Şimdi Ara

Samsung Galaxy S II, iPhone 4 karşısında; Dikkat çekici görüntü kalitesi ve tarayıcı performansı (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.114
Cevap
5
Favori
149.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cok ezici bir fark koymus gercekten. ip4 eski model karsilastirma haksiz diyenlerede, cift cekirdek gereksiz diyenlerede en guzel cevap olmus.

simdi ifan soylemlerini tahmin edebiliyorum: "o kadar hiz gereksiz, internet kotasini hemen doldurur. en dengeli internet hizi ip4 dedir"

• quote:

Orijinalden alıntı: inch

ARKADAŞLAR. ben samsungu çok beğeniyorum. ancak aşağıda linkini verdiğim sitenin sanırım sadece iphone uygulaması var. acaba android uygulaması var mıdır? ben aradım ama bulamadım. yoksa sırf bunun için i phone alacağım.
    www.imaios.com/en
    teşekkürler.

App si olmasina gerek yok android den direk siteye tıkladım şimdi anında açıldı..flash içerikli bir site ve iphone da flash eklentisi olmadığı için app sini SATIN ALMAK zorundasın...

Android de buna mecbur değilsin..Ha bilgisayarın ha androidli bir cihaz..Tıkla açılsın bu kadar basit ;) video formati seçmez, müzik formati seçmez, web sitesi seçmez..Bir de android i beğenmezler sorunlu derler..Artık ne sorunu varsa :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: darkaura

cok ezici bir fark koymus gercekten. ip4 eski model karsilastirma haksiz diyenlerede, cift cekirdek gereksiz diyenlerede en guzel cevap olmus.

simdi ifan soylemlerini tahmin edebiliyorum: "o kadar hiz gereksiz, internet kotasini hemen doldurur. en dengeli internet hizi ip4 dedir"

I-fos 4 testi bitirebildi mi acaba beklemeye dayanamadım ds

Çift çekirdek gereksiz ve satış stratejisi diyenler izlediler mi acaba bunu ??

Apple o kadar stabil ilerliyor ki çift çekirdekle tek çekirdek performansı aynı maaşallah

• Android çok güzel bir işletim sistemi herşey açık serbest ama bence biraz fazla acık ve serbest android markette denetim nerdeyse sıfır android için yazılan virüs haberleri çıkmaya başladı hadi onlarıda geçtim bi oyun yüklemek için 10 takla atıyoruz cözünürlüge uygun oyunu bul yok apksini bul biyere at ordan oraya at wifi yi açarsan oyun çalışmaz onu yaparsan çalışmaz yahu bu nedir bu yüzden İOS ile Android bence çok farklı işletim sistemleri Android daha ham yeni yeni gelişmeye başlıyor İOS ise sadece 4 telefonu ile piyasadaki 124452341234 cihaza fark atıyor İOS koplayanmayacagına göre mecbur donanımlara yüklenicekler yapcak bişeyleri yok şimdi bana fanboy felan diyiceksiniz ama bunu yazan birisinin SG2 için iPhone 4 ünü sattıgını unutmayın iPhone'da çok güzel fakat yıllarca aynı arayüz aynı tasarım aynı yemegi pişirip pişirip önümüze koydular artık sıkıldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deagles48 -- 23 Temmuz 2011; 3:03:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Deagles48

Android çok güzel bir işletim sistemi herşey açık serbest ama bence biraz fazla acık ve serbest android markette denetim nerdeyse sıfır android için yazılan virüs haberleri çıkmaya başladı hadi onlarıda geçtim bi oyun yüklemek için 10 takla atıyoruz cözünürlüge uygun oyunu bul yok apksini bul biyere at ordan oraya at wifi yi açarsan oyun çalışmaz onu yaparsan çalışmaz yahu bu nedir bu yüzden İOS ile Android bence çok farklı işletim sistemleri Android daha ham yeni yeni gelişmeye başlıyor İOS ise sadece 4 telefonu ile piyasadaki 124452341234 cihaza fark atıyor İOS koplayanmayacagına göre mecbur donanımlara yüklenicekler yapcak bişeyleri yok şimdi bana fanboy felan diyiceksiniz ama bunu yazan birisinin SG2 için iPhone 4 ünü sattıgını unutmayın iPhone'da çok güzel fakat yıllarca aynı arayüz aynı tasarım aynı yemegi pişirip pişirip önümüze koydular artık sıkıldım

Eğer sgs2 aldıysan fazla düşünecegin birşey yok..senin bahsettigin sorunlar birkaç oyun için geçerli..android i pc mantığıyla kullanirsan cabuk adapte olur cozersin..

Ios artık 4 telefonu ile değil 1 telefonu ile android le baş etmeye çalışıyor..2g,3g ve 3gs (de dahil olmaya başladı) vadesini doldurdu artık..neden dersen 3gs ios 4 u bile kaldıramazken kasarken ios5 te hic şans vermiyorum..

Ios Aynı arayüz aynı kısıtlamalar aynı dayatmalarla ne kadar Android e kafa tutar bilmiyoruz ama işi zor..

Elindeki cihaz muhteşem..biraz alış ios falan aramazsın..

• size cok basit bir ornek vereyim. ios un unlu web broeseri safari. fullscreen yapabiliyormusun ? komik ama gercek fullscreen yapman icin bir add on gerekiyor =))))) simdi asil komik olan seyi soyluyorum bu add on parali =)))) daha ote bir rezillik varmi ya birde hala yok ios soyle yok ios boyle. psikolojide cok garip bir durum vardir. kacirilan kurban kendisini zorla kacirip alikoyan adama asik olur. alin iste sizin askiniz bu. bunu yazan kisi 3 ay iphone 4 kullandi ve yillarca ipod touch kullandi. bilginiz olsun suan galaxy s kullaniyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tibitermo

size cok basit bir ornek vereyim. ios un unlu web broeseri safari. fullscreen yapabiliyormusun ? komik ama gercek fullscreen yapman icin bir add on gerekiyor =))))) simdi asil komik olan seyi soyluyorum bu add on parali =)))) daha ote bir rezillik varmi ya birde hala yok ios soyle yok ios boyle. psikolojide cok garip bir durum vardir. kacirilan kurban kendisini zorla kacirip alikoyan adama asik olur. alin iste sizin askiniz bu. bunu yazan kisi 3 ay iphone 4 kullandi ve yillarca ipod touch kullandi. bilginiz olsun suan galaxy s kullaniyorum.

asıl kritik noktalar bunlar işte web sitelerinde bunlar yazmıyor ancak kullanıcılar söylerse bilebiliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tibitermo

size cok basit bir ornek vereyim. ios un unlu web broeseri safari. fullscreen yapabiliyormusun ? komik ama gercek fullscreen yapman icin bir add on gerekiyor =))))) simdi asil komik olan seyi soyluyorum bu add on parali =)))) daha ote bir rezillik varmi ya birde hala yok ios soyle yok ios boyle. psikolojide cok garip bir durum vardir. kacirilan kurban kendisini zorla kacirip alikoyan adama asik olur. alin iste sizin askiniz bu. bunu yazan kisi 3 ay iphone 4 kullandi ve yillarca ipod touch kullandi. bilginiz olsun suan galaxy s kullaniyorum.

stockholm sendromu.

• Boşa ellerinizi yoruyorsunuz, ip5 çıkınca gs2 nin bilmem kaç katı satacak siz de kendinizi yok bilinçsiz kullanıcı alanların hepsi hava atmak için alıyorlar diye tekrar aynı seyler yazacaksınız ve ip5 kullananlar iPhone nun güzellikleri ile ilgilenirken sizin saçma yorumlarınızı görmeyecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

quote:

Orijinalden alıntı: inch

ARKADAŞLAR. ben samsungu çok beğeniyorum. ancak aşağıda linkini verdiğim sitenin sanırım sadece iphone uygulaması var. acaba android uygulaması var mıdır? ben aradım ama bulamadım. yoksa sırf bunun için i phone alacağım.
    www.imaios.com/en
    teşekkürler.

App si olmasina gerek yok android den direk siteye tıkladım şimdi anında açıldı..flash içerikli bir site ve iphone da flash eklentisi olmadığı için app sini SATIN ALMAK zorundasın...

Android de buna mecbur değilsin..Ha bilgisayarın ha androidli bir cihaz..Tıkla açılsın bu kadar basit ;) video formati seçmez, müzik formati seçmez, web sitesi seçmez..Bir de android i beğenmezler sorunlu derler..Artık ne sorunu varsa :)

cevap için teşekkürler. ama esas sormak istediğim sitenin açılıp açılmaması değil. bu site radyolojik anatomi sitesi. i phonun uygulaması var. onu bir kez indirip daha sonra internete bağlanmadan, uygulamayı çalıştırıyorsunuz. benim de istediğim bu. uygulamayı indirip, sonra her seferinde internete girmeyle uğraşmamak. androidde uygulamayı bulamadım. esas sorun o.
    teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: dextercan

Boşa ellerinizi yoruyorsunuz, ip5 çıkınca gs2 nin bilmem kaç katı satacak siz de kendinizi yok bilinçsiz kullanıcı alanların hepsi hava atmak için alıyorlar diye tekrar aynı seyler yazacaksınız ve ip5 kullananlar iPhone nun güzellikleri ile ilgilenirken sizin saçma yorumlarınızı görmeyecek.

bence sen boşa ellerini yoruyorsun. önce biraz beynini yor.

şuan sgs 2 ip4 ten ucuzmu ? ucuz..

sgs 2 her bakımdan ip4 ü katlıyormu? katlıyor. ee ? ip5 i rüyandamı gördün de konuşuyorsun.?
  • quote:

Boşa ellerinizi yoruyorsunuz, ip5 çıkınca gs2 nin bilmem kaç katı satacak siz de kendinizi yok bilinçsiz kullanıcı alanların hepsi hava atmak için alıyorlar diye tekrar aynı seyler yazacaksınız ve ip5 kullananlar iPhone nun güzellikleri ile ilgilenirken sizin saçma yorumlarınızı görmeyecek.

degisen bir sey olmayacak. sgs3 6 ay sonrasina tarihlendirildi bile. ip5 ciktindan kisa sure sonra sgs3 tarafindan olmasada baska bir android telefon tarafindan ayni sekilde ezilecek.

ben bunu seneler oncesinden yazdim. 90lardaki pc-mac senaryosunun aynisinin yasanmasi kacinilmaz bir durum. apple in urettigi her modele karsi daha fazla cesiklilik ve ozellikde 10 model gelecek. bir tarafda bir sirketin urettigi tek secenek, oteki tarafda sayisiz sirketin olusturdugu sayisiz cesitlilikde bir habitat. gelecegi gormesi cok zor degil. apple kaliteli urunleri ve sadik fanlariyla belli bir pazar payini her zaman korur ama domaninant oyuncu olarak etkinligini surdurmesi cok zor. steve jobs bu gercegi bildigi icin android ilk ciktiginda, henuz ortada elle tutuabilir hic bir sey yokken, google asiri tepki gosterip tum kopruleri atmisti.

• Satış sonucları aciklaninca görürsünüz, ip5 gs2+gs3 un toplamından daha fazla satacak.

• quote:

Satış sonucları aciklaninca görürsünüz, ip5 gs2+gs3 un toplamından daha fazla satacak.

Satis sonuclari her seyi ifade etseydi nokia 1100, dunyanin en iyi teli olurdu ayrica gs3 gelicek yil cikicak tipki gecen yil applefanlarinin soyledigi seyleri yine siz soyluyorsunuz bilmem kac ay sonra telefonun degeri dusecekmis, ezilecekmis

• Ben satış sonuclarının telefonun en iyi telefon olduğunu mü söylemek istedim ha su an olsun Samsung un hiçbir ürününü kullanmam ip4 1600 lu fiyatlar ki zamanında olsa gs2 alacağıma ip4 alırdım ama 2000tl civarı onun yerine htc lg falan alırım. Gs2 ve gs i inceledim yok kardesim icine koyuyor donanımı gerisini önemsemiyor klasik Samsung anlayışı. Diğer ürünlerinden tut hepsinde aynı. Gs2 donanım acısından evet iyi telefon ama diğer hiçbir özelliği için alınmaz. O kadar büyük telefon olmaz. Plastik arkası ha pardon kursun geçirmez göktaşından ve eğilip bukulmeyen malzemeden yapılmış plastik. Çok ısınıyor ondan plastik kullanılmış yoksa... gs2 alınmaz, bu fiyatlar ile ip4 de alınmaz ya ip5 beklenir ya da diğer markalar yönelim. Samsungfanlari da gözlüklerinizi atın telefonu biraz eleştirmeyi öğrenin.

• Siz hala satış rakamı tartışıyorsunuz . Ben kendi ihtiyacıma bakarım . Banane rakamdan . Fakat şuan sgs2 üstün . Ip5 baya satar ama sgs3 ip5den daha iyi olacak bundan eminim .

• yazıldı mı bilemiyorum tüm sayfaları okuma imkanım olmadı ama; s2 ve i4 değerlendirilemez donanım olarak bu kadar fark varsa yok bunun tasarımı böyle böyle yada uygulaması şöyle yok efendim pek bi stabil demekle olmaz bence illa iphone 4 ile kıyaslanacak bir telefon arıyorsak bu xperia arc olur birbirlerine göre artıları eksileri olur ama galaxy s 2 bu tartışmanın dışında tutulmalı zira piyasadaki en üst model bu. yine i4 kullanıcıları sevinebilir "en iyi" ile kıyaslandıkları için ama bence sevinmemeliler çünkü bu kıyasın tek sebebi fiyat.
  • O nasıl bir ekran kalitesiymiş anlamadım mükemmel duruyor Samsung. Yalnız cep telefonu olmamış o başka bişey, çok büyük ve kaba. Her şeyiyle iPhone'dan büyüyüm demek için yapılmış gibi her şeyi. Android'i ben de sevmiyorum ios çok daha hoş ve stabil bence.

Ha bir de şu tuhaf, Samsung'u savunanlar için başlık çok ironik olmuş. Aslında inceden bütün konuyu özetliyor :)
  • quote:

bende ne ip var nede samsung

objektif değerlendiriyorum

ne alırsan al püf nokta NE AMAÇLA ALIYORSUN

aynı tür tartışma LCD - PLAZMA için yapıldı sayfa sayfa millet buradaki gibi birbirini kırdı geçirdi,

birçok arkadaşım aradı tavsiye istedi abi ne alayım

NE AMAÇLA KULLANACAKSIN diye soruyorum ona göre yönlendiriyorum,

kimisine cevabım lcd kimisine plazma oluyor ama dinliyorum önce günün kaç saatini TV, kaç saatini PSP - XBOX yada laptop bağlayıp kullanacak

çevrede gördüğüm insanların %90'ı akıllı telefonları

SADECE konuşmak + mesaj + facebook için kullanıyor

ÇOK ÇOK az kişi için bu hayat kurtaran statüsünde, adam seyahat halindedir ve mobil olarak hisse senedi satar

yada benim gibi incrasebux'a üyedir acil işim çıktı sabit adsl yok internet cafeden girmem riskli,

o gün tıklarımı telefondan atmam gerekiyor tiklamazsam "günlük 100 usd zararım olur"

bunun gibi yani

az önce alışveriş merkesinden geldim arap tur otobüsleri gelmiş adam 7 çocuğunada ip4 almış oyun oynuyorlar hanımları ip4 ile gazete okuyor vs

yani bunlar multimedya tarzı kullanıyorlar asıl üretim amaçlar dediğim gibi gerektiğinde size nefes aldırmalı.

• samsung icine donanimi koyuyormus da gerisini salliyormusmus. suan galaxy s kullaniyorum. donanimin da yazilimin da krali bu. evet malesef dizayn olarak iphone 4 e cok benziyor resmen calmis adamlar. bu benim unrumdami hayir tabikide.

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.