Şimdi Ara

==> SAMSUNG GALAXY S (Sadece Uygulamalar) <== (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
25.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu topic çok faydalı olcauk inşşalh bende bügün avusturaydan aldım telefonumu cok güzel alet
  • quote:

Orijinalden alıntı: hvsaracoglu
    sanırım seninki full olan, traffici 1mb a çekmeye çalışınca get ultimate seçeneği yanıyor bende :(
    fullünü nerden buldun acaba

internette biraz arama yapmak gerekiyor torrent vesair. Öyle olmasa bile çok ucuza satılıyor uygulamalar.
  • Arkadaslar Eger bu porgrami nerden indirebilecegim varsa lütfen yardim ederse sevinirim daha önce bende vardi ama yanlislik ile sildim diyerini sildigimi düsününerek.. program Facebook S! aynen bu sekilde normal facebook adroind dan cok farki idi mesajlasma konusunda eger bilen varsa nerden indirecegimi yazarsa sevinirim market ten indiriyorum bakiyorum ama hic biri bu program gibi cikmiyor LÜTFEN yardim
  • quote:

Orijinalden alıntı: smolderas

Arkadaslar Eger bu porgrami nerden indirebilecegim varsa lütfen yardim ederse sevinirim daha önce bende vardi ama yanlislik ile sildim diyerini sildigimi düsününerek.. program Facebook S! aynen bu sekilde normal facebook adroind dan cok farki idi mesajlasma konusunda eger bilen varsa nerden indirecegimi yazarsa sevinirim market ten indiriyorum bakiyorum ama hic biri bu program gibi cikmiyor LÜTFEN yardim

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=769994
  • www.t o r r e n t z.com

siteye girince arama kısmına android yazın yeter.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: igtx

quote:

Arkadaslar Eger bu porgrami nerden indirebilecegim varsa lütfen yardim ederse sevinirim daha önce bende vardi ama yanlislik ile sildim diyerini sildigimi düsününerek.. program Facebook S! aynen bu sekilde normal facebook adroind dan cok farki idi mesajlasma konusunda eger bilen varsa nerden indirecegimi yazarsa sevinirim market ten indiriyorum bakiyorum ama hic biri bu program gibi cikmiyor LÜTFEN yardim

Cok tsk ederim ama siteye uyeligimde var su an ama ne onu nede baska bisey indirebiliyorum eger elinde varsa yada benim icin indirip yükleme sitelerine atarsan sevinirim cok tsk ederim
  • quote:

quote:

quote:

Cok tsk ederim ama siteye uyeligimde var su an ama ne onu nede baska bisey indirebiliyorum eger elinde varsa yada benim icin indirip yükleme sitelerine atarsan sevinirim cok tsk ederim

PM'den mail adresinizi verin göndereyim maille.
  • beautiful widget ücretli değil mi arkadaşlar yükleyenler nerden yükledi. Birde bahsettiğiniz uygulamalar markette yok. btelefonum bulgaristandan geldi market dahil olarak geldi. saygılarımla
  • teli ilk aldığımda içindeki marketten kurdum ben bu programı facebook u tarayıcı için kaullanmak daha süper bence..
    quote:

quote:

• Arkadaşlar kullandığınız programların hep markette mevcut olduğunu söylemişsiniz fakat , Samsungun legal olarak satılan Turckell zımbıtılı versiyonunda market yok , 2.2 ile gelecek mi o da muamma. ben sürekli slideme vs ile program Dl ediyorum fakat ordaki içerik de çok eksik tabi. Sizler buna nasıl çözüm buldunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdivleli

Arkadaşlar kullandığınız programların hep markette mevcut olduğunu söylemişsiniz fakat , Samsungun legal olarak satılan Turckell zımbıtılı versiyonunda market yok , 2.2 ile gelecek mi o da muamma. ben sürekli slideme vs ile program Dl ediyorum fakat ordaki içerik de çok eksik tabi. Sizler buna nasıl çözüm buldunuz ?

ben yurtdışından aldım market vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdivleli

Arkadaşlar kullandığınız programların hep markette mevcut olduğunu söylemişsiniz fakat , Samsungun legal olarak satılan Turckell zımbıtılı versiyonunda market yok , 2.2 ile gelecek mi o da muamma. ben sürekli slideme vs ile program Dl ediyorum fakat ordaki içerik de çok eksik tabi. Sizler buna nasıl çözüm buldunuz ?

torrentte september 2010 android diye bir dosya var 5-6 gb boyutunda ben oradan işime yarayan uygulamaları bulup cep telefonuma atıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_Narrator -- 12 Ekim 2010; 19:52:46 >
  • Marketi çalışmayan arkadaşlar internetten .apk uzantılı dosyaları bulup telefona kurabilir. Narrator'un yaptığı gibi aynen. Basit bir Google araması bile sürüyle sonuç çıkartacaktır önünüze.
  • turkcell mobil baglantı üzerinden skype sitesine erişimi yasaklamış, ama wireless üzerinden baglantı kurulabiliyor.. froyo sürümünde calısıyor skype..
  • facebook ve twitter uygulamalarını indiren varmı ya bulamadım ben ?
    bir de turkcell den almıştım telefonu S- Android Market var acaba sizin turkcellde market gelmiyo dediğiniz başka bir uygulamamı var ?
  • beyler oyunda 2. yarışa başlarken yükleme ekranında şöyle bir hata almaktayın sebebini ve çözümünü bilen var mı acaba? rom managerdan svy2 yi seçip hafızayı sil diyorum yine deniyorum, olmuyor aynı hata devam..

Error (Airplay v4.1.4[226327])
    Heap 0 out of memory. Allocating 196608 bytes but only 504784 avaliable (163820 LFB).
    Increase icf setting [s3e] Memsize (current value is 24000000).

en alttada continue seçeneği, continue diyosun öle kalıo loading ekranında.

varmı bunu bilen, yaşayan, çözen, sallamada olsa bişiler söyleyebilecek olan

rom: jph
  • az önce atilt oyununu bitirdim hastalık gibi bir şey tavsiye ederim bağımlı olmuştum resmen
  • Arkadaşlar dün cihazı rootladım , market enabler ve market applcaitonlarını budlum yükledim. Market enabler fake olarak cihazı başka servis sağlayıcıda çalışıyor gibi gösteriyor , her neyse bunun için super user permision gerekiyormuş ve root olayına o yüzden girdim sıkıntısız yaptım.
    Fakat , Market üzerinde ücretli applicationlar dahil her şeyi görmeme rağmen bir türlü app download edemedim. Sürekli your app will downloaded yazıyor ve download ekranında takılıyor.
    Cachleri bilmem neleri temizledim genelde onu önermişler ne yaptıysam olmadı.
    Gerçekten çok canımı sıktı bu iş benim. Gözünü seveyim appleın şu işi adam gibi yapıyolar en azından.
  • uygulamalar ücretli mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakreisa

uygulamalar ücretli mi acaba?

çoğu ücretsiz. ücretli olanların da bazı özellikleri kısıtlanmış olarak pro olmayan sürümleri var.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.