Şimdi Ara

SAMSUNG ////GALAXY S PLUS İ9001 //// YARDIM VE PAYLAŞIM MERKEZİ (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.119
Cevap
10
Favori
195.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Covajj

quote:

Orijinalden alıntı: adogs

quote:

En azından izlenimlerimi paylaşıyım. Daha önce çokça şikayetçi olduğum melii arkadaşımızında destek olduğu wifi nin az çekmesi ve gps e bağlanmaması yada çok uzun sürede bağlanması olayı note 2 ne kesinlikle yok. Aynı modeme eve odamdan salona kopmalar yaşanırken note da her yerden full çekiyor. Data hattı açıkken ve kapalıyken bile gps e 5 10 dakkada bağlanan açık havada bile çoğunlukla tek bir uydu bile bulmayan s plus a nazaran note 2 data hattından bilgi indirmeden bile gps i açıp gps test progamını açtığınızda 2 3 saniye içinde 12 uydu bulup kitleniyor. Demekki özllik aynı olsada her telefonda kullanılan anten ve donanım farklı oluyor...

işin özü şu ki; bir daha bu tarz ara modelleri almamak gerek bu telefonlar samsungun para kazanmak amaçlı yaptığı cihazlar kasa aynı kullandığı malzeme daha kalitesiz yazılım desteğinden de yırttı daha nolsun. çıkardı telefonu satacağı kadar sattı ve hiç bir sorumluluğu da yok kullanıcılara karşı.

Zaten telefon alırken herkeze tavsiyem ara model almayın. Diyeceksiniz ki paramız ona yetiyor. O zaman acele edip heves etmeyeceksiniz, sabredeceksiniz, biriktirip en üst modeli alacaksınız. Bende s2 almayıp zamanında çabucak kavuşmak için heves ettim acele acele s+ aldım. Boşa sokağa ektadan 1200 tl attım. Biraz daha bekleyip s2 alabilirdim. Şimdi note 2 aldım en üst model. Bundan sonra s4 de çıksa s5 de çıksa uzun süre götürür bu telefon beni. Ayrıca note serisine terfi edince s serisine s10 da çıksa dönüş yapamıyorsun. Çok basit geliyor s serisi. Anca note3 4 çıkarsa terfi edilir. Aldığınız anda note a eliniz alıştığında kısa bir süre içinde eve gidince akşam s+ ı elinize alınca nokia 1100 etkisi yaratıyor :) Firmalar ara modelleri zaten çok büyük satış rakkamları yakalamak için çıkarmıyorlar. Her bütçeye hitap etmek için başvurulan bir yol. Herkez s3 note alamayacağı için kalitesiz ara modeller ile nerden ne kadar çarpsam kardır mantığı ile insanları bu ara modellere yönlendiriyorlar ama kısa vadede kullanılan malzemenin dandikliğinden dolayı bu ara modelleri alan kişiler mecburen değiştirmek zorunda bırakılıyor. Herkez ben dahil bu tuzağa düşüyor. Acele edip ara model alıp sonra yetersizliğini kalitesizliğini görüp üst modele yöneliyor. O yüzden bu işe adım atacaklar ara modeller değil üst modelleri zorlasınlar. İki kere ceplerinden para çıkıp zarar etmesinler. Saygılar...

altına imzamı atarım bende telefonu satıyorum eğer satarsam senin gibi note 2 ye geçicem ama nexus 4 ü de beklemek istiyorum.

• Kadıköydeki telefonculara sordum temizse 300 400 civarı eder dediler. Bende satıcaktım birazda note u almak için ekstra gelir kaynağı olsun diye ama gerek kalmadı sonra düşündüm yazın bisiklete binerken eşofmanımın cebine note sığmayacak o yüzden bisiklete binerken bluetooth kulaklığımla mp3 dinlemek ve telefon konuşabilmek için cebime sığma avantajı ile satmaktan ve bunun için kullanmaya karar verdim yedek telefon dursun zararı yok müzik dinletir.

Bu arada hiç başına gelen oldumu ben s+ da da note 2 de de yaşıyorum. Arada sırada özellikle belli numarayı ama diğer numaralarda da oluyor, arama yaptığımda arıyor telefon çalıyor gözüküyor ama hiç çalma sesi falan çıkmıyo ahizeden karşı taraf açarsa benimde sesim ona gitmiyor onunkide bana gelmiyor. Diyelimki açmadı veya açtı kapatıp tekrar aradığım zaman çalıyor. Her zaman olmuyor bazen oluyor ama orta sıklıkta oluyor. Eski telim veya hattımda sorun var diye düşünüyordum ama yeni hat ve numara yeni telefon aldım yine oluyor. Özellikle yaşadığım numara da aynı telefondan aldı beraber aldık o da kartını değiştirdi ancak ikimizde yaşıyoruz nedense. Hiç yaşayan varmı veya neden olabileceği hakkında fikri olan...

• yaprak dökümü başladı arkadaşlar. ben de bu sevimli telefona kısmen elveda dedim. artık telefon eşimin ve ben s3 kulübüne transfer oluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunesekosan

yaprak dökümü başladı arkadaşlar. ben de bu sevimli telefona kısmen elveda dedim. artık telefon eşimin ve ben s3 kulübüne transfer oluyorum.

Bu telefonu eşine vermen eşine yapabileceğin en büyük kötülük :) S3 de çok ayağa düştü resmen ericsson 688 gibi herkezin elinde. Ben kız arkadaşıma s3 istemesine rağmen note 2 aldırdım benimle birlikte. Fiyat olarakta indirimsiz aralarında 100 tl fark oluyor. Banko note 2. Telefon telefon değil yani başka bir dünya. Kaldı ki biz bu telefonu ağaçtan bir yaprak olarak almadık, zaten dökülmüş olan bir yapraktı s+. Temizlikçilerin gelip süpürmesini bekliyen bir yaprak. Bu arada kimse yaşamıyormu şu benim yaşadığım arada sırada ilk aramalarda telefon sessizliğe gömülüyor arıyor gözüküyor çalıyo normalde telefon ama ahizeden hiç ses gelmiyor. Karşıdakinin seside bana gelmiyor benimkide ona gitmiyor. İkinci kere kapatıp arayınca düzeliyor. Ancak bu s+ da da oluyordu note 2 aldım yeni hat aldım hala devam ediyor. Nedendir acaba hiç yaşayan varmıdır ?

• bende de oluyor arasıra..konuşma anında birden ses gidiyor karşıdan ses gelmiyor..sanırım telefon uzun bir süre açık kaldığında yapıyor bunu..arada bir kapatıp açmak gerekiyor teli..beyni falan sulanıyor galiba :)
  • arkadaslar herkese merhaba foruma yeni kaydoldum.
    isin acigi iyice biktigim s plus cihazimi cope atmadan sizlere danismak istedim. arkadaslar telefonu daha hic root yapmadim isin acigi da anlamiyorum. 2.3.3 surumunde aldim 2.3.6 ya guncelledim wifi si bozuldu surekli kopuyordu. bikac hafta once 2.3.6 nin yeni bir guncellemesini geldi onu yaptim bu seferde telefon batarya bitti diye kapanip duruyor. mesela yuzde 80 batarya varken telefonla konusayim sarj bitmiyor fakat wifi den internete gireyim 30 40 sn sonra telefon kapaniyor aciyorum sarj ayni devam ediyor yada bi anda yuzde 2 diyor sarj cihazina takin diyor. 10 dk sonra sarj doldu kabloyu cikartin diyor fakat ayarlardan telefon durum kismina bakinca sarj yuzde 50-60 diyor. daha bir sene anca oldu telefonu alali ama surekli yazilimsal bi hata yuzunden kufrediyorum. pil mi öldü anlamadim ama bunun yazilim kaynakli oldugunu dusunuyorum pilin iki gunde ölmemesi lazim guncellemeden once boyle bisey yoktu. ayrica guncellemeden sonra bir kez formatladim.
    cözüm olarak telefonu root edip custom rom yuklesemmi ayrica riskli bisey mi bu hic denemedim bilmiyorum. yada yeni bir batarya mi alsam? yardimci olursaniz sevinirim yoksa iyice nefret ettim samsung dan her guncellemeyle yeni bir rezillik cikiyor cöpe atcam sonunda.
    tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: Legend83

bende de oluyor arasıra..konuşma anında birden ses gidiyor karşıdan ses gelmiyor..sanırım telefon uzun bir süre açık kaldığında yapıyor bunu..arada bir kapatıp açmak gerekiyor teli..beyni falan sulanıyor galiba :)

Hangi operatörü kullanıyorsunuz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkishrider

arkadaslar herkese merhaba foruma yeni kaydoldum.
    isin acigi iyice biktigim s plus cihazimi cope atmadan sizlere danismak istedim. arkadaslar telefonu daha hic root yapmadim isin acigi da anlamiyorum. 2.3.3 surumunde aldim 2.3.6 ya guncelledim wifi si bozuldu surekli kopuyordu. bikac hafta once 2.3.6 nin yeni bir guncellemesini geldi onu yaptim bu seferde telefon batarya bitti diye kapanip duruyor. mesela yuzde 80 batarya varken telefonla konusayim sarj bitmiyor fakat wifi den internete gireyim 30 40 sn sonra telefon kapaniyor aciyorum sarj ayni devam ediyor yada bi anda yuzde 2 diyor sarj cihazina takin diyor. 10 dk sonra sarj doldu kabloyu cikartin diyor fakat ayarlardan telefon durum kismina bakinca sarj yuzde 50-60 diyor. daha bir sene anca oldu telefonu alali ama surekli yazilimsal bi hata yuzunden kufrediyorum. pil mi öldü anlamadim ama bunun yazilim kaynakli oldugunu dusunuyorum pilin iki gunde ölmemesi lazim guncellemeden once boyle bisey yoktu. ayrica guncellemeden sonra bir kez formatladim.
    cözüm olarak telefonu root edip custom rom yuklesemmi ayrica riskli bisey mi bu hic denemedim bilmiyorum. yada yeni bir batarya mi alsam? yardimci olursaniz sevinirim yoksa iyice nefret ettim samsung dan her guncellemeyle yeni bir rezillik cikiyor cöpe atcam sonunda.
    tesekkurler

Her güncellemeden sonra bir kez fabrika ayarlarına dönmek iyi gelir dönün bakalım o zaman aynı şeyleri yapıyormu. Ayrıca acilen benim gibi note 2 ye terfi edin :)...

• vodafone kullanıyom..
  • Bende turkcell e özgü bişey sanıyordum. Gerçi arkadaşımda da note 2 var avea kullanıyo hiç olmadı diyor. Kız arkadaşımla benim note 2 imiz var turkcell iz ikimizde ama ikimizde ilk ararken bi yeri çalıyo gözüküyo ama hiç ses çıkmıyo telefondan açarsa karşı taraf onun seside gelmiyo benimkide gitmiyo kapatıp bida arayınca düzeliyor. İlk aramalarda oluyo genelde uzun süre telefona dokunmadıktan sonra. Turkcell e sordum samsung yetkilisi telefonda sorun olacağını sanmıyorum dedi. S+ ım da da aynısı oluyordu. Yeni hat yeni tel aldım yine oluyor. Tam ben turkcell deki samsung yetkilisiyle konuşurken bir bayan geldi o da aynı şikayette bulundu. Yetkilinin söylediği turkcell e başvurun ama onlarda yeni kart alın diyecekler ki almşınız dedi büyük ihtimal topu samsunga atıp servise götürün telefonda sorun var diyecekeler dedi. Bir şey geliyor ama aklıma acaba operatörlerde ve kartlarında altyapısal bir sıkıntımı var acaba. Çünkü aynı hatlar eski telefonlarda sorunsuz çalışıyor. Bu tarz akıllı telefonlara takınca sorun çıkarıyor. Bayanında dediği eski model samsung telefonunda olmadığı note 2 sinde olduğu yönündeydi. Bence kullanılan sim kart ve alt yapıda bir uyumsuzluk var akıllı telefonlarla...

• quote:

Her güncellemeden sonra bir kez fabrika ayarlarına dönmek iyi gelir dönün bakalım o zaman aynı şeyleri yapıyormu. Ayrıca acilen benim gibi note 2 ye terfi edin :)...

hocam vallahi samsungtan biktim tam htc desire hd alicakken arkadasin gazina almistim telefonu. adamlar telefon cikariyorlar destek vermiyorlar ayrica cikarttiklari yazilimlarda birbirinden rezil hatalarla dolu. bu arada sizin dediginizi de yaptim son guncellemeden sonra baktim akli basina gelmiyor fabrika ayarlarina dondurdum. lakin reset kodu calismadi ayarlardan fabrika ayarlarina sifirla dedim o sekilde. oyle olunca kararsiz kaldim pilin bir senede ve bir günde ölecegini de sanmiyorum. bunun en son caresi root mu etmek sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkishrider -- 13 Ocak 2013; 0:55:42 >
  • quote:

quote:

hocam vallahi samsungtan biktim tam htc desire hd alicakken arkadasin gazina almistim telefonu. adamlar telefon cikariyorlar destek vermiyorlar ayrica cikarttiklari yazilimlarda birbirinden rezil hatalarla dolu. bu arada sizin dediginizi de yaptim son guncellemeden sonra baktim akli basina gelmiyor fabrika ayarlarina dondurdum. lakin reset kodu calismadi ayarlardan fabrika ayarlarina sifirla dedim o sekilde. oyle olunca kararsiz kaldim pilin bir senede ve bir günde ölecegini de sanmiyorum. bunun en son caresi root mu etmek sizce?

Bence çözümü servise götürmek. Root edersen bir işe yarayacağını sanmıyorum ancak root la ilgilenen arkadaşlar daha iyi cevap verirler bu işle ilgilenenler. Benim fikrim orjinal güncellemeden sonra eğer böyle bir sıkıntı yaşadıysan direk garantisi devam ederken şayet ediyorsa servise götürüp ücretsiz yaptırmak en mantıklısı. HTC bana bilmiyorum ama Shopping tv de satılan telefonların verdiği izlenimi veriyor. Şayet sony nin renk ve ikonlarının soluk pastel renkler olmasından dolayı kılım. Nokia ve blackberry i hiç adamdan saymıyorum zaten.

Geriye bir tek samsung kalıyor. Onda da sistem şöyle çalışır; Telefon alacaksan en üst modeli alacaksın. Acele etmeyeceksin biran önce almak için içinin kıpır kıpır olduğu herkezin başına gelmiştir. Karşı koyacaksın içindeki o hisse dur diyeceksin :) Bekleyeceksin biraz daha biriktirip en üst modeli alacaksın. Ben geçen sene yılbaşı hediyesi olsun kendime diye acele etmeyip 2 3 hafta daha bekleseydim s2 alacaktım. Almadım s+ aldım. Bakınız s2 ye bile jellybean çıkıyor. Bizim üvey evlada hiç bir şey yok.
    Sonuç ne oldu 1 sene önce 1200 verdim s+ aldım bu sene 1800 verdim note 2 aldım. Kaybım 1200 tl oldu. Neyseki bu note 2 beni en az 3 sene götürür. Kaldıki note serisine geçtikten sonra s serisi kullanamıyor insan. Malum boyutlardan ve alışkanlıktan dolayı mecburen note 3 bekliycez değiştirmek için.

Birde şu husus var benim fikrim samsungun politikası şu şekilde; Amiral gemileri çıkarmak yüksek fiyatla. Alabilen parası olanlara satmak. Ara modeller çıkartmak daha orta küçük bütçeli müşterilere satmak. Ancak şöyle bir husus var ara modellere kullanılan malzeme ile amiral gemilerinin malzemeleri aynı değil. Kağıt üzerinde özellikleri aynı bile yazsa aynı değil. Misal s+ evin içindeki modeme salondan odaya bağlanmaz iken ve 1 çizgi zar zor çekerken note 2 karşı dairedeki wifi ye açar açmaz şak diye bağlanıyor. S+ ile gps i açtığınızda hiç uydu bulmaz veya 5 10 dakkada sinyalleri düşük uydular bulup zar zor bağlanır iken note 2 de açar açmaz en yüksek sinyal seviyesinde 15 uydu bularak 2 3 saniye içersinde bağlanıyor. Özelliklere bakarsanız listede ikisinde de a-gps, wifi ibaresini göreceksiniz. Ancak performans farkı ortada. Arkadaşım ankarada xperia sıyla gps i açar açmaz pencerenin önünde dışarı bile çıkmadan şak diye bağlanıyor dediğinde inanmıyordum. İstanbuldamı sorun var diyordum şimdi iki telefonumu yan yana koyup gps lerini açtığımda s+ uydu bulmasken göya olmayan uyduları 2 saniyede 15 tane bulup sabitleyen note2 yi görünce sorunun s+ da olduğu anlaşılıyor.

Ara modeller her zaman düşük kalite malzeme ile piyasaya çıkar. Amaç orta kesim müşteriyi çekmek onlara bu modelleri satıp para kazanmak ve ancak çıkardığı sorunlar ve özelliklerinin yetersizliği ve düzgün çalışmamasından dolayı bu ara modellerini sattığı müşterilere üst model alıp telefonlarını değiştirtip iki kere telefon aldırmaya şevk etmek. Tıpkı benim yaptığım gibi. (Önce bütçeden dolayı ara model al ama doğru düzgün çalışmadığından dolayı ikinci kere masraf yap üst model al) İki kere masraf daha çok kazanç. Sistem politika böyle işliyor. O yüzden düşük modellere güncelleme yazılım desteği verilmez. O modellerden az kar edildiğinden, insanları yüksek fiyatlı modellere teşvik etmek için yüksek modellere yazılım desteği çıkarılır.

Saygılar...

Not: en kısa zamanda s+ ile note 2 nin gps lerini aynı anda açıp açık havada performansını videoya kaydedip sizinle paylaşacağım...

• quote:

quote:

quote:

Bence çözümü servise götürmek. Root edersen bir işe yarayacağını sanmıyorum ancak root la ilgilenen arkadaşlar daha iyi cevap verirler bu işle ilgilenenler. Benim fikrim orjinal güncellemeden sonra eğer böyle bir sıkıntı yaşadıysan direk garantisi devam ederken şayet ediyorsa servise götürüp ücretsiz yaptırmak en mantıklısı. HTC bana bilmiyorum ama Shopping tv de satılan telefonların verdiği izlenimi veriyor. Şayet sony nin renk ve ikonlarının soluk pastel renkler olmasından dolayı kılım. Nokia ve blackberry i hiç adamdan saymıyorum zaten.

Geriye bir tek samsung kalıyor. Onda da sistem şöyle çalışır; Telefon alacaksan en üst modeli alacaksın. Acele etmeyeceksin biran önce almak için içinin kıpır kıpır olduğu herkezin başına gelmiştir. Karşı koyacaksın içindeki o hisse dur diyeceksin :) Bekleyeceksin biraz daha biriktirip en üst modeli alacaksın. Ben geçen sene yılbaşı hediyesi olsun kendime diye acele etmeyip 2 3 hafta daha bekleseydim s2 alacaktım. Almadım s+ aldım. Bakınız s2 ye bile jellybean çıkıyor. Bizim üvey evlada hiç bir şey yok.
    Sonuç ne oldu 1 sene önce 1200 verdim s+ aldım bu sene 1800 verdim note 2 aldım. Kaybım 1200 tl oldu. Neyseki bu note 2 beni en az 3 sene götürür. Kaldıki note serisine geçtikten sonra s serisi kullanamıyor insan. Malum boyutlardan ve alışkanlıktan dolayı mecburen note 3 bekliycez değiştirmek için.

Birde şu husus var benim fikrim samsungun politikası şu şekilde; Amiral gemileri çıkarmak yüksek fiyatla. Alabilen parası olanlara satmak. Ara modeller çıkartmak daha orta küçük bütçeli müşterilere satmak. Ancak şöyle bir husus var ara modellere kullanılan malzeme ile amiral gemilerinin malzemeleri aynı değil. Kağıt üzerinde özellikleri aynı bile yazsa aynı değil. Misal s+ evin içindeki modeme salondan odaya bağlanmaz iken ve 1 çizgi zar zor çekerken note 2 karşı dairedeki wifi ye açar açmaz şak diye bağlanıyor. S+ ile gps i açtığınızda hiç uydu bulmaz veya 5 10 dakkada sinyalleri düşük uydular bulup zar zor bağlanır iken note 2 de açar açmaz en yüksek sinyal seviyesinde 15 uydu bularak 2 3 saniye içersinde bağlanıyor. Özelliklere bakarsanız listede ikisinde de a-gps, wifi ibaresini göreceksiniz. Ancak performans farkı ortada. Arkadaşım ankarada xperia sıyla gps i açar açmaz pencerenin önünde dışarı bile çıkmadan şak diye bağlanıyor dediğinde inanmıyordum. İstanbuldamı sorun var diyordum şimdi iki telefonumu yan yana koyup gps lerini açtığımda s+ uydu bulmasken göya olmayan uyduları 2 saniyede 15 tane bulup sabitleyen note2 yi görünce sorunun s+ da olduğu anlaşılıyor.

Ara modeller her zaman düşük kalite malzeme ile piyasaya çıkar. Amaç orta kesim müşteriyi çekmek onlara bu modelleri satıp para kazanmak ve ancak çıkardığı sorunlar ve özelliklerinin yetersizliği ve düzgün çalışmamasından dolayı bu ara modellerini sattığı müşterilere üst model alıp telefonlarını değiştirtip iki kere telefon aldırmaya şevk etmek. Tıpkı benim yaptığım gibi. (Önce bütçeden dolayı ara model al ama doğru düzgün çalışmadığından dolayı ikinci kere masraf yap üst model al) İki kere masraf daha çok kazanç. Sistem politika böyle işliyor. O yüzden düşük modellere güncelleme yazılım desteği verilmez. O modellerden az kar edildiğinden, insanları yüksek fiyatlı modellere teşvik etmek için yüksek modellere yazılım desteği çıkarılır.

Saygılar...

Not: en kısa zamanda s+ ile note 2 nin gps lerini aynı anda açıp açık havada performansını videoya kaydedip sizinle paylaşacağım...

hocam telefonu almanyadan aldim garantisi de yok. ayrica dediginizde haklisiniz samsung ara modellerde kaliteyi de hizmeti de dusuruyor. bundan onceki telefonum windows mobile yuklu htc xda orbit2 idi. benim heralde en memnun kaldigim telefondur. sarj konusunda da ses kalitesi cekme gps konusunda da cok guzeldi. s+ aldim dediginiz gibi wifi yan odadan tek cizgi ceker uydu bulmaz. artik bilmiyorum ama insallah su root isiyle yada batarya degisimiyle cozulur. gercekten verdigim paraya acimaya basladim. eger degistirirsem android i sevmeme ragmen iphone olur heralde. ayrica root cu arkadasalara sesleniyorum bi yol gosterirseniz harika olacak :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Saygılar...

hocam telefonu almanyadan aldim garantisi de yok. ayrica dediginizde haklisiniz samsung ara modellerde kaliteyi de hizmeti de dusuruyor. bundan onceki telefonum windows mobile yuklu htc xda orbit2 idi. benim heralde en memnun kaldigim telefondur. sarj konusunda da ses kalitesi cekme gps konusunda da cok guzeldi. s+ aldim dediginiz gibi wifi yan odadan tek cizgi ceker uydu bulmaz. artik bilmiyorum ama insallah su root isiyle yada batarya degisimiyle cozulur. gercekten verdigim paraya acimaya basladim. eger degistirirsem android i sevmeme ragmen iphone olur heralde. ayrica root cu arkadasalara sesleniyorum bi yol gosterirseniz harika olacak :)

Hiç birşeyden nefret etmedim apple dan ettiğim kadar :) Acırım iphone a vereceğin paraya. Dur hayırrrr yapmaaa diye engelleyesim var seni :)
    Şaka bir yana note 2 telefonda son nokta yani. İphone 5 2000 küsür tl ufacık alet note 2 inanılmaz bir cihaz 1800 tl yani çok memnunum yerinde olsam hiç çekincem olmasın büyük falan diye alışıyo insan s3 falan ufak geliyo artık. Bu arada s+ da veya diğer telefonlarınızda hiç benim yaşadığım bi süre kullanmadıktan sonra ilk aramalarda ses gelmiyor çalıyo gözüküyor telefon ancak çalma sesi gelmiyor. Karşı taraf açarsa telefonu onun seside bana gelmiyor benimkide ona gitmiyor. S+ da da yaşıyordum note 2 de de yaşıyorum. Arkadaşımında note 2 si var onada oluyor. İşin ilginci aynı hattım eski telefonlar ile kullanıldığında hiç böyle bir sorun yaratmadı 10 senedir. Akıllı telefonlarla kullanıldığında olan bir durum. Hiç başınıza geldimi ? Arkadaşımda da note 2 var o hiç olmadı şimdiye kadar dedi. Benim s+ ım ve hem kendi hem arkadaşımın note 2 sinin 3 ünün birden bozuk olma ihtimalı ne kadardır yani. Turkcell deki samsung yetkilisi ile konuşurken bir bayan geldi aynı şeyi söyledi eski telefonlarımla olmuyordu note 2 aldım oluyor dedi. Acaba ülkemizde kullanılan operatörlerin sim kartlarında yada alt yapılarında bir sıkıntı uyumsuzlukmu var akıllı telefonlarla acaba farkındamı değiller...

• turkishrider;

Arkadaşım telefona odin ile cwm yükle "son sürüm 6.0.1.9" sonra....

4.1.2 JB Alpha6 ivendor rom da yükledin mi 10 numara 5 yıldız root lu telin olur..

istersen sana linkleri mail atarım.

Kolay gelsin!...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi espandos -- 14 Ocak 2013; 13:09:39 >
  • usta atarsan cok memnun olurum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Saygılar...

Hiç birşeyden nefret etmedim apple dan ettiğim kadar :) Acırım iphone a vereceğin paraya. Dur hayırrrr yapmaaa diye engelleyesim var seni :)
    Şaka bir yana note 2 telefonda son nokta yani. İphone 5 2000 küsür tl ufacık alet note 2 inanılmaz bir cihaz 1800 tl yani çok memnunum yerinde olsam hiç çekincem olmasın büyük falan diye alışıyo insan s3 falan ufak geliyo artık. Bu arada s+ da veya diğer telefonlarınızda hiç benim yaşadığım bi süre kullanmadıktan sonra ilk aramalarda ses gelmiyor çalıyo gözüküyor telefon ancak çalma sesi gelmiyor. Karşı taraf açarsa telefonu onun seside bana gelmiyor benimkide ona gitmiyor. S+ da da yaşıyordum note 2 de de yaşıyorum. Arkadaşımında note 2 si var onada oluyor. İşin ilginci aynı hattım eski telefonlar ile kullanıldığında hiç böyle bir sorun yaratmadı 10 senedir. Akıllı telefonlarla kullanıldığında olan bir durum. Hiç başınıza geldimi ? Arkadaşımda da note 2 var o hiç olmadı şimdiye kadar dedi. Benim s+ ım ve hem kendi hem arkadaşımın note 2 sinin 3 ünün birden bozuk olma ihtimalı ne kadardır yani. Turkcell deki samsung yetkilisi ile konuşurken bir bayan geldi aynı şeyi söyledi eski telefonlarımla olmuyordu note 2 aldım oluyor dedi. Acaba ülkemizde kullanılan operatörlerin sim kartlarında yada alt yapılarında bir sıkıntı uyumsuzlukmu var akıllı telefonlarla acaba farkındamı değiller...

hocam bende o ses sorunu hic olmadi ama sim kartlardan olabilir yada bizim sebeke desteklemiyo olabilir bu iphone 5 4g turkiyede desteklenmedigi icin iyi degil diyorlardi. bide ben telefonlari yurtdisindan aliyorum o yuzden ucuz oluyo iphone :)

• quote:

usta atarsan cok memnun olurum

Mesaj olarak gönder dim link leri.

Kolay gelsin!....
  • arkadaslar bu sarj konusunda msj atmistim ve bugun stock rom yuklemek icin telefonun sim kartini cikartirken sunu farkettim batarya bildiginiz ortasindan sismis bu nedir simdi sizden ricam bataryanizda orta kisimda disariya dogru bombe normalde varmki ben yok diye hatirliyorum ne yapsam bi cvp verebilirmisiniz?
  • 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.