Şimdi Ara

===> Samsung Galaxy S II | 1.2GHz DC - 8MP + 1080p - 4.27' SAMOLED+ <=== (817. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.339
Cevap
30
Favori
871.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 813814815816817
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar arkadaşın telefon oyunları kuramıyor 2.2 var android galiba güncelleme yapmak istiyoruz teldende kies de de bulamıyor günceleme yok diyor odin içinde rom bulamadık birisi yardım edebilir mi clash of clans oynamak tek amacı :)
  • Arkadaşlar telefon açılırken gmail hesabı kullanıcı adı ve şifre istiyor bunları hatırlamıyorum bu ekranı nasıl geçebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: B0ZKURT

Arkadaşlar telefon açılırken gmail hesabı kullanıcı adı ve şifre istiyor bunları hatırlamıyorum bu ekranı nasıl geçebilirim

Atla secenegi olmasi lazim ona basarak veya yeni gmail hesabi olusturarak :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

arkadaşlar arkadaşın telefon oyunları kuramıyor 2.2 var android galiba güncelleme yapmak istiyoruz teldende kies de de bulamıyor günceleme yok diyor odin içinde rom bulamadık birisi yardım edebilir mi clash of clans oynamak tek amacı :)

Neatrom veya omega kurun gitsin boşverin samsungun yazılımını hocam.
    Neatrom 6.x stabildir tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifeSpecial

quote:

Orijinalden alıntı: B0ZKURT

Arkadaşlar telefon açılırken gmail hesabı kullanıcı adı ve şifre istiyor bunları hatırlamıyorum bu ekranı nasıl geçebilirim

Atla secenegi olmasi lazim ona basarak veya yeni gmail hesabi olusturarak :)

formatlayarak geçtim :-) sadece rehbet gitti oda çok önemli değildi
  • quote:

arkadaşlar arkadaşın telefon oyunları kuramıyor 2.2 var android galiba güncelleme yapmak istiyoruz teldende kies de de bulamıyor günceleme yok diyor odin içinde rom bulamadık birisi yardım edebilir mi clash of clans oynamak tek amacı :)

Eger hayla android 4.1 e guncellemek isterseniz yardimci oliyim ?

• Aslında bu telefon 4.2 veya 4.3 ü görebilirdi.
  • B0ZKURT B kullanıcısına yanıt
    Aga Kitkat geldi 4.4 ben kurdum pederinkine mükemmel oldu. Videoları anlatımları falan var türkçe olarak mesela burda da anlatmış...http://www.androidpit.com.tr/galaxy-s2-ye-kitkat-cm11-nasil-yuklenir
  • quote:

quote:

Eger hayla android 4.1 e guncellemek isterseniz yardimci oliyim ?

gerek kalmadı sağolasın sanırım sattı teli

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Merkwuerdigeliebe

Aga Kitkat geldi 4.4 ben kurdum pederinkine mükemmel oldu. Videoları anlatımları falan var türkçe olarak mesela burda da anlatmış...http://www.androidpit.com.tr/galaxy-s2-ye-kitkat-cm11-nasil-yuklenir

eksiklikler varmı bu romda ? çünkü stable degil nightly sürüm ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Merkwuerdigeliebe

eksiklikler varmı bu romda ? çünkü stable degil nightly sürüm ?

Hocam ben CM11 (Cyanogen Mod) kurdum, kurarken bi kaç problem yaşadım bozdum sandım 4saatimi verdim ama kurtuktan sonra hiç bi problem olmadı :D 2 haftadır aktif olarak kullanıyoruz çalışmayan hiç bir şey yok. Kasma yok, kamera wi-fi gibi sorunlar da yok. Nexus 5'in arayüzü sadece. yani s4-s5 gibi olmuyor elinizde SII görünümlü Nexus 5 oluyor bi nevi :D ama çok şık, stabil ve kullanışlı oldu.

• Dr.Merkwuerdigeliebe kullanıcısına yanıt
    Hatta şöyle görseller... Şimdilik aktıf olarak kullanıyorum deneme amaçlı, yani sormak yada denemek istediğiniz bişey varsa deneyip sonuçları bildirebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Merkwuerdigeliebe -- 10 Haziran 2014; 16:06:16 >

• beyler gg dan aldigim s2 geldi

ilk erap da orjinal deglmis gibi duruyor ama menuler cok akici
    1. antutu da 10.470 skor aldi iyi midir
    2. menu akisi kamera netli full hd videosundan orjinal oldugunu dusunuyorum
    3. imei olark vinn imei cakilmis :)

540 tl ye geldi sizce gerimi yollamloyim

suan bulndgm ilde ikinci el garantss lerde 550 tl civari daha ucuzunu 500 bulurim belki

yorunlariniz isityorum

• quote:

Orijinalden alıntı: catik

beyler gg dan aldigim s2 geldi

ilk erap da orjinal deglmis gibi duruyor ama menuler cok akici
    1. antutu da 10.470 skor aldi iyi midir
    2. menu akisi kamera netli full hd videosundan orjinal oldugunu dusunuyorum
    3. imei olark vinn imei cakilmis :)

540 tl ye geldi sizce gerimi yollamloyim

suan bulndgm ilde ikinci el garantss lerde 550 tl civari daha ucuzunu 500 bulurim belki

yorunlariniz isityorum

nde yeni s2 aldım sıfır spot 400 TL ye, bi sıkıntı yok

bencede orjinaldir bunlar tek sıkıntı fatura

• By___Muzzy kullanıcısına yanıt
    hocm 400 nerden aldin. internetten se bende aliyim

gg dan 530 aldim bende simdi degisim icin geri yolladim

• beylerhttps://www.androidpit.com.tr/forum/496425/samsung-galaxy-s2-nasil-rootlanir

şu link ile root yapmaya çalıştım. telefon açıldı. ama erkan görüntüsü yok. telefonu kapatıp şarja takınca pil dolma ekranı gözüküyor halbuki. acil yardım lütfen
  • Dr.Merkwuerdigeliebe kullanıcısına yanıt
    kardeş bende burdaki root yazısı ile root atmaya çalıştım. telefon açılıyor ama ekran gelmiyor. napmam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulaslaslas

beylerhttps://www.androidpit.com.tr/forum/496425/samsung-galaxy-s2-nasil-rootlanir

şu link ile root yapmaya çalıştım. telefon açıldı. ama erkan görüntüsü yok. telefonu kapatıp şarja takınca pil dolma ekranı gözüküyor halbuki. acil yardım lütfen

http://downloadandroidrom.com/file/GalaxyS2/kernels/JB/jeboo_kernel_i9100_v1-2a.tar

şunu kurarak hallettim sorunu.

• 
Sayfa: önceki 813814815816817
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.