda iphone en fazla 100 dolar 200 dolar daha pahalı ona rağmen samsung çok iyi telefonlar çıkararak öne geçmeyi başarmış. burda neredeyse 2 katı fiyata ve gerçekten çok iyi cihaz s10. iphonu tr pazarında çok fena tokatlayacak gibi. eğer apple dan sağlam bi indirim falan gelmesse.
  • dodofran D kullanıcısına yanıt
    Yurtdışında yaşamama rağmen bu dediğine hiç rastlamadım,Amerika’da iPhone 8Plus 799$ iken S8 899$ idi. Süreklide böyle devam etti. (Sadece Amerika için konuşuyorum)

• cabriyo kullanıcısına yanıt
    Samsung servisi Türkiyede harika öyle mi. Güldüm

• Bay Robot kullanıcısına yanıt
    Dağa doğrusu adamların parası değerli.

• 1ses1 kullanıcısına yanıt
    2. eli 1200 lira olan apple watch seri 3 ün ön camına 1800 lira isteyen apple daha iyi yani öyle mi? iphone xs ön cam parasına samsung note 9 512gb 8gb ram alıyorsun. apple servisi eskiden iyiydi. şu anda bu paralara iyi değil.
  • xiaomi, iphone, samsung kullandım. samsung kesinlikle en iyisi, ancak artık alım gücümüz yetmiyor, xiaomi'den devam.

• Pahalı mahalı ama çok iyi telefon yapıyorlar. Bir de sağlam.

• 400 dolar yazmış biri uydurmuş

• 400 birim paraya burada hesap makinesi alınmaz

• Iphone 7 plus kullanıyorum kardeşimde note 8 var bence kıyaslanmayacak kadar iyi samsung

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.