Şimdi Ara

===> Samsung Galaxy S II | 1.2GHz DC - 8MP + 1080p - 4.27' SAMOLED+ <=== (748. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.339
Cevap
30
Favori
871.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 746747748749750
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SUAVI

quote:

Orijinalden alıntı: expulse

arkadaşlar yaklaşık 1 aydır telefon araştırması yapıyorum. HTC almayı düşünüyordum ( incredible s ya da desire ) almayı düşünüyordum. limitim 800 tl gibi. sonra galaxy araştırdım biraz daha mantıklı geldi mkv ve flac oynatması daha cazip geldi. şimdi diyeceğim şu 4-5 yıldır apple kullanıcısıyım ve artık farklı bişey kullanmak istiyorum. soracağım şu galaxy s ile mi başlıyım yoksa biraz daha fiyatı zorlayıp galaxy s 2 mi alayım ? android hiç kurcalamadım denebilir.. tavsiye almak istiyorum sizden hangisiyle başlayacağıma dair. teşekkürler şimdiden.

Direk SGS II'den giriş yapın derim. Kasasını elinize aldığınızda bile beni alın diye bağırıyor. :)

Arkadaşlar lütfen bu konuda kampanyalı fiyatları paylaşırsanız hepimiz için çok yararlı olur.

galaxy s aldım hocam az önce, çok kasıyordu s2nin fiyatı =)

• quote:

Orijinalden alıntı: Deagles48

quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

quote:

Listeye benide ekleyin androidtelefonları.com'dan biraz önce aldım bende S2'mi

hayırlı olsun.aldınmı telefonu?
    bende buradan almak niyetindeyim.
    son sürüm, root falan yüklettinmi adamlara?

Sağol hocam cihaz henüz elime ulaşmadı pazartesi günü yani bugün öğle saatleri içinde kargoya verildi salı günü akşam saatleri elime ulaşması lazım çarşambaya'da sarkabilir ama neyse adamlara hiç bir işlem yaptırtmadım tüm işlemleri kendim öğrenip kurcalayıp yapmak istiyorum

En iyisini yapmışsınız bütün işlemler ayrıntılı olarak anlatılıyor zaten internette.

• Bu konu çok cansızlaştı, herkes öbür konuda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aboxzux

quote:

quote:

quote:

Listeye benide ekleyin androidtelefonları.com'dan biraz önce aldım bende S2'mi

hayırlı olsun.aldınmı telefonu?
    bende buradan almak niyetindeyim.
    son sürüm, root falan yüklettinmi adamlara?

Sağol hocam cihaz henüz elime ulaşmadı pazartesi günü yani bugün öğle saatleri içinde kargoya verildi salı günü akşam saatleri elime ulaşması lazım çarşambaya'da sarkabilir ama neyse adamlara hiç bir işlem yaptırtmadım tüm işlemleri kendim öğrenip kurcalayıp yapmak istiyorum

En iyisini yapmışsınız bütün işlemler ayrıntılı olarak anlatılıyor zaten internette.

onları atığı room da ısınma problemi yokmuş.
    öyle diyor kendileri.
    ne kadar doğru acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: karatab

sg3 ü bilmem de hercules diye bir model tanıtılmış 1.4 işlemcili o dokunarak bilgi alışverişini içeren teknoloji ama kasa aynı sgs2 ile bir onu okudum nette

1,2 ghz 4.5" olarak bi haber okudum

http://yahoyt.com/h/11210/samsung-un-45-inclik-hercules-u-ortaya-cikti
  • Arkadaşlar usbstorage ye yani telefon hafızasına muzik doyası atıım fakat muzik player görmüyor?Sadece hafıza kartındakileri görüyor bu usb storage olayını anlayamadım bi yardım lütfen.........
  • Bide arkadaşlar GT-i9100 normal i9100 den ne farkı var ?
  • ikisi de aynı telefon zaten. samsungun model kodlamaları o şekilde SGH-D500 GT-I9000 gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

Bu konu çok cansızlaştı, herkes öbür konuda.

Bu gün hiç mesaj yazılmamış...
  • biz kullanıcı değiliz.buraya soralım soruları diyorum ama buraya kimse gelmiyor.
  • quote:

biz kullanıcı değiliz.buraya soralım soruları diyorum ama buraya kimse gelmiyor.

Kullanıcı olmanıza gerek yok diğer başlığada sorabilirsiniz sorularınızı.Yardımcı olmaya çalışırız.
  • ya arkadaşlar bu sgs2 ye türkçe komut verebiliyor muyuz ve benim telefonumda sesli komut bölümü ingilizce bu normal mi
  • Arkadasım cihazı daha dün aldı.Bundan öncede galaxy s vardı hic böylebir sıkıntısı yoktu.Simdiki telefonundan galaxys2 tango,fring gibi programlardan görüntülü konusma yaparken onun sesi benim telefonuma neredeyse hic gelmiyor cok cok bagırması gerekiyorki ben azcık duyim.Normal konusma yaptık orda birazdaha iyi fakat genede ses az gidiyor karsıya.Bir yerden mikrofonun alıcısını artırabiliyomuz.Yoksa sizce bozukmu!!!telefonun mikrofonu...
  • Arkadaşlar ben de Galaxy S2 almaya karar verdim.İlk android telefonum olacağı için bu root konularını falan hiç anlamıyorum.Sıfırdan başlayanlar için bir rehber vs tarzi bir şey var mı? veya tavsiye edebileceğiniz siteler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostriderx

Arkadaşlar ben de Galaxy S2 almaya karar verdim.İlk android telefonum olacağı için bu root konularını falan hiç anlamıyorum.Sıfırdan başlayanlar için bir rehber vs tarzi bir şey var mı? veya tavsiye edebileceğiniz siteler?

Reklama giriyorsa çok özür dilerim ancahttp://www.googleandroid.gen.tr/index.php bu site tam size göre. A'dan Z'ye her şeyi bulabilirsiniz. Benim de ilk android telefonum (Nokia 5800'den geçiş yaptım) bu oldu. Ancak root işi sadece biraz cesaret gerektiriyor o kadar başka bir şeye gerek yok. Rehberler anlatımlar programlar hepsi rahat bulunabilir, uygulanabilir şeyler.

• Beyler telefonun almanya fiyatını söyleyebilir misiniz ? amazon.de'dehttp://www.amazon.de/Samsung-DualCore-Smartphone-Super-Amoled-Frontkamera/dp/B004Q3QSWQ/ref=pd_ts_zgc_ce_ce_display_on_website_1?ie=UTF8&s=ce-de&pf_rd_p=233617787&pf_rd_s=right-5&pf_rd_t=101&pf_rd_i=562066&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_r=1N3FWYQERGK19FC364D7 EUR 649,00 'dan EUR 491,99 'a düşmüş almancam olmadığı için bilmiyorum bir de sim free midir bu ayrıca normal bi mağaza da ne kadardır almanya da ? teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: theformul

Beyler telefonun almanya fiyatını söyleyebilir misiniz ? amazon.de'dehttp://www.amazon.de/Samsung-DualCore-Smartphone-Super-Amoled-Frontkamera/dp/B004Q3QSWQ/ref=pd_ts_zgc_ce_ce_display_on_website_1?ie=UTF8&s=ce-de&pf_rd_p=233617787&pf_rd_s=right-5&pf_rd_t=101&pf_rd_i=562066&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_r=1N3FWYQERGK19FC364D7 EUR 649,00 'dan EUR 491,99 'a düşmüş almancam olmadığı için bilmiyorum bir de sim free midir bu ayrıca normal bi mağaza da ne kadardır almanya da ? teşekkürler.

Sim lock yok

fiyat gayet iyi ama Türkiyede gümrükden geçerken vergi alacaklardır

Almanyada media markt ve saturnde ucuz ve taxi free imkanıda sunuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: exhilaratingmetal

quote:

Orijinalden alıntı: ghostriderx

Arkadaşlar ben de Galaxy S2 almaya karar verdim.İlk android telefonum olacağı için bu root konularını falan hiç anlamıyorum.Sıfırdan başlayanlar için bir rehber vs tarzi bir şey var mı? veya tavsiye edebileceğiniz siteler?

Reklama giriyorsa çok özür dilerim ancahttp://www.googleandroid.gen.tr/index.php bu site tam size göre. A'dan Z'ye her şeyi bulabilirsiniz. Benim de ilk android telefonum (Nokia 5800'den geçiş yaptım) bu oldu. Ancak root işi sadece biraz cesaret gerektiriyor o kadar başka bir şeye gerek yok. Rehberler anlatımlar programlar hepsi rahat bulunabilir, uygulanabilir şeyler.

Teşekkürler ben de 5800'dan geçiş yapacağım.

• Android Bluetooth 3G modem - Samsung Galaxy s2 - USB Tether ve Bluetooth DUN

Bidiğiniz gibi galaxy s2 leri wifi kablosuz 3g modem olarak kullanabiliyoruz ama
    Bende pil tüketimi tartışmalı olan Bluetoooth 3g modemi modemi nasıl kullanırız anlatmaya çalışacağım.
    Bilgisayardaki bluetooth 20 versiyon ise 1mbit 30 versiyon ise daha fazla veri hızıyla interneti kullanabilirsiniz

Telefonun hackli, romlu, rootlu olmasına gerek yoktur.
    Telefonda Veri Ağı modu etkin olmalıdırki internetiniz açık olsun.

Telefonunuzu daha önce bluetooth ile bilgisayara bağladıysanız bluetoothtan telefonu kaldırın. Bilgisayarı yeniden başlatın

Internette 2 Program var. Biri bilgisayara biri telefona yüklenecek...

https://market.android.com/details?id=com.pdanet
    adresinden android için pdanet programını indirin ve telefona kurun

http://junefabrics.com/android/download.php
    adresinden bilgisayar için olan PdaNet for Android programını indirin.

-telefonda ayarlar-uygulama-gelişim-usb hata ayıklama işaretle
    -bilgisayar için olan PdaNet for Android programını bilgisayara kurun.
    -Bu sırada uyarı çıkarsa USB ile telefonu bilgisayara bağlayın ve gelen uyarıları onaylayarak kablo sürücülerinin yüklenmesini sağlayın..
    (tamam dedikten sonra error cinsinden hata alırsanız bilgisayarda aygıt yöneticisini açıp
    ? işaretli cihaza sağ tıklayarak özelliklere-sürücü-sürücü güncelle-otomatik yoluyla
    pdanet sürücülerini yüklemeyi tamamla)
    -Usb ile olan bağlantıları kes.

Bilgisayar ve telefonda pdanet programı açıkken telefondaki pdanette bluetooth dnu yu çalıştır.
    -bilgisayarda bluetooth simgesine tıklayın
    -yeni bluetooth cihaz aratın ve telefonu bluetooth ile bilgisayara tanıtın.
    -tanıtılmış cihazlar kısmına gelip telefona sağ tıkla - özelliklerden hizmetler kısmında çevirmeli ağ DUN diye geçen kısmı aktive et. tamam de.
    -tanıtılmış cihazlar kısmına gelip telefona sağ tıkla - çevirmeli bağlantı oluştur
    -Telefonunun modem ismine tıkla - ileri de.
    -Çevirmeli telefon numarası *99# -diğer yerleri boş bırak tamam de.
    -Telefonu bluetooth modem olarak kullanak cepinizin internetine bağlandınız !!

Artık telefonun "usb hata ayıklama" modunda ve pdanet programı "Bluetooth DNU" modunda olmak şartıyla
    bilgisayardaki pdanet programıda bilgisayar bluetoothu ile aktif çalıştığında ve kurduğumuz çevirmeli ağ bağlantısına tıkladığımızda
    Android Bluetooth 3G modem çalışmış olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rumuzumdur -- 11 Ocak 2012; 19:08:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbul05

quote:

Orijinalden alıntı: theformul

Beyler telefonun almanya fiyatını söyleyebilir misiniz ? amazon.de'dehttp://www.amazon.de/Samsung-DualCore-Smartphone-Super-Amoled-Frontkamera/dp/B004Q3QSWQ/ref=pd_ts_zgc_ce_ce_display_on_website_1?ie=UTF8&s=ce-de&pf_rd_p=233617787&pf_rd_s=right-5&pf_rd_t=101&pf_rd_i=562066&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_r=1N3FWYQERGK19FC364D7 EUR 649,00 'dan EUR 491,99 'a düşmüş almancam olmadığı için bilmiyorum bir de sim free midir bu ayrıca normal bi mağaza da ne kadardır almanya da ? teşekkürler.

Sim lock yok

fiyat gayet iyi ama Türkiyede gümrükden geçerken vergi alacaklardır

Almanyada media markt ve saturnde ucuz ve taxi free imkanıda sunuyor

peki mediamarkt'ın sitesinde fiyatları bi türlü bulamadım acil fiyat gerekiyor..

• 
Sayfa: önceki 746747748749750
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.