Şimdi Ara

Samsung Galaxy S III için Android 4.1.1 güncellemesi Türkiye'de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
632
Cevap
9
Favori
44.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Galaxy S III için Android 4.1.1 güncellemesi Türkiye'de

Samsung Galaxy S III için Android 4.1.1 güncellemesi Türkiye'de kullanıma sunuldu. Birkaç gün önce aşamalı olarak dağıtımına başlanan yeni güncelleme, hem OTA hem de Kies uygulaması üzerinden pek çok kullanıcıya ulaştırılmış durumda. Elimizde bulunan Galaxy S III de bugün itibariyleAndroid 4.1.1 güncellemesine kavuşmuş durumda. Bu hamle ile birlikte Samsung, dört çekirdekli üst seviye akıllı telefon yarışında Android 4.1.1 güncellemesini ülkemiz de dahil olmak üzere dünya genelinde kullanıma sunan ilk üretici olarak rakiplerini de geride bırakmış oldu. Yaklaşık 280MB büyüklüğünde olan Android 4.1.1 güncellemesi ile Galaxy S III sahipleri de Google'ın Project Butter adını verdiği akıcı arayüze kavuşmuş oluyorlar.

Yaptığımız ilk denemelere göre Android 4.1.1 güncellemesi, Galaxy S III'e testler de performans kazanımı da sağlayabiliyor. Sahip olduğumuz Galaxy S III, Android 4.0.4 ve günlük kullanımdaki uygulamalar kurulu iken Quadrant testinden 5465 puna alırken, Android 4.1.1 güncellemesi sonrasında 6181 puana imza atmış oldu. Bu skor itibari ile yine günlük uygulamaların kurulu şekilde aynı testten 6100 puan alan Galaxy Note II'yi - bilindiği üzere 2GB RAM ve 1.6GHz hızında işlemci ile geliyor - çok ufak bir fark ile geride bırakmayı başarıyor. Tegra 3 işlemcili LG Optimus 4X ise Android 4.0.3 işletim sistemi ile aynı testte yaklaşık 5100 puan alıyor. Şimdilik tek test sonucu paylaşıyoruz zira Android 4.1.1'in Galaxy S III'e hem performans hem de günlük kullanımda neler kazandırdığına önümüzdeki hafta yayınlayacağımız video inceleme ile kapsamlı bir şekilde değineceğiz. 

• incelmeyi bekliyoruz da lütfen detaylı bir inceleme olsun

• Samsung s3 güncellesin s2 sahipleri beklesin daha herhalde 2013 gibi kullanırız bizde o zaman a kadar s3 bir daha güncelleme alır.

• Video inceleme bekliyoruz

• batarya süresi nasıl 4.0.4'e göre ?

tamam saçma bir soru oldu . 4.0.4 XXBLH1'in batarya süresi mükemmeldi, daha önce Polonya sürümünü kurdum hiç de iyi değildi şarj süresi. acaba bunda nasıl olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGR9 -- 25 Ekim 2012; 14:38:08 >
  • bende telefon ustunde hala guncelleme gelmedi. sirayla dagitiliyor gibi bir uyari veriyor. acaba yurtdisindan alinmasinin etkisi olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonda güzel gelişmeler olmuş herkes sevmeyebilir belki ama klasör görünümü benim çok hoşuma gitti ancak bazı kişilerde jelly beanden sonra telefonda yavaşlama olduğunu söylüyolar ben böyle bişeye rastlamadım yazı kısa ve öz olmuş inceleme için beklemedeyiz...

• HTC One X geç kaldı, bekliyoruz hala :(

• yuklemediyseniz yuklemeyin ben pişman oldum vallahi acayip kasmaya basladı wipe yapılması gerekiyormuş telefona
    şimdi kieste yedek alıyorum inşallah verileri saglam bir sekilde geri yuklerim

edit: kies hata veriyor yedek alırken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_MuKa -- 25 Ekim 2012; 14:43:28 >
  • Yukledim arkadaşlar batarya iyi eskisi gibi sıkıntı yok. Telefon çok hızlanmış begendim bir tık daha iyi olsa mükemmel derdim ama bu halide çok iyi. Şimdi s3 kullanmaktan zevk almaya başladım:)

• Cacığada koysan
    Turşuda kursan
    Hıyar yine hıyardır

Android Kullanıcısıyım ve androidi destekliyorum ama gerçekleride inkar edemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhibbi- -- 25 Ekim 2012; 14:49:05 >
  • Suan s3 performans anlamında en iyi telefon tekrardan piyasaya sürülen modeller dahilinde

• Hayirli ugurlu olsun umarim ios 6 gibi vasat degildir

• jb güncellemesi yeni bir soluk getiriyor s3 e. arayüzde dolaşırken bile zevk veriyor alet. çok akıcı çalışıyor.

• telefon gercekten hizlandi sayfa gecislerinde en ufak bir takilma yok.Telefona gelmesini beklemektense Kies ile guncelleyin.Fakat antivirusu devredisi birakin aksi takdirde program yanit vermiyor

• hala bekliyoruz ekselanslarını.

• bende hala güncelleme Gözükmüyor : (

• Kesinlikle hızlandı cihaz

Batarya yönetimi daha iyi daha dengeli gidiyor batarya

Multitasking gecislerindeki animasyonlar gelistirilmis ve artik otomatik parlakliktaykende ayar yapabiliyoruz bu da cok iyi bir gelisme

Klasor animasyonu cok daha iyi olmus

Genel sayfa gecis ve browser performansi artmis

(Gercek performansi gormek için güç tasarrufunu kapatıp deneyin)

Yani daha iyi bir smartphone deneyimi yaşamak için kurmanızı şiddetle tavsiye ediyorum :)

(Yazdıklarım benim farkedebildiklerim daha fazla yenilik gelmis olabilir)

• cihazdan kontrol ettim sıra mıra diyo cihaz üzerinden kuramıyorum sizce kies la kurucam da tam kurarken elektrik gider baglantı kopar korkusu var :) cihaz üzerinden ne zaman güncelliyebilirim bilginiz var mı ?

• benim anlamadığım ikiside şuan jelly bean olan s3 nasıl note2 den yüksek puan alıyor.üstelik note2 nin işlemcisi ve rami daha iyi ikiside jell bean değilmi.burada bir çelişki yok mu?yoksa bu testler ne kadar doğru ne kadar gerekli şüphesine düşmeye başladım.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.