Şimdi Ara

Samsung Galaxy S III'ün öne çıkan özellikleri (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
1
Favori
39.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thek

Bu designed for humans da ne oluyor? Öncekiler veya diğerleri designed for animals mı yani?

apple'a gönderme yapmışlar işte. hatırlarsan samsung s3 tanıtımından kısa süre önce bir video paylaşmıştı ve koyunlar vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artcraft35 -- 10 Mayıs 2012; 13:31:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordrdley

pardon da neymiş diğer telefonlardan ayıran ? =D

hadi insan okuduğunu anlamaz da izlediğini nasıl anlamıyor çözemiyorum. Daha ne olsun, uyan diyor uyanıyor, mesaj yazarken vazgec kulagına gotur mesaj yazdıgın kişiyi arıyor, mail okurken ekran gözünü görüp kararmıyor, inanılmaz paylaşım kolaylıkları var, mesaj veya word de çalışırken söylüyorsun o yazıyor, daha nice yeni özellikler varken ve bunların hemen hiç biri diğer telefonlarda yokken bu soruyu soran kişi, neyin peşinde olabilir anlamak mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prequel

yenilik kalmamış gibi gidip mesaj yazarken bezince kulağımıza götürünce direk arıyor diye bir özellik çıkarmışlar. kimsenin alışacağını bile sanmıyorum 1 dokunmayla geri gelip 1 dokunmayla da aramaya basmayla yapılabilecek birşey. yemin ediyorum ne kadar gereksiz şey varsa düşünmüşler. sanki kağıt gibi telefonlar, katlanan, direk göze birşeyler yansıtan telefonlar falan yapmışlar gibi çıkardıkları yeniliklere bakarmısınız. sırf yenilik yaptık demek için ve apple'ı araklamak için çıkarmışlar. hep yarım yarım özellikler. ekrana bakmayınca kapanan ekranı n'apayım ben ekrana bakınca açılan ekran yapmak gibi yolun ortasında duran yapılmayı bekleyen bir yenilik varken gidip ne yapıyorlar. bir gereksiz işler müdüründen yenilik tavsiyeleri almışlar da bunları yapmışlar herhalde.. yok yani samsung'u takdir etmeye çalışıyorum ama ol-mu-yor. monitorlerini tvlerini hatta beyaz eşyalarındaki yenilikleri beğeniyorum ama telefon alanında apple tarafından ezilmişlikten midir nedendir bilmiyorum acınalacak hallere düşüyorlar. svoice a ve tipe ise zaten hiçbir şey diyemiyorum...

Yanılıyorsun anlamamışsın hatta, açıl diyorsun açılıyor, ayrıca bakarken kapatmıyor adam yapmış sen hala yapsalarmış diyorsun. enteresan.

• quote:

Orijinalden alıntı: cem_hakan
    Yanılıyorsun anlamamışsın hatta, açıl diyorsun açılıyor, ayrıca bakarken kapatmıyor adam yapmış sen hala yapsalarmış diyorsun. enteresan.

Bakarken kapatıyor diye nerede dediğimi bulup gösterir misin? Gözünü bir an başka yere çevirdin diyelim, ama telefonun kapanmasını istemiyorsun çünkü hemen telefona geri döneceksin, ama kapandı. Sürekli bunu yaparsa düşün ne kadar can sıkıcı olur. Açıl deyince değil, "bakınca" açılmaktan bahsediyorum. Açıl diyerek açmak da fena değil ama zaten elimde olan bir alete açıl demek hiç pratik olmaz. Parmakla açmak daha kısa sürer. Ama ekrana bakar bakmaz açılsa çok daha hızlı olurdu.
  • Şimdi apple fanı diyeceksiniz ama gerçekten değilim. Nedir bu Samsung'un taklit özentisi. Telefon çıkana kadar bir gizleme , lansman zaten applevari bir tanıtım. Gereksiz özelliklere büyük abartılar. Biz diğerlerinden daha iyiyiz havası. Yav kardeşim bu dünyada hiçmi yaratıcı insanlar yok değişik birşeyler yapabilecek. Tasarımlar bakıyorum bütün markalarda nerdeyse aynı, özellikler birbirine çok yakın. Yok mu bir vatandaş çıkıp da bakın ben de bunu yaptım diğerlerinden farklı şu özelliği var diyecek. Milyon dolarlar hatta milyar dolarlarla anılan şirketlerin ar-gesi bu mu yani? Birbirinin kopyası her sene biraz daha özelliği arttırılmış telefonları görmekten gına geldi. Teknoloji son 3-4 senedir tıkandı burda. Gerçi burda mevzu aslında yaratıcılık değil tamamıyle cesaret işi. O cesareti de ne kadar sevmesek de ben bir tek Steve Jobs'ta gördüm. Bakalım inşallah onun gibi biri daha çıkar da, telefon segmentini güzel bir sıçramayla değişik bir yerlere getirir. Yoksa seneler sonra bile daha çok yok onun işlemcisi daha güçlü yok bunun ekranı daha iyi tartışması yaparız buralarda.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cem_hakan

Bakarken kapatıyor diye nerede dediğimi bulup gösterir misin? Gözünü bir an başka yere çevirdin diyelim, ama telefonun kapanmasını istemiyorsun çünkü hemen telefona geri döneceksin, ama kapandı. Sürekli bunu yaparsa düşün ne kadar can sıkıcı olur. Açıl deyince değil, "bakınca" açılmaktan bahsediyorum. Açıl diyerek açmak da fena değil ama zaten elimde olan bir alete açıl demek hiç pratik olmaz. Parmakla açmak daha kısa sürer. Ama ekrana bakar bakmaz açılsa çok daha hızlı olurdu.

Önce bir seyredip nasıl çalıştığını anlasaydınızda sonra yorum yapsaydınız keşke. Açma kapama süreleri optimize edilir keyfinize göre. Ama çalışma prensibi muhteşem.

http://www.youtube.com/watch?v=688UqGJZPzM

Kolay Gelsin

• svoiceye türkçe gelir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

svoiceye türkçe gelir mi?

Gelmez... Şu an için 7 dilden bahsediliyor.

S6 veya S7 de Türkçe gelir :)

Kolay Gelsin
  • İnşallah telefonda sunum kadar güzel olmuştur.
  • Eleştirilerin aksine bence telefon çok şık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cem_hakan Yanılıyorsun anlamamışsın hatta, açıl diyorsun açılıyor, ayrıca bakarken kapatmıyor adam yapmış sen hala yapsalarmış diyorsun. enteresan.
    Bakarken kapatıyor diye nerede dediğimi bulup gösterir misin? Gözünü bir an başka yere çevirdin diyelim, ama telefonun kapanmasını istemiyorsun çünkü hemen telefona geri döneceksin, ama kapandı. Sürekli bunu yaparsa düşün ne kadar can sıkıcı olur. Açıl deyince değil, bakınca açılmaktan bahsediyorum. Açıl diyerek açmak da fena değil ama zaten elimde olan bir alete açıl demek hiç pratik olmaz. Parmakla açmak daha kısa sürer. Ama ekrana bakar bakmaz açılsa çok daha hızlı olurdu.
    Önce bir seyredip nasıl çalıştığını anlasaydınızda sonra yorum yapsaydınız keşke. Açma kapama süreleri optimize edilir keyfinize göre. Ama çalışma prensibi muhteşem. http://www.youtube.com/watch?v=688UqGJZPzM Kolay Gelsin

İyi de bu benim suçum mu? Tanıtımda adamların kendisi bu şekilde bahsediyor, ben dikkatle izledim bahsedilmeyince öyle diye düşündüm. Adamlar telefonlarını tanıtamıyorsa ben ne yapayım?

Neyse;

Attığınız linkteki YouTube yorumlarını okursanız "ayar"dan bahsedilmiyor. Ağır olduğundan bahsediliyor. Videoyu çekenler de ağır olduğunu söylemiş. Ayar yok yani büyük ihtimalle. Samsung'un geliştirmesine bağlı. Ama burada buna bir kelime etmeyeceksek o zaman HTC One X'in de güncellemeyle düzelebilecek sorunlarına söz etmememiz gerekir.

• Ay sonu Çıkacak.Buraya gelmesi 1 buçuk ayı bulur.2 ayda olabilir.iphone 5 te çıkar.o zaman a
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biohazard

Ay sonu Çıkacak.Buraya gelmesi 1 buçuk ayı bulur.2 ayda olabilir.iphone 5 te çıkar.o zaman a

çıktığı gibi türkiyede
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cem_hakan Yanılıyorsun anlamamışsın hatta, açıl diyorsun açılıyor, ayrıca bakarken kapatmıyor adam yapmış sen hala yapsalarmış diyorsun. enteresan.
    Bakarken kapatıyor diye nerede dediğimi bulup gösterir misin? Gözünü bir an başka yere çevirdin diyelim, ama telefonun kapanmasını istemiyorsun çünkü hemen telefona geri döneceksin, ama kapandı. Sürekli bunu yaparsa düşün ne kadar can sıkıcı olur. Açıl deyince değil, bakınca açılmaktan bahsediyorum. Açıl diyerek açmak da fena değil ama zaten elimde olan bir alete açıl demek hiç pratik olmaz. Parmakla açmak daha kısa sürer. Ama ekrana bakar bakmaz açılsa çok daha hızlı olurdu.
    Önce bir seyredip nasıl çalıştığını anlasaydınızda sonra yorum yapsaydınız keşke. Açma kapama süreleri optimize edilir keyfinize göre. Ama çalışma prensibi muhteşem. http://www.youtube.com/watch?v=688UqGJZPzM Kolay Gelsin

İyi de bu benim suçum mu? Tanıtımda adamların kendisi bu şekilde bahsediyor, ben dikkatle izledim bahsedilmeyince öyle diye düşündüm. Adamlar telefonlarını tanıtamıyorsa ben ne yapayım?

Neyse;

Attığınız linkteki YouTube yorumlarını okursanız "ayar"dan bahsedilmiyor. Ağır olduğundan bahsediliyor. Videoyu çekenler de ağır olduğunu söylemiş. Ayar yok yani büyük ihtimalle. Samsung'un geliştirmesine bağlı. Ama burada buna bir kelime etmeyeceksek o zaman HTC One X'in de güncellemeyle düzelebilecek sorunlarına söz etmememiz gerekir.

Android demek istediğiniz gibi her parametreyi optimize edebilmek demek, özgürlükçü bir dünyadan bahsediyoruz. Başka sistemler gibi hiçbir şeyine dokundurtmayan sistemlerden değil.

HTC One X benim hiç ilgilenmediğim bir telefon hakkında yazıda yazmadım. Fakat şunu söyleyeyim, microsd slotu olmayan yani harici bellek takılmayan telefon benim için konuşulması bile gereksiz bir telefondur. Tıpkı Iphone gibi, tıpkı Nexus gibi, tıpkı One X gibi. Kimse olmasa ne olmuş şöyle böyle diye cevap vermeye kalkmasın kendi fikrimdir kimseyi bağlamaz.

Kolay Gelsin

• quote:

quote:

svoiceye türkçe gelir mi?

Gelmez... Şu an için 7 dilden bahsediliyor.

S6 veya S7 de Türkçe gelir :)

Kolay Gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: IamGambLer

mobilite programında ne zaman tartışacaksınız s3 ü ya bekliyoruz.

samsung ne zaman gönderirse o zaman incelerler sanırım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Biohazard

Ay sonu Çıkacak.Buraya gelmesi 1 buçuk ayı bulur.2 ayda olabilir.iphone 5 te çıkar.o zaman a

çıktığı gibi türkiyede

Güzel Ozaman
  • Teşekkürler
  • özellikten çok ekran ve malzeme kalitesini merak ediyorum görünen o ki hemen hemen piyasaya yeni çıkan bütün üst düzey cihazlar bu özelliklere sahip 1-2tane özellik dışında.
  • Malzeme kalitesi HTC One X kadar iyi olmayabilir.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.