Şimdi Ara

===> Samsung Galaxy S II | 1.2GHz DC - 8MP + 1080p - 4.27' SAMOLED+ <=== (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.339
Cevap
30
Favori
871.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lazloo
    O teyzemizin özel bir yeteneği herhalede.

herhalde demekki abi teyze doga ustu yeteneklere sahip :-)))))):-D
  • 1200 tl derken yurtdisi fiyati mi kastediyorsunuz yoksa turkiye distributor fiyatini mi! kesinlikle 1500 tl den asagi olamaz turkiye satis fiyati. omnia 1200 omnia2 1400 omnia hd 1450 galaxy s 1450 distributor fiyatlariyla satildi uzun sure. sgs2 asla 1500 tl alti olamaz, ayrica dolar 1.6 seviyesindeyken hic olmaz. paralel ithalat veya yurtdisi olarak 1200 tl gibi fiyatlara alinabilir.
  • arkadaşlar hepsiburada e-reyon gibi sitelerde ki fiyatları nispeten daha ılımlı oluyor galaxy s 1400 -1450 civarında....
    yeni çıkacak bir telefon nasıl 1500 altında olacak?.... 1600 en az olur diye düşünüyorum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak2011

usb otg ile ilgili bir video buldum.

5.45 civarında bu yeni multimedia girişinin ilk kez Samsung Galaxy S2 de kullanılacağınıda belirtiyor projeyi tanıtan kişi..
  • Bir samsunga istediği kadar özelliği olsun , 1000 tlden fazla para verilmez. Hala akıllanmadınız mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Bir samsunga istediği kadar özelliği olsun , 1000 tlden fazla para verilmez. Hala akıllanmadınız mı

Eğer boş bir yazı yazmadıysan ? Nedenini söylersen belki çok akıllı sen bizlere yol gösterebilirsin.
  • hergün ileri akıllının biri samsunga laf atıyor, alıştım artık. yazılımsal olarak bazı eksikleri oluyordu eski cihazlarında. ama her zaman donanım olarak iyisini yapmaya çalışıyor. benim için de öncelik donanımdır. kasa kalitesiymiş umrumda değil. yazılım desen her türlü halledilir. hiçbir cihaz dört dörtlük değildir. yurtdısı fiyatı 1000-1100 tl ye inerse alırım. fazlasını verebilecek durumdayım ama vermem. 1000 lira verdigim telefonu suya düşürünce, mecburen fazla vermek istemiyorum.
  • bu cihazın rami ddr mı ddr2 mi, belli oldu mu acaba?
  • Bir site 775 eurodan ön sipariş alıyor.Galaxy S nin 1400 TL olduğu Desire HD nin 1500 TL olduğu ülkemizde bu telefonun 1600 1700 olacağını düşünüyorum.
    Ben xperia play i bekliyorum bakalım kaçtan gelicek.Bu kadar yüksek donanım bize fazla kaçar.Telefonda oyun oynarız foto çekeriz müzik dinleriz ne gerek var pc gibi telefona :)
  • resmi sitede ufak *la yazan yerde bölgelere göre değişebilir yazıyordu.

bu değişme hadisesi tegra 2 ya da exynos 4210 olabilir. bazıları exynos bazıları tegra kullanabilir yani.

glbenchmark sitesinde tegra ile test yapılan cihazında sonuçları vardı zira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

resmi sitede ufak *la yazan yerde bölgelere göre değişebilir yazıyordu.

bu değişme hadisesi tegra 2 ya da exynos 4210 olabilir. bazıları exynos bazıları tegra kullanabilir yani.

glbenchmark sitesinde tegra ile test yapılan cihazında sonuçları vardı zira.

Evet ona ben de dikkat ettim. NFC de de opsiyonel yazıyor. Tegra 2 ya da Exynos olsun fark etemz de sAMOLED Plus olsun üstünde. Hatta tegra 2 testlerde az da olsa daha yüksek puan alıyor.
  • Bu arada imzamı paylaşayım dedim. Kullanmak isteyenler için :

[center][image]https://store.donanimhaber.com/b1/13/dd/b113dd2f34f14c5905481cfb54aced81.jpg[/image][/center]
    [center]SAMSUNG GALAXY S II[/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazloo -- 17 Şubat 2011; 13:55:44 >
  • İmzayı ben de sormayı düşünmüştüm sonra vageçtim, güzel olmuş. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: break99

İmzayı ben de sormayı düşünmüştüm sonra vageçtim, güzel olmuş. :)

Teşekkürler. Buyur o zaman kopyala yapıştır.
  • Düzenleme: imza kurallara göre biraz büyük olmuş. :) Artık sonraki denemelerime bakacağız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi break99 -- 17 Şubat 2011; 21:29:18 >
  • Güzel olmuş ama biraz büyük olmuş sanki.
  • Barcelona fuarından beğenip alacağım telefonlar

-qwerty klavyeli SonyErcsson xperia pro
    -dokunmatik samsung galaxys 2

Galaxys2 nin pili 1650mah ama standby süresi resmi olarak açıklanmamış. Xperia pronun ise 430 saat. nokialar gibi düşünürsen 3,5-4 gün gider

galaxy s2 çok satarsa iphone4 lerdeki gibi onun içinde qwerty klavye aparatı geliştirirlermi acaba. Dehşet olur ozaman

İnşallah telefonlarda teknik aksilik çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: break99

Belki sonra şimdi yeni bir tane de ben yaptım ilk kez yaptığım için pek iyi olmadı ama beğenen olur diye düşünüyorum

[center-][image-]https://store.donanimhaber.com/8e/5d/54/8e5d54d6a381dac16e2f5fd290a9b238.jpg[/simage]
    [center-]SAMSUNG GALAXY S II [-/center]

"-"leri silerek kullanabilirsiniz.

Görünümü:
     ===> Samsung Galaxy S II | 1.2GHz DC - 8MP + 1080p - 4.27' SAMOLED+ <===

SAMSUNG GALAXY S II

usta bu imza kural dışı. 100px'i geçemez imzadaki resim. yöneticiler görmesin.

• manyak bişey olmuş donanım olarak ama tasarım o kadar iyi değil , xperia arc ve bunun arasında kaldım
  • 4.0 ekrana büyük diyordum galaxy s aldım. Şimdiki ise 4.3 onun dışında özellikle muhtesem.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.