Şimdi Ara

Samsung: Galaxy S ve Galaxy Tab için ICS güncellemesi yok (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
1
Favori
9.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • demezlermi nexus s modelinde sorunsuz çalışan ics galaxy s modelinde neden yok :@ (touchwiz arayüz vs.. istemiyoruz düz nexus s modelinin stok romnun aynısını galaxy s için çıkartsın daha iyi bile olur)
  • burdan samsung yetkililerine sesleniyorum bakin sizin yapamadiginiz adamlar nasil yapmislar.altt taki videoyu seyredin.

http://www.hardwaremania.com/haber/2011/12/23/galaxy-s-ve-galaxy-tab-7ye-android-4-yok/
  • Su an miui v4 .03 kullaniyorum.

Sorunlari var. Ama yeni galllery hem cok hizli hemde lagsiZ.

Ayrica camera cok hizli aciliyor.

Orjinal ICS 4 ciksaydi cm7 miui xda gibi siteler daha stabil rom cikartabilirlerdi.

Zaten i9000 herseyi ile yeterli ama insan gorsellik stabilite lagsiz gecisler smooth tarayici. Uzun batarya omru istiyor.

Galaxy s agirligi cizilmeye dayanikli ekrani dusuk sar degeri amoled ekrani ile piyasaki bircok rakibinden iyi.

Tek cekirdekli en iyi gpu ya sahip.

Isin dogrusu madsi imkanim olsa galaxy s2 alirdim ama onunda.cilgi cikiyor.

Kocaman yaw.

Her ne ise S2 ler elbet 700 tl fiyatlara dusecektir.

Elimdeki cihazin 2 eksisi var.

1 Led flash

2 512 mb olan rami 330mb kullanmasi
  • ilk defa samsung telefon aldim simdiye kadar hep sonyericcson falan kullandim bilseydim samsungun boyle yapcagini hic almazdim.
  • htc nin dışında sony ericsson kadar bile olamadın samsung :)
  • -1 yazılı at gözlüğü takanlar var bu forumda.
  • htc yide görüyoruz desire s desire hd desire z neden 4.0 almıyor desire neden 4.0 almıyor nexus one neden 4.0 almıyor ? x10i neden 4.0 almöıyor yada milestone yada defy yada i7500 yada u8150 ?? adamlar adreno 130 lu 528 mhz cpulu 192 mb ramli htc g1(g3 de olabilir) ics 4.0 çalıştırıyor DAHA KAYNAK KODLARI YAYINLANMAMIŞKEN fakat gel görelim ki az önce saydıpım ve nicesi telefon update almıyor i9000 en iyi tek çekirdekli androidli telefon tartışmasız sgx 540,amoled,0.34 sar değeri,4 inç boyutu 9 mm kalınlığı 850-1100 tl gibi uygun sayılabilecek fiyatı 8 gb romu 720 p kaydıyla bu cihazın ics almamasının tek sebvebi SAMSUNG un tüketici yi kandırması eheh bizden bu kadar yallah gelsin s3 ler satılsın s2 ler demesi :@
  • Eğer galaxy s inize 2.3.6 JWZ romunu kursaydınız ICS çıksada geçmem derdiniz :D

işin şakası bir yana da galaxy s 2.3.6 romuyla mükemmel hızlı çalışıyor
  • terbiyesiz, utanmazlar.
  • vay be adamalar 15 milyon müşterisine ragmen cıkartmiyacaklarini acikladi gerci cok takmayin onlar cıkartmazsa başkalari yapicak gene kullanicaksiniz telaş yok.
  • andoridin oturmasına daha zaman var bence. halen bir standartları yok. sözde 2 yıl destek şartı var google şartnamesinde. galaxy s i silmişler şimdiden. 4s 2 yıl daha devam . sonra bakarız artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pachenkov

HD2 kullanıcısı olarak bu tarz şeyler bana hiç koymuyor nedense
    Bu arada HTC'de sanırsam Desire HD için güncelleme çıkartmayacak

Niye koymadığı çok açık HTC HD2 sattığı gün desteği çektide ondan
  • Galaxy serisinin BaBasına desteği çektinizya............................Samsungu belkide şuanki duruma getiren model.Android sektöründe 1. numara yapan model la bu .(Galaxy serisinin en çok satan modeli )

Dönülmez akşamın ufkundayım....... Diyeceksiniz ama çok geç olacak...
  • Büyük Hata(Arkadaşında dediği gibi bir daha babayı(Galaxy S ) alırım Samsung) 2. ye gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 23 Aralık 2011; 23:34:54 >
  • Galaxy s e her türlü gelecek rahat olun..Ayni donanım lı Nexus s ten port ederler yine yaparlar..Olmadi cyanogen var, miui var..Imkanı yok ama hic mi ics gelmedi umrumda olmaz..Sgs3 çıkana kadar bana fazlasiyla yeter de artar bile..

Içten içe gülen apple cı arkadaşlar konuya dolusmuslar :)

3gs in ios 4 te ne kadar kasildigini ios 5 te facia olduğunu ve 3gs in en iyi çalistigi
    versiyonun ios 3 olduğunu söyleyin de duysun arkadaslar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sgs e ics gelmicek diye resmi bir açıklama yok. Sadece ics gelecek bazı modeller açıklandı orada adı yok. nexus s ile donanım olarak aynı olduğuna göre touchwizsiz bir romun oluru var demektir tabi samsung yaparsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu da buldu yeni ürün satmanın yolunu... S II alsın dimi millet... Bu zihniyetle pazar kaptırır. SE ye helal olsun. samsun gu iyi ki satıp se ye geçmişim.
  • IMPOSSIBRU!
    Samsung senden hiç beklemezdim Samsung çok yanlış yaptın çooook
  • quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

Galaxy s e her türlü gelecek rahat olun..Ayni donanım lı Nexus s ten port ederler yine yaparlar..Olmadi cyanogen var, miui var..Imkanı yok ama hic mi ics gelmedi umrumda olmaz..Sgs3 çıkana kadar bana fazlasiyla yeter de artar bile..

Içten içe gülen apple cı arkadaşlar konuya dolusmuslar :)

3gs in ios 4 te ne kadar kasildigini ios 5 te facia olduğunu ve 3gs in en iyi çalistigi
    versiyonun ios 3 olduğunu söyleyin de duysun arkadaslar..

İos 3'u, 4'u, 5'i de ayni telefonla kullanmis biriyim. Kesinlikle ios 5 3gs icin muhtesem bir guncelleme oldu.

İos 4'lu benchmark degerleriyle ios 5'li benchmark testleri ortada zaten. İnanip inanmamak size kalmis.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.