Şimdi Ara

Samsung Galaxy S III, 3 Mayıs'ta tanıtılıyor (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
2
Favori
25.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • s3 çıktığı zaman görüşürüz bana eksi verenler ve dalga geçenler o zaman da ben size güleceğim sallamasyonmuş..
  • Umarım değişmez tanıtım tarihi,görsel güzelmiş.Bu tarz bir kasa tasarımı yapacaklar muhtemelen,seramik ve desenli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StummScream

quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

Eğer kaliteli bir kasa ile gelirse kesin alırım yok eğer plastik kasa ile devam ederse hiç içime sinmesede HTC ye yönelirim. Görseldeki sıvı madde eriyik haldeki Cam gibi duruyor. İphone gibi camda kullanabilirler şeffaf değilde renkli camda olabilir.

Değiştirin şu kafayı artık. Plastik kasa her zaman daha sağlıklıdır. Diğer kasalar yamulur, kırılır, çizilir ama plastiğe birşey olmaz çünkü esnektir.

Bence sen kafanı komple kaldır at.
    İphone un arkası cam 1 sene kullandım sapasağlam duruyor şimdi eşim kullanıyor hala çizik yok.
    Galaxy S2 5-6 aydır kullanıyorum kenarındaki boyalar attı.
    Hiçbir şey yapamıyorsan Sony gibi dizayn yap kardeşim
    Samsung donanımda 1 numara dizaynda sıfır
  • o fiyat 2000 tl olursa istedikleri satış başarısını çok yakalarlar
  • Yeni NOTE aldım...Eger ekranı NOTE kadar buyuk olmazsa yeltenmeyi dusunmuyorum bile...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her açıdan ters köşe yapacak bir telefon gelebilir bence. Olumlu veya olumsuz anlamda. Pil olarak 2000+ yaparsa 1 numaraya oturur direk. Zaten diğer özellikler One X'ten falan geri kalmaz. Bu seneyi de altın bir yıla çevirmek istiyorsa pile önem vermeli. Ayrıca telefon çok büyümeden ekranı büyütürlerse iyice prestij kazanırlar.
  • Buna da götürüyo musunuz
  • new ipad ??? next galaxy noluyo lan isimlendirmelere noldu
  • hadi bakalım gelsin artık. beklenen telefon herhangi bir telefon değil. iphone 5 gibi beklenen ve önemli bir telefon...

kablosuz şarj oluyorsa bu sene s3 yılı olur.

Ayrıca hem seramik hemde oval bir tasarıma sahip olacağını anımsatıyor bu görsel bize. fake resim dedikleri, oval görsel doğru olabilir. zaten seramik olacak deniyordu. bakalım yanıltmaz inşaAllah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mako3e -- 16 Nisan 2012; 13:17:15 >
  • Senenin ürünü geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Yanında büyük cepli pantolonlarında tanıtılması bekleniliyor.

hahahahhahahha :D :D :D
  • Teorik olarak hızlı olur, sonra iphone ile karşılaşıtırılıp teoride hızlı olunca kral ilan edilir vs. ve millet başlar birbirini yemeye..
  • Hiç mi bir bilgi sızmaz. Bu nasıl iştir. Mümkün değil,mutlaka somut bir bilgi vardır birinde ama kimde ?
  • Herşey iyi guzelde 4.65" cok buyuk ya birde kasası olacak
    Bende s2 var bence tam kıvamında, htc XL ekranı ile aynı buyuklukte ve XL ekranına gereksiz buyuk demiştim şimdi s3 de böyle gelecek anaaam oldumu bu şimdi samsung :) neyse gelsin bir bakalım elimizde nasıl duruyor alırız herhalde :D
  • Bi samsung çalışanı telefonu gördüğünü ve 2 çekirdekli olarak geliceğini söyledi bana ,ne kadar doğrudur bilemem inşallah çift çekirdekli olmaz
  • 4.6" bence çok büyük htta bana göre dej avantaj S2 nin ekran boyutu gayet iyiydi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellteam

Bi samsung çalışanı telefonu gördüğünü ve 2 çekirdekli olarak geliceğini söyledi bana ,ne kadar doğrudur bilemem inşallah çift çekirdekli olmaz
    İnşallah çift çekirdekli olur.Gerçek bir cortex a15 tasarımının performansını görebiliriz:)
  • Açtım kollarımı bekliyorum S3 gel gel gel hanimiş hanimiş oyy oyy oy :)) :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • umarım çok uçuk fiyattan ülkeye giriş yapmazda çıktıktan birkaç ay sonra alınabilcek fiyata düşer yoksa bize s2 alma yolu göründü
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.