Şimdi Ara

SAMSUNG ////GALAXY S PLUS İ9001 //// YARDIM VE PAYLAŞIM MERKEZİ (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.119
Cevap
10
Favori
195.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alora35

Merhaba arkadaslar
    S plus icin orjinal rootsuz guncelleme var mi ?

Yeni 2.3.6 güncellemesi geldi, kies ile yapabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StillB0rN

quote:

Merhaba arkadaslar

Ne gibi bir + si var ?
    Daha once kiesi sadece wifi ile girip pc de tarayacinin oraya yaziyordum .
    Sanirim guncelleme icin kiesi pcye kurmak lazim mi

• Eski sürümü fazla kullanmadan yeni sürüme geçtiğim için ne değişti bilmiyorum.Güncelleme için de kiesi pcye kuruyorsun.Telefonu bağlayınca zaten güncelleme bildirimi gözüküyor orda.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: StillB0rN

quote:

Merhaba arkadaslar

Ne gibi bir + si var ?
    Daha once kiesi sadece wifi ile girip pc de tarayacinin oraya yaziyordum .
    Sanirim guncelleme icin kiesi pcye kurmak lazim mi

Önceki yorumlarimda yazdığım pil sorunum yeni güncelleme ile son buldu. yanında çok daha kısa bir acilma süresi ve android arayüzdeki bir kaç küçük değişiklik var. Kesinlikle yuklenmeli :)

• Cevaplariniz icin tesekkurler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

quote:

Orijinalden alıntı: snalsnop

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: F2O0C0U9S

quote:

arkadaşlar kapalı ortamda lamba ışığında bir kaç resim çekebilirmisiniz. bu telefonu düşünüyorum ancak kamerasında flash olmaması beni tedirgin ediyor.

hocam sabret cumartesi cevaplıcam bu sorunu :D kkaporamı verdim cumartesi maaşı alır almaz telefonu almaya gidiyorum

yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz cumartesi olcak ufff daha çokkk var amaaaa

eski gönderilerde attığım linkten resimlere göz atabilirsin arkadaşım gündüz ve gece oda ışığında çekilmiş fotoğraflar mevcut

resimlere baktım, ancak sorduğum soruya hala bir yanıt alamadım, flash olmadığı için oda içinde akşam lamba ışığında çekilen fotolar nasıl çıkıyor, dışarda çekilen bir çok foto gördüm .
    birde skype kurarsak görüntülü görüşme yapabilirmiyiz, telefondan telefona yada telefondan pc.ye doğru

iyice bakmadin demek havanin karanlik oldugunu farketmedin mi? Bende fotograflari lightroom yaparak cekmedim bildigin tasarruflu ampul isik kaynagiydi tabi oda isigi derken kastin beyaz isik vermeyen eski tip ampul ise onlar tedavulden kalkti. ayrica fotografa bu kadar cok takan biri bu cihazi almasin tavsiyemdir :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar kapalı ortamda lamba ışığında bir kaç resim çekebilirmisiniz. bu telefonu düşünüyorum ancak kamerasında flash olmaması beni tedirgin ediyor.

hocam sabret cumartesi cevaplıcam bu sorunu :D kkaporamı verdim cumartesi maaşı alır almaz telefonu almaya gidiyorum

eski gönderilerde attığım linkten resimlere göz atabilirsin arkadaşım gündüz ve gece oda ışığında çekilmiş fotoğraflar mevcut

resimlere baktım, ancak sorduğum soruya hala bir yanıt alamadım, flash olmadığı için oda içinde akşam lamba ışığında çekilen fotolar nasıl çıkıyor, dışarda çekilen bir çok foto gördüm .
    birde skype kurarsak görüntülü görüşme yapabilirmiyiz, telefondan telefona yada telefondan pc.ye doğru

iyice bakmadin demek havanin karanlik oldugunu farketmedin mi? Bende fotograflari lightroom yaparak cekmedim bildigin tasarruflu ampul isik kaynagiydi tabi oda isigi derken kastin beyaz isik vermeyen eski tip ampul ise onlar tedavulden kalkti. ayrica fotografa bu kadar cok takan biri bu cihazi almasin tavsiyemdir :)

arkadaşım siz bu resimlerden bahsediyorsanız ki öyle

http://imageupload.org/?d=C8002EC21

http://imageupload.org/?d=6536DD041

bunlar pencereden dışarısı çekilmiş, ben kapalı ortamda çekilen fotoğraftan bahsediyorum gündüz oda da çekseniz güneş ışığı falan olur diye akşam lamba ışığı dedim, lambanın türü önemli değil. sanırım şimdi anlatmışımdır derdimi.
    olurya bir düğüne salona bir davete giderseniz orada bir kaç fotoğraf çekilebilir diye sormuştum. hani cihazda flash olmadığı için fotolar nasıl çıkar diye merak ettim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bunlar pencereden dışarısı çekilmiş, ben kapalı ortamda çekilen fotoğraftan bahsediyorum gündüz oda da çekseniz güneş ışığı falan olur diye akşam lamba ışığı dedim, lambanın türü önemli değil. sanırım şimdi anlatmışımdır derdimi.
    olurya bir düğüne salona bir davete giderseniz orada bir kaç fotoğraf çekilebilir diye sormuştum. hani cihazda flash olmadığı için fotolar nasıl çıkar diye merak ettim.

bende onu diyorum işte zaten benim çektiğim 2 foto zifiri karanlık odada gece çekildi 1 tanesi gündüz güneş ışığından yararlanılarak çekildi diğerleride akşam çekildi dışarıdan içeri sızan zerre kadar güneş ışığı yok emin ol :) fotoğraf isimleri zaten tarih ve saat oradanda anlaşılabilir günışığı olup olmaması :D
    neyse ben fotoğraf çekmedim sizde görmediniz

• starforces@

Telefonumu anlattığın şekilde rootladım :) Titanium backup programını yükleyip, latitude vs gibi ilgilenmediğim programları kaldırdım sistemimden. Telefonum gayet stabil oldu. Sormak istediğim rootlu cihazımla başka neler yapabilirim? Önerdiğin programlar var mı?

Bu arada s plus kardeşliği büyüyor. Bu sayfayı önlerde görmek güzel

• EWET ARKADAŞLAR ARTIK SAMSUNG GALAXY S PLUS KULLANICI OLMUŞ BULUNMAKTAYIM :D SONUNDA ALDIM CİHAZI

SAOBJK06 HOCAM VE DİGER ARKADASLAR İLK ALDIGIMIZ ZAMN TLFNA NE YAPMAK GEREKİR BİLGİ VERRSENİZ SEVİNİRİM MALUM YABANCIYIM BİRAZ :D İLK AYARLARINI YAPALIM BERABER OLURMU

VE WAP GPRS AYARLARI YAPILIYOMUNASIL YAPILIYOR KONTUR YEMEYEN UCRETSİZ NAVİASYON PROGRAMI VARMIDIR

RESİMLİ MSJ GONDERMEK İCİN WAP GPRS YAPMAK GEREKİRMİ DAHA TLFNA SİM BİLE TAKMADIM BUGUN TAKACAGIM

• FOTO KALİTESİ GUNDUZ NORMAL GUN ISIGINDA BEKLEDİGİMDEN DAHA GÜZEL CIKTI BAYILDIM YANİ ;)

DOKUNMATİKDE İYİ FENA DEİL ARKADASLAR Bİ YARDIMCI OLURSANIZ GUZELBİ SEKİLDE RAHAT KULLANILABİLECEK Bİ TLFN OLCAK YARDIMLARINIZLA BİRDE

BU TLFNUN KENDİ OYUNU OLMAZMI YAA BİTANE OYUN BULAMADIM :D ANDROİDDENMİ HEPSİ İNİYO BEAA :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: adogs

http://www.imageupload.org/?d=5B5FE5CB1
    http://www.imageupload.org/?d=3814E99B1
    http://www.imageupload.org/?d=66EAC1941
    http://www.imageupload.org/?d=E2E532BA1
    http://www.imageupload.org/?d=2CF4C9E31

yukarıda 5 tane akşam ampul ışık altında kapalı ortamda çekilmiş fotoğraf var. umarım istediğin gibidirler.

fotolar için teşekkürler, gerçekten oda içinde ve flash olmadan gayet başarılı fotolar çekiyor.

ayrıca BADEM de gayet yakışıklı çıkmış evide pek güzel

son resimdeki arkası dönük olarak çekilen resimi başkasımı çekti yoksa siz aynadan mı çektiniz.

en kısa zamanda bu telefonu alıp aranıza katılacağım

• quote:

EWET ARKADAŞLAR ARTIK SAMSUNG GALAXY S PLUS KULLANICI OLMUŞ BULUNMAKTAYIM :D SONUNDA ALDIM CİHAZI

SAOBJK06 HOCAM VE DİGER ARKADASLAR İLK ALDIGIMIZ ZAMN TLFNA NE YAPMAK GEREKİR BİLGİ VERRSENİZ SEVİNİRİM MALUM YABANCIYIM BİRAZ :D İLK AYARLARINI YAPALIM BERABER OLURMU

VE WAP GPRS AYARLARI YAPILIYOMUNASIL YAPILIYOR KONTUR YEMEYEN UCRETSİZ NAVİASYON PROGRAMI VARMIDIR

RESİMLİ MSJ GONDERMEK İCİN WAP GPRS YAPMAK GEREKİRMİ DAHA TLFNA SİM BİLE TAKMADIM BUGUN TAKACAGIM

hayırlı olsun, güle güle kullan
    sen sanırım gece uyumadın ve sabah erkenden de gidip mağaza önünde bekleyip telefonu aldın

• quote:

quote:

EWET ARKADAŞLAR ARTIK SAMSUNG GALAXY S PLUS KULLANICI OLMUŞ BULUNMAKTAYIM :D SONUNDA ALDIM CİHAZI

sen sanırım gece uyumadın ve sabah erkenden de gidip mağaza önünde bekleyip telefonu aldın

YOK HAYIR HOCAM DUN MAAS YATTI İS CIKISI GİDİP ALDIM ELLERİNDE YOKTU SİPARS VERDİRDİM PERSEMBE GUNU GELDİ VE CUMA GUNU ALDIM

AMA COK AFEDERSİNİZ TLFNCU PUŞTLUK YAPTI YA 1000 TL ANLASTIM VE ADAM BİR YERDE BULABİLDİM DEDİ 1070 TL FİYATI DEDİ BN PAZARLIGIMI YAPMISIM NİYE 1070 OLUYO DEDİM ADAM DEDİ OZAMAN GELİP KAPORANIZI ALABİLİRSİNİZ DEDİ :D

BENDE 1050 VERDİM KILIF ALDIM ON EKRAN JELATİNİ ALDIM ALRICA TLFNUMU FULL KUTU DİYE VERİCEKTİM 58 00 DATA USB KAB. VERMEDİM BİRDE SARJ ALETİ VE 8GB HAF KARTIDA BOZUKDU :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bende onu diyorum işte zaten benim çektiğim 2 foto zifiri karanlık odada gece çekildi 1 tanesi gündüz güneş ışığından yararlanılarak çekildi diğerleride akşam çekildi dışarıdan içeri sızan zerre kadar güneş ışığı yok emin ol :) fotoğraf isimleri zaten tarih ve saat oradanda anlaşılabilir günışığı olup olmaması :D
    neyse ben fotoğraf çekmedim sizde görmediniz

evet sizde onu diyorsunuz ben sizi anlıyorum, da siz beni anlamıyorsunuz yapmanızada gerek yok, bakınız beni anlayan bir arkadaş çıkmış ve fotoları çekmiş koymuş, siz zifiri karanlıkta pencereden dışarıyı çekmişsiniz. ben onu söylemeye çalışıyorum ama siz nedense anlamamak için direniyorsunuz

buyrun arkadaşın çektiği resimlere bakınız. beni nasıl anlamış kendisine teşekkür ederim
    quote:

Orijinalden alıntı: adogs

http://www.imageupload.org/?d=5B5FE5CB1
    http://www.imageupload.org/?d=3814E99B1
    http://www.imageupload.org/?d=66EAC1941
    http://www.imageupload.org/?d=E2E532BA1
    http://www.imageupload.org/?d=2CF4C9E31

yukarıda 5 tane akşam ampul ışık altında kapalı ortamda çekilmiş fotoğraf var. umarım istediğin gibidirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 31 Aralık 2011; 10:54:40 >

• quote:

quote:

quote:

YOK HAYIR HOCAM DUN MAAS YATTI İS CIKISI GİDİP ALDIM ELLERİNDE YOKTU SİPARS VERDİRDİM PERSEMBE GUNU GELDİ VE CUMA GUNU ALDIM

AMA COK AFEDERSİNİZ TLFNCU PUŞTLUK YAPTI YA 1000 TL ANLASTIM VE ADAM BİR YERDE BULABİLDİM DEDİ 1070 TL FİYATI DEDİ BN PAZARLIGIMI YAPMISIM NİYE 1070 OLUYO DEDİM ADAM DEDİ OZAMAN GELİP KAPORANIZI ALABİLİRSİNİZ DEDİ :D

BENDE 1050 VERDİM KILIF ALDIM ON EKRAN JELATİNİ ALDIM ALRICA TLFNUMU FULL KUTU DİYE VERİCEKTİM 58 00 DATA USB KAB. VERMEDİM BİRDE SARJ ALETİ VE 8GB HAF KARTIDA BOZUKDU :D

SAOL HOCAM İNS DAHA İYİ BİR TELFN YAPACAGIZ BUNU HEPBİRLİKTE :D

• Arkadaşlar bu s plus için güzel bir video dönüştürme programı varmı bildiğiniz. Bi tanesiyle dönüştürdüm xvid, divx, ve diğer desteklenen formatlara ama kies ten atarken codec yüklü değil yüklensinmi diye soruyo ve uyarıyo codec yüklemek sistem hatalarıan neden olabilir tarzında bir uyarısıda var iptal ettim bişey olur diye bilgisi olan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Covajj

Arkadaşlar bu s plus için güzel bir video dönüştürme programı varmı bildiğiniz. Bi tanesiyle dönüştürdüm xvid, divx, ve diğer desteklenen formatlara ama kies ten atarken codec yüklü değil yüklensinmi diye soruyo ve uyarıyo codec yüklemek sistem hatalarıan neden olabilir tarzında bir uyarısıda var iptal ettim bişey olur diye bilgisi olan.

Ben divx plus converter kullanıyorum. 1080p lik videolari telefon oynatmadıgindan onları kolayca 720p yapabiliyor divx e donustururken. tavsiye ederim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Pyrology

quote:

Orijinalden alıntı: Covajj

Arkadaşlar bu s plus için güzel bir video dönüştürme programı varmı bildiğiniz. Bi tanesiyle dönüştürdüm xvid, divx, ve diğer desteklenen formatlara ama kies ten atarken codec yüklü değil yüklensinmi diye soruyo ve uyarıyo codec yüklemek sistem hatalarıan neden olabilir tarzında bir uyarısıda var iptal ettim bişey olur diye bilgisi olan.

Ben divx plus converter kullanıyorum. 1080p lik videolari telefon oynatmadıgindan onları kolayca 720p yapabiliyor divx e donustururken. tavsiye ederim :)

teşekkür ederim peki dönüştürdükten sonra kies ten tele atarken codec paketi yüklensinmi diye bi uyarı veriyomu ben dönüştürdüm bir kaç video xvid ve mp4 e hepsini atarken tele aynı şeyi söylüo altında da uyarıyo codec yüklemek sistem kararsızlığına neden olabilir diye bende bieşy olur diye hayır yükleme dedim atamadım. Yükle mi demeliyim? (Ayrıca divx-xvid mi daha iyi sonuç verir kalite açısından mp4 mü tercih etmeliyim ? )

Not: divx olarak çevirdim tele attim bir video ama görüntüsü pixelli kaliteli değil acaba nedendir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Covajj -- 31 Aralık 2011; 14:16:21 >

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.