Şimdi Ara

===> Samsung Galaxy S II | 1.2GHz DC - 8MP + 1080p - 4.27' SAMOLED+ <=== (749. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.339
Cevap
30
Favori
871.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 747748749750751
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi günler, bugün galaxy s2 ile taşınabilir wi-fi ve usb ile bilgisayardan internette girmeye çalıştım fakat ortak ağları görgükden sonra internet erişimi olmadı. iphone ile yaptığımda bağlantı gerçekleşti. dün bağlana biliyordum galaxy ile. hem bilgisayarı ve hem de galaxy açıp kapattım sorun devam ediyor. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
  • Arkadaşlar telefon perşembe günü elime geldi ilk izlenimlerini aktarayım root felan yok 2.3.3 versiyon orj rom yüklü üstünde

+Telefon çok hafif nerdeyse iPhone 4'ün 3de 1'i diyebiliriz ayrıca tasarımıda çok şık
    +Telefon hiçbir şekilde kasılmıyor kitlenmiyor
    +İnternet tarayıcısı gercekten muhteşem flash içerikler bile kastırmıyor fakat flash 300MB ram yiyor
    +Süper Amoled Plus çok iyi iş çıkarıyor Retina ekranı çözünürlük ve ppi değerleri haricinde unutabilirsiniz

-Telefon günlük işlemlerde ısınıyor hele sarj'da 42derecenin altına düşmüyor
    -8MP kamera iPhone'un 5MP kamerasından pek bi farkı yok 1080p çekimde öyle ahım şahım birşey değil gece oda ışıgında berbat bir fotograf çekimi var ayrıca beyaz zeminlerde pembelik var
    -Müzik oynatıcı video oynatıcıda arama özelligi yok aradıgınız müzikleri videoları bulmakta zorluk çekiyorsunuz
    -Galeri geç açılıyor iPhone'da girer girmez açılıyordu SG2 10 20sn arası bekletiyor sd kart kullanmıyorum telefonun kendi hafızası
    -Cihaz doğru düzgün microsim desteklemiyor nokia n95 microsimle çatır çatır internete girerken S2 girmiyor normal sim kart çıkarmak zorunda kalıyorsunuz özellikle iPhone 4'den sonra S2'ye geçiş yapanlar için biraz uğraştırıcı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deagles48 -- 13 Ağustos 2011; 15:09:46 >
  • ARKADAŞLAR MP3 dosyasını nasıl mesaj sesi yapıyoruz ? Astro ile mesaj seslerini aradım bulamadım oraya atayım belki görür diye ama olmadı sonra ogg yaptım attım gene görmedi kafayı yicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deagles48

Arkadaşlar telefon perşembe günü elime geldi ilk izlenimlerini aktarayım root felan yok 2.3.3 versiyon orj rom yüklü üstünde

+Telefon çok hafif nerdeyse iPhone 4'ün 3de 1'i diyebiliriz ayrıca tasarımıda çok şık
    +Telefon hiçbir şekilde kasılmıyor kitlenmiyor
    +İnternet tarayıcısı gercekten muhteşem flash içerikler bile kastırmıyor fakat flash 300MB ram yiyor
    +Süper Amoled Plus çok iyi iş çıkarıyor Retina ekranı çözünürlük ve ppi değerleri haricinde unutabilirsiniz

-Telefon günlük işlemlerde ısınıyor hele sarj'da 42derecenin altına düşmüyor
    -8MP kamera iPhone'un 5MP kamerasından pek bi farkı yok 1080p çekimde öyle ahım şahım birşey değil gece oda ışıgında berbat bir fotograf çekimi var ayrıca beyaz zeminlerde pembelik var
    -Müzik oynatıcı video oynatıcıda arama özelligi yok aradıgınız müzikleri videoları bulmakta zorluk çekiyorsunuz
    -Galeri geç açılıyor iPhone'da girer girmez açılıyordu SG2 10 20sn arası bekletiyor sd kart kullanmıyorum telefonun kendi hafızası
    -Cihaz doğru düzgün microsim desteklemiyor nokia n95 microsimle çatır çatır internete girerken S2 girmiyor normal sim kart çıkarmak zorunda kalıyorsunuz özellikle iPhone 4'den sonra S2'ye geçiş yapanlar için biraz uğraştırıcı

beni en çok cezbeden şey internet tarayıcının çok iyi ve hızlı olması
  • Güncel micro sim kartımı normal sim karta çevirdim hala internete giremiyorum 2 arkadaşımın sim kartı ile sorunsuz giriyor benimki ile girmiyor 2 arkadaşında sim kartı eski üstündeki chip büyük ve geniş yeni sim kartlarda ise daha ufak sanırım sorun bu yüzden maşallah samsung son teknolojisi gercekten son teknoloji imiş yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurshoo

ARKADAŞLAR MP3 dosyasını nasıl mesaj sesi yapıyoruz ? Astro ile mesaj seslerini aradım bulamadım oraya atayım belki görür diye ama olmadı sonra ogg yaptım attım gene görmedi kafayı yicem

Mesaj sesleri değiştirilemiyor galiba.Hiç denemedim ama öyle duydum. Yani orada kayıtlı olanlara ekstradan mp3 atayamıyorsunuz.
  • Arkadaşlar telefonun hafızasına mkv film yüklemek istiyorum mkvyi atıyorum ama windows sorun veriyor donuyor ve windows gezgini çalışmayı durdudu hatası alıyorum.Mkv boyutu 2.5gb
  • 2Gb üzerini telefon düzgün çalıştıramıyor zaten boşuna uğraşma.
    Ses görüntü senkronu kayıyor oynatırken.
  • Vatandaki bu %18 indirim kampanyası, internetten alımlar için mi yoksa direk mağazadanda alımlardaki fiyatda dahil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tengere

Vatandaki bu %18 indirim kampanyası, internetten alımlar için mi yoksa direk mağazadanda alımlardaki fiyatda dahil mi?

"Web'e Özel World 6 Taksitte ve Havale ile %25 indirim kampanyasında kargo ücreti alıcıya aittir."

Vatan genellikle kampanyaları internetten alımlarda yapıyor zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkts

ya arkadaşlar bu sgs2 ye türkçe komut verebiliyor muyuz ve benim telefonumda sesli komut bölümü ingilizce bu normal mi

türkçe komut veremiyoruz malesef ama türk aksanlı da olsa ingilizce komutları sorunsuz anlıyor da ingilizce komut kullanmak ne kadar kullanıslı o da ayrı
  • galaxy 2 iphone 4 den kesinlikle daha iyi bir cihaz ancak kullanımı öğrenmesi kolay değil..
    internetten mobile olarak açılan sayfayı eğer seçenek yok sa nasıl normal sayfaya çeviririz bulamadım..mesela..
    bi bulamadıgım meselede cihazımda skype ve viber yuklu...arama tusuna bastıgımda direk arama yapmasını istiyorum ama skype viber ve normal arama butonu geliyor..ayrıca arama yaprken ekranda tus takımın otomotik gelmesi gerekli onada ayrıca basmak lazım...arac kullanırken bunlar cok can sıkıcı..
    aslında kullanimla llgili bazi konular ve ayarlar bir araya toplansa cok guzel olacak..root konusu zatan cok yerde islenmis durumda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El_domingo -- 15 Ağustos 2011; 18:50:09 >
  • Şuan sıfır Türkiye garantili en ucuz nerede var,gidip direk alabileceğim inetnetten olmayan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El_domingo

galaxy 2 iphone 4 den kesinlikle daha iyi bir cihaz ancak kullanımı öğrenmesi kolay değil..
    internetten mobile olarak açılan sayfayı eğer seçenek yok sa nasıl normal sayfaya çeviririz bulamadım..mesela..aslında kullanimla llgili bazi konular ve ayarlar bir araya toplansa cok guzel olacak..root konusu zatan cok yerde islenmis durumda...

Tarayıcı ayarlarından yapılıyordu sanırım.Bir kontorl edeyim bakayım.
    Bulamadım yav. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazloo -- 15 Ağustos 2011; 8:27:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: @2101

Nasil bu fiyata satiyor

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-cep-akilli-telefon-sifir-orjinal-samsung-galaxy-s2-56513700/detay/

En baştan şarj cihazı resimde görüldüğü gibi değil. Adaptör kısmı daha küçük bendekinde verilen resimde ekstradan bir yere bağlamış gibi görünüyor. Kutusu da yokmuş.Biraz daha para verip açılmamış kutulu bulursanız daha iyi olur. Yurtdışından getirilmişse eğer telefon fiyat normal. Çünkü 1000 TL altında bile satılıyor yurtdışında. Benimki 1070 Liraya geldi (Tax Free alamadı arkadaş başka ülke üzerinden döndüğü için)
  • quote:

Orijinalden alıntı: exhilaratingmetal

quote:

Orijinalden alıntı: @2101

Nasil bu fiyata satiyor

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-cep-akilli-telefon-sifir-orjinal-samsung-galaxy-s2-56513700/detay/

En baştan şarj cihazı resimde görüldüğü gibi değil. Adaptör kısmı daha küçük bendekinde verilen resimde ekstradan bir yere bağlamış gibi görünüyor. Kutusu da yokmuş.Biraz daha para verip açılmamış kutulu bulursanız daha iyi olur. Yurtdışından getirilmişse eğer telefon fiyat normal. Çünkü 1000 TL altında bile satılıyor yurtdışında. Benimki 1070 Liraya geldi (Tax Free alamadı arkadaş başka ülke üzerinden döndüğü için)

Telefonu İngiltereden getirtmiş, adaptörün ucuna da çevirici takmış. Benimki de öyle oradan biliyorum.
  • ya arkadaşlar htc sensation ve galaxy arasında kaldım ya siz memnunmusunuz telefondan tek canımı sıkan ekran çözünürlügünün düşük olması ve sense olayının htc de olması cok kararsızım ve sizce yeni galaxy nezaman cıkar bu telefon cıkalı nekadar oldu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThUgLiFeOgUz

ya arkadaşlar htc sensation ve galaxy arasında kaldım ya siz memnunmusunuz telefondan tek canımı sıkan ekran çözünürlügünün düşük olması ve sense olayının htc de olması cok kararsızım ve sizce yeni galaxy nezaman cıkar bu telefon cıkalı nekadar oldu ?

Sen kararını vermiş gibisin.
    Emin ol aynı telefonu alırken bende HTC yi sırf sense arayüzü nedeniyle son dakikaya kadar eleyemmedim. Çözünürlük konusunu kafana takma, küçücük ekranda 800x480 zaten abartı bir çözünürlük. İnsan gözünün sınırlarını aşıyor.
    Amoled ile Sense arasında yap seçimini.

Bu arada SGS2 nin bir kaç kronik sorunu var. Onlarıda buradan okumuşsundur. Bence en önemlisi Wifi çekim gücü berbat. Orjinal ROM la bile bağlanma sorunları var. Cihazı 1cm sağa sola hareket ettir, az önce bulduğu ağı kaybediyor.Çekim gücü çok düşük ve bu donanımsal gibi görünüyor.
  • 
Sayfa: önceki 747748749750751
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.