Şimdi Ara

SAMSUNG ////GALAXY S PLUS İ9001 //// YARDIM VE PAYLAŞIM MERKEZİ (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.119
Cevap
10
Favori
195.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar anladigim kadariyla bu sorun pil sismesiyle olmus. burada da bahsetmisler. ne kadar kalitesiz pil yapiyorlarsa 6 aylik pilde bile olmus bu olay. eger bu tarz bir olay basiniza geliyorsa pilin sismesi yada telefonun kapanmasi tek yol pil degistirmek. simdi size sorum olacak orjinal pil mi yoksa telefoncu pili mi?
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1908181
  • B

Forumdaki tüm arkadaşlara selamlar,

Arkadaşlar ben telefonumda root olmak istiyorum,
    yardımcı olursanız şimdiden teşekür ederim.

Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit41 -- 16 Ocak 2013; 9:52:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkishrider

arkadaslar bu sarj konusunda msj atmistim ve bugun stock rom yuklemek icin telefonun sim kartini cikartirken sunu farkettim batarya bildiginiz ortasindan sismis bu nedir simdi sizden ricam bataryanizda orta kisimda disariya dogru bombe normalde varmki ben yok diye hatirliyorum ne yapsam bi cvp verebilirmisiniz?

Bataryanız şişti ise arızalı seri üretim bir bataryadır. Bu gibi serileri firmalar bildiri yayınlar şu seri numaralı bataryaları getirin ücretsiz değiştirelim derler. Benim eski nokia telefonumda başıma gelmişti. Şişen bataryaların o gazete tv de okuduğunuz pil patladı yaralandı tarzı haberlerin bir habercisidir. Pilinizin patlama riski var. Telefonunuza ve size zarar gelmemesi için acil olarak değiştirmenizi ve yeni pil alırken aynı seri numarası olmamasına dikkat ediniz...

• arkadaşlar, bu telefonu bir yıldan biraz fazla kullandım. şikayetlerim olmadı mı, oldu. ama bence gayet güzel bir telefon. en önemli eksiği samsung'un güncelleme vermemesi. bunu da xda developers'ın ustaları çözmüşler. çok güzel romlar yapmışlar. jelly bean'i bile yaptı adamlar. ben en son ginger revenge kullanıyordum ve gayet memnundum. müthiş hızlı, stabil ve pil ömrü uzamıştı telefonun. @covajj arkadaşın söylediği problemleri yaşamadım. onun telefonuyla ilgili olabileceğini düşünüyorum. eşim de gayet memnun. biraz şans işi galiba.
  • ben 2.3.6, 4.0.4 ve 4.1.1 sürümleri üzerine kurulmuş bir çok rom denedim. en memnun kaldığım rom ginger revenge'di. kafanızda soru işareti olmasın. benim için verimli bir telefondu S+. şu an S3 kullanıyorum. öyle çok büyük bir fark yaşamadığımı söyleyebilirim. ama telefon seçerken android güncelleme problemi yaşamak istemiyorsanız ara segment telefonlardan uzak durun derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunesekosan

arkadaşlar, bu telefonu bir yıldan biraz fazla kullandım. şikayetlerim olmadı mı, oldu. ama bence gayet güzel bir telefon. en önemli eksiği samsung'un güncelleme vermemesi. bunu da xda developers'ın ustaları çözmüşler. çok güzel romlar yapmışlar. jelly bean'i bile yaptı adamlar. ben en son ginger revenge kullanıyordum ve gayet memnundum. müthiş hızlı, stabil ve pil ömrü uzamıştı telefonun. @covajj arkadaşın söylediği problemleri yaşamadım. onun telefonuyla ilgili olabileceğini düşünüyorum. eşim de gayet memnun. biraz şans işi galiba.

Merak amacı ile soruyorum; Gps i açtığında s+ da çat diye 10 15 uydu bulup anında bağlanıyormuydu ? ve evde veya bulunduğunuz ortamda wifi yeteri kadar çekiyormuydu ?

Çünkü ben servisede götürdüm hiç bir sorun bulamadılar. Hatta servisteki çocuk s2 sini açtı benimkinle yan yana çatıya çıktık ve ara model olduğundan daha geç bağlanabileceğini ara modellerde kullanılan anten v.b parçaların üst modellere nazaran daha ucuz ve düşük kalite olduğundan bahsetti ki ikimizde açtık telefonları s2 anında uyduları bulurken benimki 5 10 dakka da bulabildi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Covajj

quote:

Orijinalden alıntı: gunesekosan

arkadaşlar, bu telefonu bir yıldan biraz fazla kullandım. şikayetlerim olmadı mı, oldu. ama bence gayet güzel bir telefon. en önemli eksiği samsung'un güncelleme vermemesi. bunu da xda developers'ın ustaları çözmüşler. çok güzel romlar yapmışlar. jelly bean'i bile yaptı adamlar. ben en son ginger revenge kullanıyordum ve gayet memnundum. müthiş hızlı, stabil ve pil ömrü uzamıştı telefonun. @covajj arkadaşın söylediği problemleri yaşamadım. onun telefonuyla ilgili olabileceğini düşünüyorum. eşim de gayet memnun. biraz şans işi galiba.

Merak amacı ile soruyorum; Gps i açtığında s+ da çat diye 10 15 uydu bulup anında bağlanıyormuydu ? ve evde veya bulunduğunuz ortamda wifi yeteri kadar çekiyormuydu ?

Çünkü ben servisede götürdüm hiç bir sorun bulamadılar. Hatta servisteki çocuk s2 sini açtı benimkinle yan yana çatıya çıktık ve ara model olduğundan daha geç bağlanabileceğini ara modellerde kullanılan anten v.b parçaların üst modellere nazaran daha ucuz ve düşük kalite olduğundan bahsetti ki ikimizde açtık telefonları s2 anında uyduları bulurken benimki 5 10 dakka da bulabildi...

wi-fi sıkıntısı hiç çekmedim. abimde de aynı telefon vardı.daha apartmana girerken mail aldığını bilirim. modeme en uzak odada dahi bir sıkıntı yaşamıyordum. (gerçi tuvaletten çekmiyordu ama )
    gpsde ise ilk aldığımızda bir hafta falan hiç bulamadı yerimizi ama hiç dışarıda denememiştim.hep bina içi.bir hafta sonra bulmaya başladı.öyle şık diye bulmuyordu ama buluyordu. daha sonra root yapıp fastgps diye bir uygulama vardı onu yükledim. bir de custom rom yükledim. hemen bulmaya başladı. ilk beş saniye içinde buluyordu. yani bazen 1. sn de de bulabiliyor bazen 5. sn ama daha uzun değil yani. ama kaç uyduya bağlanıyordu onu bilmiyorum hiç bakmadım yani. S3'de tabi stock romla bile hemen ilk baktığım gün bulmuştu.

• Neredeyse 10 gün olmuş nerde herkes ? Kimsenin sesi çıkmıyor. Herkes mi sattı telefonunu :)
  • quote:

Neredeyse 10 gün olmuş nerde herkes ? Kimsenin sesi çıkmıyor. Herkes mi sattı telefonunu :)

Nerdee o gunler.Alicisini bulsam aninda satarim 4s bakicam,kaliteli bir sistem kullanalim birazda.

Not:Saldirin fandroidler :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deccalizm1982

quote:

Neredeyse 10 gün olmuş nerde herkes ? Kimsenin sesi çıkmıyor. Herkes mi sattı telefonunu :)

Nerdee o gunler.Alicisini bulsam aninda satarim 4s bakicam,kaliteli bir sistem kullanalim birazda.

4s dediğin ayfone değil dimi ? öyle bi hata yapmıycan dimi :) note 2 den başka telefon alınmaz da o yüzden :D
  • Bende satmayi düşünüyorum yurtdisi pasaport kayitli olanlarin piyasasi ne kadar acaba bilen var mi

• quote:

quote:

quote:

4s dediğin ayfone değil dimi ? öyle bi hata yapmıycan dimi :) note 2 den başka telefon alınmaz da o yüzden :D

Ta kendisi...Note 2 arkadasimda var.Goruyorumki note 2 de hava sisirme...Tel kendiliginden kapaniyor uygulama hatasi veriyor traji komik bir hal aldi bu android...Vazgectim yurtdisindan kayincoya gelirken 5 getittiricem telefoncu kendisi :) ...ios kullanan biri bilir ancak androidin basitligini dandikligini...

Acımadı ki......:D

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ta kendisi...Note 2 arkadasimda var.Goruyorumki note 2 de hava sisirme...Tel kendiliginden kapaniyor uygulama hatasi veriyor traji komik bir hal aldi bu android...Vazgectim yurtdisindan kayincoya gelirken 5 getittiricem telefoncu kendisi :) ...ios kullanan biri bilir ancak androidin basitligini dandikligini...

Ben, kız arkadaşım, ve en yakın arkadaşım 3 ümüz de note 2 kullanıyoruz. Daha senin söylediğin şikayetlerden 1 tanesini yaşamadık hiç birimiz. Ekranı yeter note un i phone 5 i büyüttük dediler yine s3 den küçük sanırım :) hiç acıtmatı korkma sıkıntı yok :) öte yandan iphondan ne sıkıntı çekenler var etrafımda kriter değil yani...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Covajj -- 26 Ocak 2013; 17:40:11 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben, kız arkadaşım, ve en yakın arkadaşım 3 ümüz de note 2 kullanıyoruz. Daha senin söylediğin şikayetlerden 1 tanesini yaşamadık hiç birimiz. Ekranı yeter note un i phone 5 i büyüttük dediler yine s3 den küçük sanırım :) hiç acıtmatı korkma sıkıntı yok :) öte yandan iphondan ne sıkıntı çekenler var etrafımda kriter değil yani...

Ekran mi :) haklisin kimileri buyuk sever...malum cihaz kis basinda cikti mont icinde iyi durur.Bakalim yazin nereye sokacaksiniz ;) gule gule kullan hevesin kirilmasin

• Bizim ne kadar çok paramız var yahu. Daha elimizdeki telefonun bile özelliklerini tam anlamıyla kullanmadan yenisini alıyoruz. Sonra yenisi çıkıyor gidip alıyoruz. Sonra bidaha yenisi çıkıyor onu alıyoruz. Ama hep alırken de vay be ne telefon yapmış adamlar bu beni 2 yıl idare eder diyoruz ama 2 ay bile tutmuyoruz. Çok paramız var çoookkkk.
  • Ben note 2 den sonra bi 2 3 sene telefonun yanından geçmem şahsen. Ancak ara model alınca ister istemez mecbur kalıyorsun s+ gibi. Şimdide s2 plus çıkarmışlar. Her zamanki gibi müşteriye atılacak yeni bir kazım model. Kesinlikle tavsiye etmiyorum ara model kimseye. Bu zamanda s2 veya s2+ alacağına hiç alma daha iyi...
  • Arkadaşlar Xperia miro yerine 1.4 işlemci ve 4" super amoled ekrandan dolayı galaxy s plus düşünüyorum .Ama kafamı karıştıran başka modellerde var mesela galaxy ace 2 ve galaxy wonder .
    galaxy s plus için google market yokmuş sanırım bu doğru mu ?Bu cihazlardan hangisini neden tercih etmem gerektiğiyle beraber yardımcı olursanız sevinirim
    Bu cihazlardan birini temiz ve yurtiçi bulursam ikinci el olarak temin edeceğim .Ama önce yorum alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarz

Arkadaşlar Xperia miro yerine 1.4 işlemci ve 4" super amoled ekrandan dolayı galaxy s plus düşünüyorum .Ama kafamı karıştıran başka modellerde var mesela galaxy ace 2 ve galaxy wonder .
    galaxy s plus için google market yokmuş sanırım bu doğru mu ?Bu cihazlardan hangisini neden tercih etmem gerektiğiyle beraber yardımcı olursanız sevinirim
    Bu cihazlardan birini temiz ve yurtiçi bulursam ikinci el olarak temin edeceğim .Ama önce yorum alalım

Şuna bir bakın ( f / p ürünü sıfır )

http://www.hepsiburada.com/liste/ProductDetails.aspx?productId=telcepmotatrix&categoryId=371946

imkanın varsa

http://www.teknosa.com/urunler/125070986/lg-e960-nexus-4-akilli-telefon

• Bu arada 2013 HİT telefonları ;

1.lg nexus 4 ( 1400 TL - ÇIKTI )

2.xperia z ( 2000 TL -NİSAN AYI ÇIKACAK )

3.Galaxy s4 ( 2000 TL CİVARI -MAYIS HAZİRAN GİBİ )

4.lg optimus G ( 1700 TL - mART GİBİ )

2 gb ramli, 4 çekirdekli iyi donanımlı su geçirmez özelliklere sahip ve DAYANIKLI PİL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gelecek3535 -- 30 Ocak 2013; 11:03:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarz

Arkadaşlar Xperia miro yerine 1.4 işlemci ve 4" super amoled ekrandan dolayı galaxy s plus düşünüyorum .Ama kafamı karıştıran başka modellerde var mesela galaxy ace 2 ve galaxy wonder .

Android telefonda google market nasil olmaz kim dediyse iyi yemis seni:)))

• 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.