Şimdi Ara

Samsung Galaxy S II I9100 KULLANICI YORUMLARI VE S.S.S (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
15.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ARKADAŞLAR BEN 2 GÜN ÖNCE SIFIR ALDIM SAMSUNG GALAX S2 AMA İNTERNETE GİRDİĞİMDE 1-3 DAKKA İÇİNDE TELEFONUN ARKASI ABARTMIYORUM ELE ALINMAYACAK KADAR ISINIYOR ELİMDEN TERLER AKIYOR.NORMAL Bİ DURUM MU ? ACİL YARDIM ARKADAŞLAR YOKSA GERİ İADE EDECEĞİM.
  • arkadaşlar ya ben galaxy s2 veya xperia s almak istiyorum ama bi türlü karar veremiyorum biraz araştırdım forum sitelerine baktım herkes kendi telefonunu övüyo gibi geldi emin olamadım uzun süre kullananlar bana yardımcı olabilir mi lütfen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AresMajere

Merhabalar,

Yeni bir Samsung galaxy s2 kullanıcısıyım. Elbette yeni bir kullanıcı olduğumdan dolayı bilmediğim ve öğrenmem gereken çok fazla şeyin olduğunuda biliyorum. Ama galaxy s2 kullanıpta bataryanın pek uzun ömürlü bir süreye sahip olmadığını telefonu kullanan kişiler çok iyi biliyorlardır. Telefonu almadan önce çok fazla araştırdım diyebilirim. Her konuda bir çok markada bulunan ve galaxy s2 ye muhadil olan telefonlara fark attığınıda gördüm. O yüzden bu benim alacağım telefon diyerek galaxy s2 yi aldım. Alırken de Gold battery denilen ve 2430mah bataryada aldım. Merak edenler oluyordur diye bu yorumu yazmak istedim. Batarya diğer marka bataryalar gibi kalın katman değil orjinal galaxy s2 1650mah batarya boyutu ile aynı ve içimden bir ses iyi birşey yaptığımı söylüyor. :) Merak edenler olursa aşağıdaki linkte ürünün özelliklerini ve görselini yayınlamak istiyorum. Performansı ile ilgilide 2 gün sonra yorumumu ekleyecegim.

http://www.ebay.com/itm/GOLD-2430MAH-HIGH-CAPACITY-REPLACEMENT-BATTERY-SAMSUNG-I9100-GALAXY-S-2-S2-/110768029154

konuyu hortlatmış gibi olcak ama aldığın batarya ne oldu? performansı iyi mi?

• mmnder16 kullanıcısına yanıt
    samsung galaksi s2 den s2 plus arasındaki fark nedir aradaşlar
  • Yeni üyeler neden eski konuları hortlatır şeklinde başlık açacağım konu dışında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

Yeni üyeler neden eski konuları hortlatır şeklinde başlık açacağım konu dışında

:)) benim böyle bir konumun olduğunu unuttum :)
  • mmnder16 kullanıcısına yanıt
    slm not 2 kalemi s2 ye olurmu
  • Galaxy s2 telefonum bugun itibariyle ölüm fermanını yazdı. Uzunca bir süredir program yüklerken iki defa düsünuyorum.Cünku bu telefonda sistem belleginde ki depolama alanı baslı basına bir sorun, an itibariyle sistem belleginde 223 mb lık bir alan var ve ne bir program yukleyebiliyorum nede bir guncelleme yapabiliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.