Şimdi Ara

Samsung Galaxy S II, iPhone 4 karşısında; Dikkat çekici görüntü kalitesi ve tarayıcı performansı (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.114
Cevap
5
Favori
149.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: underdog

quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Selçuk ALAGÖZ

Az önce Büroya Galaxy SII si olan arkadaşım geldi. Aldım elime koydum iki telefonu yan yana.. Tamam ekran parlaklığı ve renklerin canlılığı süper ama kardeşim telefon gerçekten çok büyük. Herkesin önceliği farklıdır, Büyük ekran isteyen, Telefonun kanını sömürecem diyenler için Glaxy SII iyi bir seçim iken benim gibi Telefonun önce adam akıllı telefon özelliği olmasını düşünenler için pekte yerinde bir seçim değil..

aynısı benimde başıma geldi az önce cidden çok büyük, samsungun bu ekran büyüklüğü yarışına inşallah iphone5 ile apple katılmaz, 3.5 inç bence çok güzel ekran büyüyeceksede 3.7 yi geçmesin, inşallah geçmez. Birde tamam telefon dayanıklı malzemeden yapılmış olabilir (plastik deyince cinnet geçiriyolar) ama gerçekten çok kalitesiz duruyor.

sadece alo demek icin 3.5 ekranda buyuk :)
    Valla kusura bakmayin ama bu zamanda 3.5" ekran akil kâri degil..iphone da bi oyun aciyorum parmaklarim ekranin yarisini kapliyor..internete giriyorum keyif alamiyorum..video izliyorum ona keza yine yetersiz..en fazla 4.3" standart 4" iyidir..iphone 5 te kesinlikle 4" olmali..zaten liderligi samsung a kaptirdi yoksa daha da tepetaklak gider :)))

yok ben sevmiyom büyük ekran valla bak seni seviyoruz engurlu

bende bu forumu ve sizi seviyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tibitermo

quote:

Orijinalden alıntı: webislander

samsung alan tabi fazla olacak adamların 5-10 tane telefonu var piyasada.ayrıca bir ürünün çok alan olunca çok ürün çok mu kaliteli olmuş oluyor.bu mantıı bir türlü anlamıyorum.o zaman nokia'nın dünyadaki en gelişmiş akıcı stabil ve yenilikçi telefon olması lazım

bu mantık türü tabiki yanlış ama... iphone şu kadar sattı.bu kadar insan salakmı gidip iphone alsın tarzında yorum yapanlar genelde iphone kullanıcıları oluyor bu forumda.

şahsen özel hissetmek için alsaydım o satış istatistiğine bakıp iphone almazdım ( eğer amacım sadece özel olmak olsaydı ) cihaz herkesin elinde oyuncak olmuş. migrosta reyon elemanında iphone 4 gördüm. adam madem bu kadar elit , zengin. niye aylığı 600 liraya bütün gün kedi köpek maması diziyor. ( öğrenciliğimde ben de migros ta reyon elemanlığı yaptım(non-food) ve paranın orada ne kadar zor kazanıldığını ve kazanılan her kuruşun ne kadar önemli olduğunu biliyorum )

bu iphone alanların özel elit olması safsatasını geçelim. çapulcunun elinde oyuncak olmuş bir telefonu kullanmanın neresi özel. kedi ciğer mantığını düzen zavallılar var.

iphone un ve galaxy nin kendine göre avantaj ve dezanavtajları var. düşünülmesi gereken bu. hangisi size daha uygunsa onu alın. ha aldıktan sonra buraya gelip insanları aşağılamaya çalışmanın mantığı yok. çünkü ikiside son derece pahallı ve lüks cihazlar.

bu yazımdan;
    "insanları aşağıladığım"
    "bu iphone alanların özel elit olması safsatasını geçelim. çapulcunun elinde oyuncak olmuş bir telefonu kullanmanın neresi özel"

mantığını çıkardığınız için sizi ayrıca kutluyorum forumda başarılarınızın devamını diliyorum.

• kizim sana diyorum gelinim sen anla :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Selçuk ALAGÖZ

Az önce Büroya Galaxy SII si olan arkadaşım geldi. Aldım elime koydum iki telefonu yan yana.. Tamam ekran parlaklığı ve renklerin canlılığı süper ama kardeşim telefon gerçekten çok büyük. Herkesin önceliği farklıdır, Büyük ekran isteyen, Telefonun kanını sömürecem diyenler için Glaxy SII iyi bir seçim iken benim gibi Telefonun önce adam akıllı telefon özelliği olmasını düşünenler için pekte yerinde bir seçim değil..

aynısı benimde başıma geldi az önce cidden çok büyük, samsungun bu ekran büyüklüğü yarışına inşallah iphone5 ile apple katılmaz, 3.5 inç bence çok güzel ekran büyüyeceksede 3.7 yi geçmesin, inşallah geçmez. Birde tamam telefon dayanıklı malzemeden yapılmış olabilir (plastik deyince cinnet geçiriyolar) ama gerçekten çok kalitesiz duruyor.

sadece alo demek icin 3.5 ekranda buyuk :)
    Valla kusura bakmayin ama bu zamanda 3.5" ekran akil kâri degil..iphone da bi oyun aciyorum parmaklarim ekranin yarisini kapliyor..internete giriyorum keyif alamiyorum..video izliyorum ona keza yine yetersiz..en fazla 4.3" standart 4" iyidir..iphone 5 te kesinlikle 4" olmali..zaten liderligi samsung a kaptirdi yoksa daha da tepetaklak gider :)))

Evet İphon un üstte ve altta oldukça fazla boşluğu var, Ekran telefonun boyutu arttırılmadan daha çok büyültebilinirdi. Ama çok büyük ekran ile ufak ekran arasında seçimimi ufak ekrandan yana yaptım

Yukarıdaki yazıdada bahsettiğim gibi burada öncelikler konuşuyor. Ben film izlemek ve oyun oynamak için değil 3.5 inç yada 4.3 inç ekran 19 inç ten aşağısı bile kurtarmaz. küçüçük ekrandan oyun oynamak ve film seyretmekten haz almıyorum. Çünkü evimde ve iş yerimde kullandığım son derece güçlü ve iyi özellikli bilgisayarım var.

Ama Bir Üniversite öğrencisi için işler değişebilir, Okula gidip gelirken, ders aralarında kaçamaklar yapıp oyun oynamak film izlemek isteyebilir. yada çok fazla yolculuk yapıyordur o yolculuk esnasında sürekli telefon ile ilgileniyordur. Bu sefer öyle birinin İphone 4 alması ona yeterli gelmeyecektir.

O yüzdendir ki biz boşuna konuşuyoruz. İki cihazın ekran boyutlarında ve dizaynlarında bu kadar fark varken aynı kulvarda koşturmak yersiz.

• quote:

kucuk bi hata iPhone 4s galaxy s2 den hizli :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Centauri

quote:

kucuk bi hata iPhone 4s galaxy s2 den hizli :)

küçük bir hata :

konunun başlığı Samsung Galaxy S II, iPhone 4 karşısında; Dikkat çekici görüntü kalitesi ve tarayıcı performansı
  • no dandroid, no problem
  • buyurun yere göğe sığdıramadınız ip4

http://ekonomi.haberturk.com/teknoloji/haber/685621-iphoneun-4u-sos-verdi

apple da çalışan üst düzey bir yetkili bu sorunlar sonrasında şöyle demiş: ipardon ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.f.y. -- 4 Kasım 2011; 20:22:49 >
  • BU konuya niye yazılıyor hala anlamış değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: webislander

Samsung gitsin televizyon yapsın.apple çakması aletleri çıkarmayı bıraksin artık.android her zaman rezil olmaya mahkum çunkü tek bir telefon için üretilmedi.Hiçbir zaman ios gibi stabil olamayacak.droidçiler rom yüklerken ömürleri tükenecek.ben droid kullandım aman allahım bir daha mı tövbe...

/>
  • ARKADAŞLAR FRANSA'ya gidecek ya da gelecek arkadaş aranıyor, orada telefonum kaldı, kargoyla getirtemiyorum. Fransa Strasbourge şehre gidecek ya da gelecek arkadaşlar irtibat geçsin, oradaki arkadaşım 50 euro ödecek, burada teslim alındığında ben de 100 TL üzerine vericem.
    İrtibat no +905343616898
    istanbul içi
  • quote:

Orijinalden alıntı: SANALKAPTAN

bu konu artık it dalaşına kavgaya ve gereksiz polemiğe dönüştü. yönetimden ricam bu ve bunun gibi konular artık kapatılsın. insanlar birbirin tehdit ediyor. bu ne yaa. ne biçim insansınız siz. yazıklar olsun. alın sg2 nizde iphone 4 ünüz de sizin olsun.

kimse kimseyi tehdit etmiyor. tanımadığın biri sana hakaretler edince sen susacakmısın?

ben diyorumki bu konuyu karşılıklı tartışıcam arkadaşla. tehdit filan yok yanlış anlaşılmış

çünkü galiba arkadaş sadece klavye arkasından hakaret edebiliyor. yani yüz yüze konuşunca temiz hakaretsiz bir ortamda konuşucaz konuyu. bütün derdim bu.

yoksa ben de biliyorum karşımda böyle hakaret edemeyeceğini.

ha bu arada adamın hakaretlerine değil de ona verilen cevap rahatsız etmiş galiba.. nasıl insansınız siz filan dediğine göre..

• Tartışmaların ve insanların seviyesizleşmesi üzerine konu, tarafımdan kilitlenmiştir. Umarım bir gün, olgun bireyler gibi fikirlerimizi anlatabiliriz. Bununla beraber, bağımız veya alakamız olmayan firmaları ölesiye savunmanın bir anlamı olmadığını anlayabiliriz.
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.