Şimdi Ara

Samsung Galaxy S'in Türkiye satış fiyatı netleşiyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
26.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ytn82

Biraz önce Turkcell'i arayıp bu kampanya hakkında bilgi almak için konuyu sorduğumda şu anda böyle bir cihaza bir kampanyamız yok falan tarzı bi cevap aldım.

Editör arkadaş bu bilgiyi nereden aldı acaba? Turkcell mi söylemek istemiyor önceden anlamadım?

Bide bana telefonda nerden aldınız bu bilgiyi falan diye sordu kızcağız bende forumlarda öyle yazıyor valla ben onların yalancısıyım dedim :)

sonra da düşündüm böyle sorduğu için bilgi doğru ama turkcell kimsenin öğrenmesini istemiyor mu acaba diye.

Hani biri seni bilmemne cafesinde görmüş gittin mi oraya sorusuna kim görmüş diye soruyla karşılık vermek gibi bişey oldu :))

Türkcell Basın açıklaması yaptı bu telefon ile ilgili.
    Ama daha ellerinde olmadığı için kampanya bilgilerini bilmiyor olabilir operator.
    İşin kötü tarfı ise telefon bir süre sadece Turkcell tarafından satılacak.
    Teknoloji marketler aracılığı ile satılsa idi fiyatı belli oranada düşerdi.
    Bazen ilginç kampanyalar oluyor. Geçenlerde Vatan da vardı galiba sadece pazar günü tüm ürünlerde ,%20 indirim .
    1 günlük. 1400 den gelse 280 Tl indirim iyi para.
    Geliyor sana 1120.

Biraz daha bekleyecez.
  • Bence telefon turkiyeye girişi en az 3 ayı bulurki oda 2011 başları olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenshinta

Bence telefon turkiyeye girişi en az 3 ayı bulurki oda 2011 başları olur..

telefon eylül ayının ilk haftası turkcell de satışa sunulacak nerede en az 3 ayı?
  • turkcell den nefret ediyorum her işi fırsata çevirip halkı kazıklamayı iyi biliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alisemih

quote:

telefon eylül ayının ilk haftası turkcell de satışa sunulacak nerede en az 3 ayı?

bundan 1 ay once aradagımızda temmuz sonu dediler cikmadi sonra agustos dediler yine cikmadi simdide eylul ilk haftasi diyorlar resmen bizimle oynuyorlar...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alisemih

quote:

bundan 1 ay once aradagımızda temmuz sonu dediler cikmadi sonra agustos dediler yine cikmadi simdide eylul ilk haftasi diyorlar resmen bizimle oynuyorlar...

En geç ekimde gelir

Edit: Desire HD nin çıkış tarihi hakkında açıklama yapıldı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chidori -- 24 Ağustos 2010; 18:42:11 >
  • 15 Eylül’deki HTC’nin yapacağı konferanstan sonra, Desire HD ve Desire Z’nin kullanıcılara satışının Avrupa’da 2-3 ay gibi bir süreyle ve ülkemizde 6-7 ay süreyle başlamasını (bizim aracılığımızla) tahmin ediyoruz.

alintidir...
  • Sadece Turkcell de satılması resmen TEKELCİLİK...

Ayrıca fiyatı da çok pahalı...

Operatör kısıtlaması olacak mı? Yani sadece Turkcell hatlarında m çalışaak?

Şimdiden teşekkürler.
  • Turkcellde satılacaksa uzunca bir süre sadece turkcell ile satılır gibime geliyor.
    Sahtekarlar.
    Milleti göz göre göre dolandırıyorlar birde zeytinyağı gibi üste çıkıyorlar.
  • Kontratsız satışı olur mutlaka arkadaşlar.
    Olmalı
  • turcelle e gittim bugün ve telefonun kanpayalarını sordum ve adamların daha telefonun turkcelden satılacağın dan haberleri yok ve bana dedilerki siz bu bilgileri nereden aldınız. neyse bu telefon eylülün ilk haftası filanda gelmez hazirandan beri bekliyorum. telefon çıksada 2-3 ay sonra belki fıyatı 1350 olur heralde
  • 6 veya 13 eylül de satışı başlayacak distribitörlerin stoğuna girdi ürün, fiyat olarak 1500 civarı turkcell de de 92x18ay olur muhtemelen
  • quote:

Orijinalden alıntı: ormanci41

6 veya 13 eylül de satışı başlayacak distribitörlerin stoğuna girdi ürün, fiyat olarak 1500 civarı turkcell de de 92x18ay olur muhtemelen

6 eylül yani 1hft. sonra başlıyor satışı. süper ozaman kasım gibi 1100tl ye garantilisini alabilecek isteyen diye tahmin ediyorum
  • Ne telefonmuş be kardeşim hala gelmedi gitti.

4 sene önce w900i de aynı şekilde olmuştu yok şimdi gelicek yok sonra gelicek. Geldiğince fiyatı yaklaşık 1300 Türk Lirasıydı. 4-5 ayda fiyatı düşsün diye beklemiştim. Düşmedi tabii =) Mecbur aldık. 2 ay sonra 800TL civarına düşmüştü. Şimdide kayboldu gitti.

Gerçi ben hala kullanıyorum 'kalas'ı =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilkan

Ne telefonmuş be kardeşim hala gelmedi gitti.

4 sene önce w900i de aynı şekilde olmuştu yok şimdi gelicek yok sonra gelicek. Geldiğince fiyatı yaklaşık 1300 Türk Lirasıydı. 4-5 ayda fiyatı düşsün diye beklemiştim. Düşmedi tabii =) Mecbur aldık. 2 ay sonra 800TL civarına düşmüştü. Şimdide kayboldu gitti.

Gerçi ben hala kullanıyorum 'kalas'ı =)

çok şekil telefondu öyle deme.onun ince versiyonunu yapsalar çok satar.başta ben alırım...
  • arkadaşlar telpa ve samsung ne kadar takoz bir firma olduğunu görmeniz için size bu siteye bakmanızı öneririm ben sgs bekleye bekleye kanser olucam herhalde ama iphone 4 bekleyenlere müjde bizim için hüsran apple bile telini türkiyeye soktu

http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=92837&ad=iPHONE-4-16GB-3G-SiYAH-CEP-TELEFONU-Cep-Telefonlari
  • quote:

Orijinalden alıntı: wrestler31

arkadaşlar telpa ve samsung ne kadar takoz bir firma olduğunu görmeniz için size bu siteye bakmanızı öneririm ben sgs bekleye bekleye kanser olucam herhalde ama iphone 4 bekleyenlere müjde bizim için hüsran apple bile telini türkiyeye soktu

http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=92837&ad=iPHONE-4-16GB-3G-SiYAH-CEP-TELEFONU-Cep-Telefonlari

evet 2700 e iphone 4 soktular piyasaya.ey akıllı arkadaşım bu konuda paralel ithalat satın alan arkadaşlarımız var.yani sgs daha önce vardı piyasada.ayrıca sgs iphone 4 ten önce piyasada olacak...
  • paralel ithalattan bahsetmiyorum garantili satıştan bahsediyorum SGS'nin garantili satışının yapıldığı bir yer biliyorsan bizde alalım ama benim verdiğim link gold'un garantili satışı

ayrıca SGS daha önce piyasada olamaz çünkü iphone 4 gold'un stoklarında var hemen alabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wrestler31 -- 1 Eylül 2010; 15:43:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ax

quote:

arkadaşlar telpa ve samsung ne kadar takoz bir firma olduğunu görmeniz için size bu siteye bakmanızı öneririm ben sgs bekleye bekleye kanser olucam herhalde ama iphone 4 bekleyenlere müjde bizim için hüsran apple bile telini türkiyeye soktu

evet 2700 e iphone 4 soktular piyasaya.ey akıllı arkadaşım bu konuda paralel ithalat satın alan arkadaşlarımız var.yani sgs daha önce vardı piyasada.ayrıca sgs iphone 4 ten önce piyasada olacak...

Bugün telpayı aradım turkcell kampanyası harici resmi satış fiyatı 1600 TL olacak dediler.
  • quote:

2700 Türk Lirası. Vay anasını ya. Bir çok karşılaştırmada ve testte iPhone 4'ü geçen SGS'nin 1475 Lira olmasına kızıyoruz, çok pahallı diyoruz ama gidip iPhone'a 2700 Lira veriyoruz.

Ne desek az !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilkan -- 1 Eylül 2010; 20:39:44 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.