Şimdi Ara

Samsung Galaxy S'in Türkiye satış fiyatı netleşiyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
26.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ManoMachine

Galaxy S bile olsa bir samsung icin bence yuksek bir fiyat.

Kullanmadan on yargili dusunuyor gibisin. Iphone3g kullandiktan ve emekli ettikten sonra Galaxy S i aldim, Iphone 4 dahil mevcut hicbir Iphone modeli yanina bile yanasamaz. En azindan unlock yapmak gibi islerle kafani patlatmiyorsun. Tek ( - ) yonu ise simdilik program arsivinin cok genis olmamasi. Erken ve gec gelme konusuna gelince 2 ay once burada ( Rusyada ) satisa sunulmus olmasi ve Turkiye ye yeni gelmesi cok cansikici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferodot -- 21 Ağustos 2010; 16:56:03 >
  • rusyada kaç liraya satıyorlar ?
    yakında kardeşim rusyaya gidiyorlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghaneli -- 21 Ağustos 2010; 15:33:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_Narrator

quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

quote:

Orijinalden alıntı: ax
    beyler sakin unutmayın ki bu cihaz şuan piyasanın en iyi cihazı.bazılarınız htc desire ile falan karşılaştırmış ve onun kadar pahalı olmamalı gibi sözler söylemiş cidden komik.samsung dediğiniz firma cebinden 40 tane htc çıkarır.fiyat pahalı gelebilir size ama piyasaya göre normal...

o kadar ovdugun firma telefonu çıkarır destegini unutur ama htc ye bu baglamda yetisebilmesi için 40 fırın ekmek yemesı lazım samsungun.kaldıki ove ove bitiremedıgınız bu 1500 liralık oyuncakta kamera flashı bile yok.asıl bomba ise yılbasında android 3.0 çıkınca kopacak,goruruz o zaman dunyanın en iyi android samsungunu.

+1 hele rekabet arttıki yeni cihazlar yolda çok çabuk fiyatı düşücek bunun

Samsung kadar malının arkasında durmayan, akıllı telefonlarına yazılımsal destek vermeyen firma yoktur herhalde. Htc desire Android 3.0 yüklenirken bu alete Samsung 2.2 yükler mi şüpheli.

• OHAAAA diyorum bu fiyatlara...
  • daha önce birçok telefonun bu fiyattan satıldığını düşünürsek bence çok değil
    sonuçta bu telefonu alanlar wifi n standardı, bluetooth 3.0, süper amoled, hd video kaydı gibi birçok yeni teknoloji ile olağanüstü bir deneyim yaşayacaklar
    ve bu telefon üst segmentte ne olursa olsun 2 sene boyunca eskimeyecek ki bir 5 sene rahatlıkla kullanılabilir
    ama eğer ben illaki son sürüm işletim sistemini isterim derseniz paralel ithalat alın fiyatı yüzünden rağbet görmediğini gören operatörler de bir sonraki modeli daha ucuza satar
  • quote:

Orijinalden alıntı: lamarra

şahsen fiyatı 1000-1100 civarına inmediği sürece samsung türkiyede hiç iyi satış yakalayamaz.Ayrıca cidden rekabet artacak eli mecbur düşürecekler fiyatı ama artık almayı düşünmüyorum.Iphone 4 yada Htc desire hd alırım daha iyi

Söylediğin 2 telefon en az 1500 tl den giriş yapacaktır ülkemize.Şuan 3gs 1600 tl iken iphone 4 2000 civarı olacaktır.Htc hd 2 ise 1500 tl iken htc desire hd de iphone 4 fiyatından giriş yapacaktır.Az daha beklerseniz galaxy düşer.Ve düştüğünde kaçırılmayacak bir telefon.Benim en beğendiğim özellikleri sar değeri çok düşük android mevcut ve süper amoled.

Ayrıca 5 mp kamerasının nasıl fotoğraf çektiğini merak edenler ;
    http://rapi.ds.hare.com/files/378058146/Samsung_i9000_Galaxy_ile_cekilen_resimler.rar
    indirebilirler.

Burdakide n8 in çekmiş olduğu fotoğraflar;
    http://rapi.ds.hare.com/files/380828870/Nokia_N8_ile_cekilen_resimler.rar

NOT : Resimlerin linkleri mobiletisim sitesinden alıntıdır.
    NOT 2 : Linklerin arasındaki noktaları kaldırmayı unutmayın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alisemih -- 22 Ağustos 2010; 10:11:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

quote:

Orijinalden alıntı: Pentacle*

Wave'den en büyük farkı Android olması galiba. Başka ne farkları var?

Ekranı daha canlı , ekranı daha büyük , android olması..

aynı ekran değillermi nasıl daha canlı ?
  • türkiyede neden bu kadar pahalı telefonlar yahu 1500 lira bir telefona verilecek bir para değil bence
  • kontratlıda kontratsızda cok pahalı.bu telefon o kadar etmez 999dan fazla olmaması gerekiyor bence yurtdışı fiyatına göre
  • Samsung kendi geliştirdiği süper amoled ekranı kullanmaktadır.Buda diğer tüm ekranlara göre daha canlı renk göstermektedir.Işıkta parlamamaktadır.
    Tarih eseri nokia n97 bile 1 milyarken samsun i8910 1250 tl iken gayet normal fiyata geldi.Ayrıca her telefonda 1 ghz işlemci hızı vardır ama aynı performansı göstermez :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lamarra

eee pesss yani pesss pesss 1475 tl mi .bu telefonun en büyük özelliği fiyatınında uygun olmasıydı bu yüzden yurtdısında inanılmaz satış rakamlarına ulaşmıştı.iphone dan çok daha ucuzdu.YUHHHH yani iphone 4 1700 den türkiyeye giriş yapıcak büyük ihtimalle.bu 1500 tl samsung için çok fazla türkiyede fazla satmıcaktır.1200 civarı bişeyler olmalıydı fiyatı çok abartmışlar !

telefonun yurtdışı, örneğin abd sözleşmeli fiyatları iphone 4 ile birebir aynı. sözleşmesiz fiyat ise iphone 599$, galaxy s 499$. (amazon ara sıra 1 günlük kampanyalar yapıyor ama hemen tükeniyor doğal olarak onları saymıyorum.) yani sözleşmesiz fiyat olarak sadece 100$ fark var. iphone'un türkiyede 1700 lere satıldığını düşünürseniz galaxy s'in 1475 tl olması gayet normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keii -- 22 Ağustos 2010; 17:37:00 >

• Hocam doları 1.52 TL den alsak, Iphone a 599$ demişsin bu yaklaşık 910 TL eder. Galaxy S ile Iphone arasında çok az fark olabilir de benim burda demek istedigim Türkiye de aşırı pahalı satılıyor telefonlar. Yanlış anlaşılmasın.

Keşke şu pasaport sorununu kaldırsalar da yurtdışından rahat rahat telefon getirtebilsek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 22 Ağustos 2010; 20:15:22 >
  • Muhittin Seyyare adlı arkadaşımızın bir yorumu;

~1.500 TL hiç cazip bir fiyat değil.
    amazon.de € 456,99 = 870 TL
    amazon.co.uk £ 429.99 = 1000 TL
    Almanya'dan %72, İngiltere'den %50 daha pahalıya satıyorlar.

Ülkemizde ne kadar pahalı olduğu ortada.
  • belli olmaz
  • arkadaslar bu telefonun garanti bir sekilde nasil alabilirim fiyat onemli degil tek istedigim garantisi olmasi..
  • çok merak ediyorum, hangi elektronik ürün türkiye'de yurtdışı ile aynı veya çok az bi farka satılıor da bu fiyata pahalı diyorsunuz?
    bu kadar şaşırmamak lazım bence..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keii -- 24 Ağustos 2010; 11:44:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenshinta

arkadaslar bu telefonun garanti bir sekilde nasil alabilirim fiyat onemli degil tek istedigim garantisi olmasi..

biraz sabret arkadaşım çok yakında türkiyede satışa sunulucak...
  • Sabrede sabrede bu kadar bekledim temmuz dediler cikmadi agustos dediler gelmedi simdide eylul diorlar siz buna inaniyormusunuz?
  • Ben Telpaya yazı yazmıştım, Eylül gibi gelecek demişlerdi en son 1 ay önce. Şimdi eylüle çok az kaldı, biraz daha araştırma yapıyorum. Şu an bu telefonun üzerinde Android 2.1 var, ama 2.2ye yükseltmek mümkün olacakmış. En azından yurtdışında satılan Galaxy Sler için durum böyle görünüyor.

Zaten şu an turkcell de gold plus için 120 civarı ödüyorum, ayda 149 12 ay için mantıklı görünüyor. Bi çok kişi fiyatı çok bulmuş ama ben zamanında dandik N73e 1000 tl verdiğimi hatılıyorum. şu anda bu telefon ip4ün tek rakibi ve eski bir ip2 kullanıcısı olarak (2,5 sene ve hala) bu telefona geçiş yapıcam gibi görünüyor.
  • Biraz önce Turkcell'i arayıp bu kampanya hakkında bilgi almak için konuyu sorduğumda şu anda böyle bir cihaza bir kampanyamız yok falan tarzı bi cevap aldım.

Editör arkadaş bu bilgiyi nereden aldı acaba? Turkcell mi söylemek istemiyor önceden anlamadım?

Bide bana telefonda nerden aldınız bu bilgiyi falan diye sordu kızcağız bende forumlarda öyle yazıyor valla ben onların yalancısıyım dedim :)

sonra da düşündüm böyle sorduğu için bilgi doğru ama turkcell kimsenin öğrenmesini istemiyor mu acaba diye.

Hani biri seni bilmemne cafesinde görmüş gittin mi oraya sorusuna kim görmüş diye soruyla karşılık vermek gibi bişey oldu :))
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.